Vrecúšok basgitara & prípadoch

Naše Bass Guitar tašky & prípady pojať všetkých tvarov a štýlov basgitary. Tašky & prípady sú základné príslušenstvo pre basistu hľadá bezpečne prepravovať ich cenné nástroje.

View All Information

Vrecúšok basgitara & prípadoch

Prvých 117 produktov

O basov tašky & prípady

Najjednoduchší spôsob, ako chrániť váš basová gitara je s basová gitara tašku alebo prípadu. Basové gitary trvať veľa o zneužívania, najmä ak hráte živé koncerty a výlety. Na Gear4music.com existujú dva typy prípadov, basová gitara.

Vatovaný prípadoch sú priaznivá, pretože dávajú dobrú sumu ochrany, sú ľahké a majú často extra vreckami a ramenné popruhy pre jednoduchú prepravu. Vatovaný prípadoch však nechráni proti zmenám teploty.

Ťažké prípady naproti poskytujú vynikajúcu ochranu proti teplota, vlhkosť a fyzického poškodenia a sú podstatné pre dlhé cesty alebo rovine lety. V porovnaní s iných modelov na skladovanie, ťažké ju môžu náhodou prípady sú zďaleka najviac bezpečný a ak to je zabezpečené riadne v prípade pevného takmer nič.

Basová gitara Novinky

ŠÉF raketu GT-1B basové efekty procesor

Málo miesta? Je potrebné celú knižnicu tóny pri nohách? BOSS' nové GT-1B Bass efekty procesor má všetky základy na ktoré sa vzťahuje.... Viac »

NAMM 2017: Ibanez SRAS7 7 String zlostil a bezpražcová basgitara

Netradičné, čo Ibanez to najlepšie, SRAS7 prináša to najlepšie z oboch svetov moderné hudobník s jeho kombinácia bezpražcová a zlostil sa fretboards,... Viac »

SJC a Tre Cool prezentovať Mike Dirnt vlastné Kit pre Vianoce

V rámci úsilia kolaboratívne projektovania, SJC Custom Drums a zelený deň bubeník Tre Cool navrhli vlastné bicie súprava zodpovedali kapela kamarát Mike Dirnt podpis bass... Viac »