Akustické gitary

Gear4Music.com

Akustické gitary sú zvýhodnený hudobníkov, ktorí túžia po čistota tónov a techniky, ktorý je dodávaný s akustický nástroj. Autentické, unamplified zvuk akustickej gitary sprostredkuje, jemnosti a nuansy nevyskytujú u iných. View All Information

Akustická gitara najlepších predajcov

Prvých 15 produktov

O akustické gitary

Akustická gitara v mnohých formách jestvovala po stáročia, ale zásadne akustickú gitaru je nástroj sláčikové so duté telo a rezonančným otvorom zvuku. Dnes, akustické gitary prijať mnohé rôzne tvary a dizajn typy vyhovovali určitého štýlu hudby.

Dreadnought akustické, rovnako ako spoločnosti Yamaha F310 je asi najpopulárnejší typ akustická gitara do dnešného dňa vďaka jeho kompromis medzi veľkosťou a objemu. Jumbo akustické je stále väčšia a je navrhnutý tak, aby veľmi hlboké, rezonančných tón. Menšie bodied modelov alebo "Ľudovými" veľkosť, ako sú tiež známe, sú populárne, Ľudová hudba a s menej významnými aktérmi.

Na Gear4music.com sme zásob všetky odrody akustické gitary, vrátane veľkosti ¾ deti a rôzne balíky akustickú gitaru za nízke ceny.

Akustická gitara Novinky

Pozor: Martin gitary - Balada o Dreadnought

Gitara Martin odhaliť zadanie-víťazný dokumentárne Martin Dreadnought - gitara, ktoré obstáli v skúške času a získal jeho miesto v akustické folklóru.... Viac »

Fender ponoriť do uší Monitor územie

Svet-preslávený gitara výrobca ponúka päť nových modelov do uší monitor v ich najnovšiu podnik.... Viac »

D'Addario zaviesť Humiditrak

D'Addario zaviesť Humiditrak - prístroj, ktorý žije vo vnútri gitaru prípadu a poskytuje real-time stave aktualizácie cez smartphone aplikáciu tak, aby ste si dávať pozor na tú sekeru.... Viac »