Taylor Guitars

Gear4Music.com

Taylor Guitars sídli v El Cajon, California, a zaviedla niektoré z najúspešnejších inovácií v akustická gitara výroby za posledné tri desaťročia. Bola založená v roku 1974, Taylor rýchlo vzrástla z jedného muža sen stať bestselleru akustickú gitaru značky v Severnej Amerike. View All Information

Najobľúbenejšie Taylor akustické gitary

Prvých 17 produktov

Taylor informácie

Založená v roku 1974, Taylor sú známe pre bytia jedno z popredných svetových výrobcov prémia gitara. Pomocou moderných a tradičných techník v ich závodoch v Kalifornii a Mexika, vytvárajú gitary, ktoré sú neobyčajne hrateľné a neomylne Taylor.

Mnoho popredných umelcov vybrať Taylor Guitars vrátane Dave Matthews, Prince, Taylor Swift a Jason Mraz, medzi ostatnými.

S radom telesné tvary a tonewoods vyberať, nájsť perfektné gitaru s Taylor nemôže byť jednoduchšie.

Taylor gitara Novinky

Pozor: Martin gitary - Balada o Dreadnought

Gitara Martin odhaliť zadanie-víťazný dokumentárne Martin Dreadnought - gitara, ktoré obstáli v skúške času a získal jeho miesto v akustické folklóru.... Viac »

Fender ponoriť do uší Monitor územie

Svet-preslávený gitara výrobca ponúka päť nových modelov do uší monitor v ich najnovšiu podnik.... Viac »

D'Addario zaviesť Humiditrak

D'Addario zaviesť Humiditrak - prístroj, ktorý žije vo vnútri gitaru prípadu a poskytuje real-time stave aktualizácie cez smartphone aplikáciu tak, aby ste si dávať pozor na tú sekeru.... Viac »