Klasickej gitary

Klasická gitara, tiež známy ako "Nylon strunová gitara" alebo "Španielska gitara", charakterizuje jeho menšie telo a predovšetkým jeho struny - klasická gitara je navlečené pomocou nylonové struny.

View All Information

Najobľúbenejšie klasickej gitary

Prvých 17 produktov

Klasické gitary

Klasické gitary sú zvyčajne drevené karosériou a nylon strunová gitara, tiež odvolával sa na ako "Španielska gitara". V polovici devätnásteho storočia bola vytvorená moderné Klasická gitara, ktoré poznáme a milujeme dnes. Klasická gitara má odlišný zvuk, ktorý je veľmi odlišný od ocele strunová gitara. Populárne medzi začiatočníkov kvôli nylonové struny, ktoré sú ľahšie hrať ako oceľové struny. Tu v Gear4music máme skladom komplexnú škálu klasickej gitary z našej vlastnej značky Martin, Taylor a ďalšie.

Classical Guitars News

ŠÉF raketu GT-1B basové efekty procesor

Málo miesta? Je potrebné celú knižnicu tóny pri nohách? BOSS' nové GT-1B Bass efekty procesor má všetky základy na ktoré sa vzťahuje.... Viac »

ŠÉF raketu Nový Katana-Mini gitarové kombo

Najnovší prírastok do skvostných rozsah Katana zosilňovače, Katana-Mini gitarové kombo prináša klasický šéf tón prenosný a ľahký dizajn... Viac »

ŠÉF začína MD-500 modulácie efekty pedál

Dnešný druhý pedál uvoľnenie od ŠÉFA pre Roland's "Budúcnosť prepracovaný" kampaň, MD-500 je najnovšie komplexné pracant pre moderné hudobník.... Viac »