Akustické gitary

Gear4Music.com

Akustické gitary sú zvýhodnený hudobníkov, ktorí túžia po čistota tónov a techniky, ktorý je dodávaný s akustický nástroj. Autentické, unamplified zvuk akustickej gitary sprostredkuje, jemnosti a nuansy nevyskytujú u iných. View All Information

Akustická gitara najlepších predajcov

Prvých 16 produktov

O akustické gitary

Akustická gitara v mnohých formách jestvovala po stáročia, ale zásadne akustickú gitaru je nástroj sláčikové so duté telo a rezonančným otvorom zvuku. Dnes, akustické gitary prijať mnohé rôzne tvary a dizajn typy vyhovovali určitého štýlu hudby.

Dreadnought akustické, rovnako ako spoločnosti Yamaha F310 je asi najpopulárnejší typ akustická gitara do dnešného dňa vďaka jeho kompromis medzi veľkosťou a objemu. Jumbo akustické je stále väčšia a je navrhnutý tak, aby veľmi hlboké, rezonančných tón. Menšie bodied modelov alebo "Ľudovými" veľkosť, ako sú tiež známe, sú populárne, Ľudová hudba a s menej významnými aktérmi.

Na Gear4music.com sme zásob všetky odrody akustické gitary, vrátane veľkosti ¾ deti a rôzne balíky akustickú gitaru za nízke ceny.

Akustická gitara Novinky

Letné NAMM 2016: Nový Ibanez Artwood Vintage Thermo-veku akustické gitary

Ibanez pridal šesť nových gitary na ich rozsiahle akustickej gitary.... Viac »

Leto 2016 NAMM: Martin gitaru rozšíriť Junior Series

Gitara Martin pridal DRSG, ako aj sedem nových cutaways modelov X-série s Sonitone elektronikou v lete NAMM 2016.... Viac »

Fender ponoriť do uší Monitor územie

Svet-preslávený gitara výrobca ponúka päť nových modelov do uší monitor v ich najnovšiu podnik.... Viac »