Akustické gitary

Gear4Music.com

Akustické gitary sú zvýhodnený hudobníkov, ktorí túžia po čistota tónov a techniky, ktorý je dodávaný s akustický nástroj. Autentické, unamplified zvuk akustickej gitary sprostredkuje, jemnosti a nuansy nevyskytujú u iných. View All Information

Akustická gitara najlepších predajcov

Prvých 11 produktov

O akustické gitary

Akustická gitara v mnohých formách jestvovala po stáročia, ale zásadne akustickú gitaru je nástroj sláčikové so duté telo a rezonančným otvorom zvuku. Dnes, akustické gitary prijať mnohé rôzne tvary a dizajn typy vyhovovali určitého štýlu hudby.

Dreadnought akustické, rovnako ako spoločnosti Yamaha F310 je asi najpopulárnejší typ akustická gitara do dnešného dňa vďaka jeho kompromis medzi veľkosťou a objemu. Jumbo akustické je stále väčšia a je navrhnutý tak, aby veľmi hlboké, rezonančných tón. Menšie bodied modelov alebo "Ľudovými" veľkosť, ako sú tiež známe, sú populárne, Ľudová hudba a s menej významnými aktérmi.

Na Gear4music.com sme zásob všetky odrody akustické gitary, vrátane veľkosti ¾ deti a rôzne balíky akustickú gitaru za nízke ceny.

Akustická gitara Novinky

Ed Sheeran podpis "rozdeliť" gitary k dispozícii pre pre-objednávok

Prostredníctvom spolupráce s Martin, Sheeran's najnovšie podpis model ponúka umelecké diela z jeho posledného albumu "÷" a bol postavený na jeho presné špecifikácie.... Viac »

MUSIKMESSE 2017: Martin letného času a DSTG a 0-18 gitary

Napísal ako viac cenovo dostupné alternatívy z Martin na tohtoročnom Musikmesse tieto úplne nové modely vykazujú sofistikované vyznenie estetického a ikonický.... Viac »

Tanglewood's Sundance výkon Pro Series v Gear4music

Melding tradície s moderným výrobným technológiám Tanglewood's Sundance výkon Pro Series ponúkajú hráč jedinečný tón s výraznou osobnosťou.... Viac »