Akustické gitary

Akustické gitary značiek Takamine, Tanglewood a Yamaha, ako si ich obľúbil Paolo Nutini, sa stali klasickým dizajnom pre akustické gitary.

View All Information

Najobľúbenejšie akustické gitary

Prvých 17 produktov

Dozvedieť sa viac o akustických gitarách

Akustická gitara je strunový hudobný nástroj, ktorý sa hrá brnkaním na struny prstami alebo brnkátkom. Vibrácie strún na akustickej gitare vytvárajú zvuk, ktorý sa potom prenáša akusticky vo vnútri gitary alebo cez hudobnú skrinku. Ďalšie zosilnenie je niekedy potrebné na dostatočný výkon s akustickej gitary, čo sa zvyčajne dosahuje hraním nástroja do mikrofónu, aj keď niektoré akustické gitary je možné napojiť na akustický zosilňovač, podobne ako u elektrických gitár.

Aké sú rozdiely medzi jednotlivými typmi akustických gitár?

Existuje niekoľko rôznych typov akustických gitár, ktoré vydávajú určité zvuky nevyhnutné pre rôzne štýly hudby. Klasické gitary - niekedy označované ako koncertné alebo španielske - sú typické šiestimi nylonovými struny a využívajú sa prevažne pri hraní klasickej hudby. Na tieto gitary sa skôr brnká ako hrá a majú plochý hmatník. Vytvárajú hlbšie tóny ako tie akustické gitary, ktoré majú oceľové struny, ktoré sú hlasitejšie a jasnejšie.

Akustická gitara Novinky

Yamaha trh súťaž vyhrať A podpísanú gitaru Ricky Gervais

Yamaha beží súťaž sa zhodovať s vydaním nového filmu Ricky Gervais, David Brent-život na ceste... Viac »

Fender uvoľnenie novej gitary, ladenie App

Fender spustenie ich novej aplikácie " Fender doladiť", app, ktorý je určený pre začiatočníkov a pro je podobné... Viac »

Letné NAMM 2016: Nový Ibanez Artwood Vintage Thermo-veku akustické gitary

Ibanez pridal šesť nových gitary na ich rozsiahle akustickej gitary.... Viac »

Leto 2016 NAMM: Martin gitaru rozšíriť Junior Series

Gitara Martin pridal DRSG, ako aj sedem nových cutaways modelov X-série s Sonitone elektronikou v lete NAMM 2016.... Viac »

Fender ponoriť do uší Monitor územie

Svet-preslávený gitara výrobca ponúka päť nových modelov do uší monitor v ich najnovšiu podnik.... Viac »