Klasickej gitary

Klasická gitara, tiež známy ako "Nylon strunová gitara" alebo "Španielska gitara", charakterizuje jeho menšie telo a predovšetkým jeho struny - Klasická gitara je navlečené pomocou nylonové struny.

View All Information

Najobľúbenejšie klasickej gitary

Prvých 19 produktov

Klasické gitary

Klasické gitary sú zvyčajne drevené karosériou a nylon strunová gitara, tiež odvolával sa na ako "Španielska gitara". V polovici devätnásteho storočia bola vytvorená moderné Klasická gitara, ktoré poznáme a milujeme dnes. Klasická gitara má odlišný zvuk, ktorý je veľmi odlišný od ocele strunová gitara. Populárne medzi začiatočníkov kvôli nylonové struny, ktoré sú ľahšie hrať ako oceľové struny. Tu v Gear4music máme skladom komplexnú škálu klasickej gitary z našej vlastnej značky Martin, Taylor a ďalšie.

Classical Guitars News

Focusrite poskytovať aktualizácie a ponuky pre Clarett rozhrania

Nový windows ovládače nainštalované a veľké úspory na vybraných modelov, Focusrite dávame vám viac a viac dôvodov, prečo byť Veselé tohtoročné Vianoce... Viac »

Korg oznamuje, že ctený Synth "Wavestation" je teraz k dispozícii pre iOS zariadenia

Priamo z 90, legendárny synth dostal moderného človeka, aby všestrannejšie ako kedykoľvek predtým... Viac »

Antelope Audio teraz ponúka zadarmo licenciu pre PreSonus Studio jeden pre zákazníkov, ktorí nakupujú vybrané rozhrania

Tých, ktorí si zakúpia Zen Tour, Zen Studio, Orion Studio, Orion 32, Orion 32 alebo Goliáš rozhranie budú mať nárok získať bezplatnú kópiu PreSonus' Studio jedna... Viac »