Klasickej gitary

Klasická gitara, tiež známy ako "Nylon strunová gitara" alebo "Španielska gitara", charakterizuje jeho menšie telo a predovšetkým jeho struny - Klasická gitara je navlečené pomocou nylonové struny.

View All Information

Najobľúbenejšie klasickej gitary

Prvých 17 produktov

Klasické gitary

Klasické gitary sú zvyčajne drevené karosériou a nylon strunová gitara, tiež odvolával sa na ako "Španielska gitara". V polovici devätnásteho storočia bola vytvorená moderné Klasická gitara, ktoré poznáme a milujeme dnes. Klasická gitara má odlišný zvuk, ktorý je veľmi odlišný od ocele strunová gitara. Populárne medzi začiatočníkov kvôli nylonové struny, ktoré sú ľahšie hrať ako oceľové struny. Tu v Gear4music máme skladom komplexnú škálu klasickej gitary z našej vlastnej značky Martin, Taylor a ďalšie.

Classical Guitars News

Guns N "Roses Axl Rose špekuloval nahrávať Album s AC/DC

V nedávnej nepotvrdené správy, frontmana slávnej rock and roll outfit Guns N "Roses vraj mieri do štúdia s austrálskej rockovej veteránov AC/DC... Viac »

Teraz pančuchu Natal Cafe Racer v Champagne Sparkle a British Racing Green

S nádherným povrchom a jeden druh tónu, Natal Cafe Racer shell balenia sú vzrušujúce nadácie pre profesionálne bubeníci z takmer akéhokoľvek žánru.... Viac »

Nová stará krv hluku úsilie pedále na sklade Gear4music

Staré krvi hluku snažení EQ a medzipamäte, slúchadlový zosilňovač a AB/Y Switcher pristáli. Robustný a cestné pripravená tento sľub trio získať čo najviac z vašej gitary.... Viac »