Klasickej gitary

Klasická gitara, tiež známy ako "Nylon strunová gitara" alebo "Španielska gitara", charakterizuje jeho menšie telo a predovšetkým jeho struny - Klasická gitara je navlečené pomocou nylonové struny.

View All Information

Najobľúbenejšie klasickej gitary

Prvých 18 produktov

Klasické gitary

Klasické gitary sú zvyčajne drevené karosériou a nylon strunová gitara, tiež odvolával sa na ako "Španielska gitara". V polovici devätnásteho storočia bola vytvorená moderné Klasická gitara, ktoré poznáme a milujeme dnes. Klasická gitara má odlišný zvuk, ktorý je veľmi odlišný od ocele strunová gitara. Populárne medzi začiatočníkov kvôli nylonové struny, ktoré sú ľahšie hrať ako oceľové struny. Tu v Gear4music máme skladom komplexnú škálu klasickej gitary z našej vlastnej značky Martin, Taylor a ďalšie.

Classical Guitars News

Pink Floyd uvoľniť pamätné Vinyl World Record deň

Na 22 Apríl, Pink Floyd bude uvoľňovať neslýchané verzia kultový klasickej "Interstellar Overdrive" na oslavu dňa svetový rekord... Viac »

Apple nové iPad by mohlo byť dobré novinky pre nahrávanie hudobníci

S zvýšenú kvalitu špecifikácií hneď plošne, Apple rovnomennej "iPad" bude hostiť celú veľkorysý výber skvelých nových funkcií.... Viac »

Fanfair Aliancia uvoľnenie vzdelávacie sprievodca na letenke Touts

Podporované likes Ed Sheeran, kráľovskej krvi, Wolf Alice a mnoho ďalších, Fanfair aliancií nové vzdelávacie sprievodca je k dispozícii pre voľný stiahnuť na internete.... Viac »