Klasickej gitary

Klasická gitara, tiež známy ako "Nylon strunová gitara" alebo "Španielska gitara", charakterizuje jeho menšie telo a predovšetkým jeho struny - klasická gitara je navlečené pomocou nylonové struny.

View All Information

Najobľúbenejšie klasickej gitary

Prvých 17 produktov

Klasické gitary

Klasické gitary sú zvyčajne drevené karosériou a nylon strunová gitara, tiež odvolával sa na ako "Španielska gitara". V polovici devätnásteho storočia bola vytvorená moderné Klasická gitara, ktoré poznáme a milujeme dnes. Klasická gitara má odlišný zvuk, ktorý je veľmi odlišný od ocele strunová gitara. Populárne medzi začiatočníkov kvôli nylonové struny, ktoré sú ľahšie hrať ako oceľové struny. Tu v Gear4music máme skladom komplexnú škálu klasickej gitary z našej vlastnej značky Martin, Taylor a ďalšie.

Classical Guitars News

PreSonus predstaví Quantum, ich nejkluzčí rozhranie k dátumu

S impozantné číslo schopností pod jeho pás, Quantum maximalizuje potenciál vášho audio a prináša vám premium triedy kvality v tep... Viac »

Ed Sheeran podpis "rozdeliť" gitary k dispozícii pre pre-objednávok

Prostredníctvom spolupráce s Martin, Sheeran's najnovšie podpis model ponúka umelecké diela z jeho posledného albumu "÷" a bol postavený na jeho presné špecifikácie.... Viac »

Mooer's Ocean stroj je teraz na sklade Gear4music

Navrhnuté v spolupráci s oslávil hudobník Devin Townsend, Mooer's Ocean stroj spája nádherná, prechodné tóny silný výraz s hĺbkou.... Viac »