Akustické gitary

Akustické gitary značiek Takamine, Tanglewood a Yamaha, ako si ich obľúbil Paolo Nutini, sa stali klasickým dizajnom pre akustické gitary.

View All Information

Najobľúbenejšie akustické gitary

Dozvedieť sa viac o akustických gitarách

Akustická gitara je strunový hudobný nástroj, ktorý sa hrá brnkaním na struny prstami alebo brnkátkom. Vibrácie strún na akustickej gitare vytvárajú zvuk, ktorý sa potom prenáša akusticky vo vnútri gitary alebo cez hudobnú skrinku. Ďalšie zosilnenie je niekedy potrebné na dostatočný výkon s akustickej gitary, čo sa zvyčajne dosahuje hraním nástroja do mikrofónu, aj keď niektoré akustické gitary je možné napojiť na akustický zosilňovač, podobne ako u elektrických gitár.

Aké sú rozdiely medzi jednotlivými typmi akustických gitár?

Existuje niekoľko rôznych typov akustických gitár, ktoré vydávajú určité zvuky nevyhnutné pre rôzne štýly hudby. Klasické gitary - niekedy označované ako koncertné alebo španielske - sú typické šiestimi nylonovými struny a využívajú sa prevažne pri hraní klasickej hudby. Na tieto gitary sa skôr brnká ako hrá a majú plochý hmatník. Vytvárajú hlbšie tóny ako tie akustické gitary, ktoré majú oceľové struny, ktoré sú hlasitejšie a jasnejšie.

Akustická gitara Novinky

Ed Sheeran podpis "rozdeliť" gitary k dispozícii pre pre-objednávok

Prostredníctvom spolupráce s Martin, Sheeran's najnovšie podpis model ponúka umelecké diela z jeho posledného albumu "÷" a bol postavený na jeho presné špecifikácie.... Viac »

MUSIKMESSE 2017: Martin letného času a DSTG a 0-18 gitary

Napísal ako viac cenovo dostupné alternatívy z Martin na tohtoročnom Musikmesse tieto úplne nové modely vykazujú sofistikované vyznenie estetického a ikonický.... Viac »

Tanglewood's Sundance výkon Pro Series v Gear4music

Melding tradície s moderným výrobným technológiám Tanglewood's Sundance výkon Pro Series ponúkajú hráč jedinečný tón s výraznou osobnosťou.... Viac »

Yamaha trh súťaž vyhrať A podpísanú gitaru Ricky Gervais

Yamaha beží súťaž sa zhodovať s vydaním nového filmu Ricky Gervais, David Brent-život na ceste... Viac »

Fender uvoľnenie novej gitary, ladenie App

Fender spustenie ich novej aplikácie " Fender doladiť", app, ktorý je určený pre začiatočníkov a pro je podobné... Viac »