Behringer bas gitara ampéry

Gear4Music.com

Behringer basová gitara zosilňovače ponúka vynikajúcu hodnotu a výkonnosti, ako aj rôznorodé. Pretože je založená v roku 1989, audio zariadenia výrobcu Behringer stala jednou z najúspešnejších pre audio spoločností na svete. Behringer & rsquo; s filozofiou je poskytovať profesionálne výrobky za ceny, ktoré si môže dovoliť každý hudobník. View All Information

Bas Behringer kombo zosilovač

Prvých 2 produktov

Behringer bas Amp hláv

Prvých 4 produktov

O Behringer Bass ampéry

Na Gear4music.com ponúkame široký rozsah Behringer basov ampéry z 15 wattov na 550-wattový ampéry aby vyhovovali všetky požiadavky sa praxe amp vo vašej spálni fáze amp na miesto. Všetky Behringer basov ampéry funkciu Vysokokvalitné komponenty a výnimočne robustná konštrukcia zabezpečiť väčší zvuku a dlhší život.

Populárna basov ampéry ako renomovaných Behringer BXL1800 a Behringer basov efekty a basy pedále sú vždy držané tu v Gear4music.com na niektoré z najnižších cien v Spojenom kráľovstve.

Behringer bas Amp Novinky

NAMM 2015: Povesti začať

Len pár týždňov preč, NAMM Ukázať 2015 zvesti už začali lietať. Tu je to, čo vieme, tak ďaleko...... Viac »

Behringer polyfonické Synth v dielach

Behringer could be plánovanie ich prvý niekedy polyfonické synth?... Viac »

NAMM 2014: Behringer X-Touch seria začala

Behringer vydala univerzalne ovladacie plochy pre študio a Live aplikacii, plus X-Touch Mini USB radič a X-Touch Compact, USB MIDI radič s 9 touch-citlive fadery motora.... Viac »