Yamaha basová gitara

Gear4Music.com

Yamaha Bass gitary majú solídne povesť pre veľký, teplý zvuk a sú obľúbené hudobníkov, jazzu, funku a rocku. View All Information

Yamaha basová gitara

Prvých 42 produktov

O Yamaha basová gitara

Ako značka Yamaha považuje po celom svete ako ochranná známka kvality hudobných nástrojov. Popri populárnej Yamaha basové gitary, ich výroba očividnej iné zariadenia vrátane elektrické gitary, klavíry, PA a živej zvuk ako aj bubon balíčky.

Yamaha elektrická basová gitara je proslulý pre ich kvality obývateľného zvládnuť najvyššie highs a lows najnižšie. Je to týchto kvalít, aby Yamaha basová gitara obľúbené veľa popredných hudobníkov cez žánrov.

Yamaha basové gitary široko používajú niektoré z najväčších mien v basová gitara, vrátane:

Michael Anthony Van Halen
Billy Sheehan pán veľký a Steve Vai
Phil Lipscomb Taproot
John Patitucci - sólo

Yamaha basová gitara Novinky

Yamaha predstaví MX88 syntetizátor v run-až do Superbooth

Využíva inovatívnych funkcií navrhnuté na doplnenie moderných hráč na klavír, Yamaha's MX88 Synth ponúka re predsavzal dizajnom a dokonalou funkčnosťou.... Viac »

Yamaha YSV-104 prvé tiché husle na funkciu SRT elektrizačnej sústavy

Yamahaje posledný vstup do sveta tiché husle využíva štát-z-- art SRT Power systém rozširovať a maximalizovať svoj tón v prostredí prax... Viac »

MUSIKMESSE 2017: Yamaha oznamuje aktualizácie rozsah nariadenia CLP

S radom aktualizácií zahŕňajúce cez celú kolekciu CLP klavíry, Yamaha dať ich kriticky oslavovaný CLP rad dlho očakávaný prerobiť.... Viac »