Akustické gitary

Gear4Music.com

Akustické gitary sú zvýhodnený hudobníkov, ktorí túžia po čistota tónov a techniky, ktorý je dodávaný s akustický nástroj. Autentické, unamplified zvuk akustickej gitary sprostredkuje, jemnosti a nuansy nevyskytujú u iných. View All Information

Akustická gitara najlepších predajcov

Prvých 12 produktov

O akustické gitary

Akustická gitara v mnohých formách jestvovala po stáročia, ale zásadne akustickú gitaru je nástroj sláčikové so duté telo a rezonančným otvorom zvuku. Dnes, akustické gitary prijať mnohé rôzne tvary a dizajn typy vyhovovali určitého štýlu hudby.

Dreadnought akustické, rovnako ako spoločnosti Yamaha F310 je asi najpopulárnejší typ akustická gitara do dnešného dňa vďaka jeho kompromis medzi veľkosťou a objemu. Jumbo akustické je stále väčšia a je navrhnutý tak, aby veľmi hlboké, rezonančných tón. Menšie bodied modelov alebo "Ľudovými" veľkosť, ako sú tiež známe, sú populárne, Ľudová hudba a s menej významnými aktérmi.

Na Gear4music.com sme zásob všetky odrody akustické gitary, vrátane veľkosti ¾ deti a rôzne balíky akustickú gitaru za nízke ceny.

Akustická gitara Novinky

Yamaha trh súťaž vyhrať A podpísanú gitaru Ricky Gervais

Yamaha beží súťaž sa zhodovať s vydaním nového filmu Ricky Gervais, David Brent-život na ceste... Viac »

Fender uvoľnenie novej gitary, ladenie App

Fender spustenie ich novej aplikácie " Fender doladiť", app, ktorý je určený pre začiatočníkov a pro je podobné... Viac »

Letné NAMM 2016: Nový Ibanez Artwood Vintage Thermo-veku akustické gitary

Ibanez pridal šesť nových gitary na ich rozsiahle akustickej gitary.... Viac »