Yamaha basová gitara

Gear4Music.com

Basové gitary Yamaha majú solídne povesť pre veľký, teplý zvuk a sú obľúbené hudobníkov, jazzu, funku a rocku. View All Information

Yamaha basová gitara

Prvých 58 produktov

O Yamaha basová gitara

Ako značka Yamaha považuje po celom svete ako ochranná známka kvality hudobných nástrojov. Popri populárnej Yamaha basové gitary, ich výroba očividnej iné zariadenia vrátane elektrické gitary, klavíry, PA a živej zvuk ako aj bubon balíčky.

Yamaha elektrická basová gitara je proslulý pre ich kvality obývateľného zvládnuť najvyššie highs a lows najnižšie. Je to týchto kvalít, aby Yamaha basová gitara obľúbené veľa popredných hudobníkov cez žánrov.

Yamaha basové gitary široko používajú niektoré z najväčších mien v basová gitara, vrátane:

Michael Anthony Van Halen
Billy Sheehan pán veľký a Steve Vai
Phil Lipscomb Taproot
John Patitucci - sólo

Yamaha basová gitara Novinky

Gear4music mať jednu z posledných Yamaha Xeno YTR Trumpet

Yamaha Xeno YTR-8335RS 25th Anniversary Model trubka v súčasnosti zostáva jedným z posledných modelov, ktoré sú v súčasnosti k dispozícii pre nákup v Európe.... Viac »

NAMM 2017: Yamaha oznamuje novú radu Rydeen bubon

Prináša hrom na tohtoročnom NAMM sú Yamaha-nová séria Ryden. Začiatočník úroveň kit vydrží, môžete očakávať, že premium kvality v núdzi ceny.... Viac »

Yamaha oznámiť vzdelávacie aplikácie spolupráci s Flowkey

Ideálny pre tých hráčov, ktorí v prostredí intuitívne vzdelávanie, Flowkey vám dáva na starosti vaše učenie ponúka rôzne nástroje, bystrý.... Viac »