Obchod basových zosilňovačov

Naše oddelenie pre basové zosilňovače má k dispozícii to najlepšie, čo sa týka basových zosilňovačov popredných mien v priemysle ako Ashdown, Gallien & Krueger, Laney a Ampeg.

View All Information

Najobľúbenejšie basová gitara zosilňovače

Prvých 18 produktov

Basové zosilňovače - informácie

Basové zosilňovače napomáhajú vytvárať rôzne basové tóny, od teplých, po prerušované, bohaté a pútavé, a aj všetko medzi tým – je veľmi dôležité, aby ste si vybrali ten správny zosilňovač na požadovaný zvuk. Výber je rozsiahli, od jasnosti a sily Markbassu, po formovanie tónov Ampegom, ako aj Britmi navrhnuté Ashdown s ich teplým, zaobleným tónom.

Máme k dispozícii vždy tie najlepšie zostavenia basových zosilňovačov ako Laney, Line 6 a Fender, ale aj široký výber nevyhnutného príslušenstva ako napr. káble.

Basové zosilňovače Novinky

Darkglass elektronika teraz k dispozícii na Gear4music

Komplexný výber pedále a zosilňovač, ktorý sľubuje premium tónu, Darkglass Electronics sú odpovede na všetky vaše basov súvisiace modlitby.... Viac »

NAMM 2017: Ibanez SRAS7 7 String zlostil a bezpražcová basgitara

Netradičné, čo Ibanez to najlepšie, SRAS7 prináša to najlepšie z oboch svetov moderné hudobník s jeho kombinácia bezpražcová a zlostil sa fretboards,... Viac »

SJC a Tre Cool prezentovať Mike Dirnt vlastné Kit pre Vianoce

V rámci úsilia kolaboratívne projektovania, SJC Custom Drums a zelený deň bubeník Tre Cool navrhli vlastné bicie súprava zodpovedali kapela kamarát Mike Dirnt podpis bass... Viac »