Značky basgitár

V basgitarovom obchode na Gear4music.com si dávame záležať na výbere značiek a starostlivo zháňame tie Vaše najobľúbenejšie. Niektoré z našich najpopulárnejších basgitár,ktoré máme k dispozícii, zahŕňajú Ibanez, Yamaha, Warwick a Fender & Squier Bass.

View All Information

Najpredávanejšie basové gitary

O basgitarách

Elektrická basgitara, ktorá sa vyvinula z kontrabasu, je dnes už dôležitou súčasťou každej hudobnej skupiny či kapely. Klasické modely ako napríklad Fender Precision, Epiphone Thunderbird a Rickenbacker 4003 sa dajú rozpoznať všade na svete.

Či už hľadáte 4, 5, 6 alebo dokonca 8 strunovú Hagstrom basu, mi Vám dokážeme pomôcť. S veľkým výberom nástrojov, vrátane juniorských kontrabasov, basgitár a zosilňovacích setov, sa Gear4music.com radí medzi internetových veľkopredajcov.

Basgitary Novinky

ŠÉF raketu GT-1B basové efekty procesor

Málo miesta? Je potrebné celú knižnicu tóny pri nohách? BOSS' nové GT-1B Bass efekty procesor má všetky základy na ktoré sa vzťahuje.... Viac »

NAMM 2017: Ibanez SRAS7 7 String zlostil a bezpražcová basgitara

Netradičné, čo Ibanez to najlepšie, SRAS7 prináša to najlepšie z oboch svetov moderné hudobník s jeho kombinácia bezpražcová a zlostil sa fretboards,... Viac »

SJC a Tre Cool prezentovať Mike Dirnt vlastné Kit pre Vianoce

V rámci úsilia kolaboratívne projektovania, SJC Custom Drums a zelený deň bubeník Tre Cool navrhli vlastné bicie súprava zodpovedali kapela kamarát Mike Dirnt podpis bass... Viac »