Taylor Guitars

Gear4Music.com

Taylor Guitars sídli v El Cajon, California, a zaviedla niektoré z najúspešnejších inovácií v akustická gitara výroby za posledné tri desaťročia. Bola založená v roku 1974, Taylor sa rýchlo zvýšil z jedného muža dream sa stať bestselleru akustickú gitaru značky v Severnej Amerike. View All Information

Najobľúbenejšie Taylor Guitars

Prvých 23 produktov

Taylor informácie

Spoločnosť bola založená v roku 1974, Taylor sú známe pre bytia jedno z popredných svetových premium gitaru výrobcov. Pomocou moderných a tradičných techník vo svoje továrne do Kalifornie a Mexika, ktoré vytvárajú gitary, ktoré sú neobyčajne hrateľné a neomylne Taylor.

Mnoho popredných umelcov sa rozhodli Taylor Guitars vrátane Dave Matthews, Prince, Taylor Swift a Jason Mraz, medzi ostatnými.

S radom tvary tela a tonewoods na výber, nájsť perfektné gitaru s Taylor nemôže byť jednoduchšie.

Taylor gitara Novinky

Ed Sheeran podpis "rozdeliť" gitary k dispozícii pre pre-objednávok

Prostredníctvom spolupráce s Martin, Sheeran's najnovšie podpis model ponúka umelecké diela z jeho posledného albumu "÷" a bol postavený na jeho presné špecifikácie.... Viac »

MUSIKMESSE 2017: Martin letného času a DSTG a 0-18 gitary

Napísal ako viac cenovo dostupné alternatívy z Martin na tohtoročnom Musikmesse tieto úplne nové modely vykazujú sofistikované vyznenie estetického a ikonický.... Viac »

Tanglewood's Sundance výkon Pro Series v Gear4music

Melding tradície s moderným výrobným technológiám Tanglewood's Sundance výkon Pro Series ponúkajú hráč jedinečný tón s výraznou osobnosťou.... Viac »