Behringer

Gear4Music.com

Behringer bol založený v roku 1989 a hneď od jeho založenia sa stal jedným z najúspešnejších pro audio spoločností na svete. View All Information

Behringer najpredávanejšie produkty

Prvých 17 produktov

O Behringer

Behringer rýchlo vzrástol z spoločnosť one-man kuchyňa sa stal jedným z najznámejších hudby a pro audio spoločností na svete s rozsiahly výber výrobkov v celej spektrum zvuku požiadaviek.

Behringer je filozofia bola vždy snažiť ponúkať najnovšie audio zariadení za prijateľné ceny. Rozhranie UCA222 USB Behringer to je dokonalý príklad umožňuje používateľom pripojiť svoje nástroje, mixpulty atd pomocou svojho počítača, ktoré umožňujú nahrávanie a prehrávanie.

Behringer je rozsah pravdy štúdio odkaz monitory sú vysoko uznávané niektoré najdôležitejšie uši na planéte ponúka úprimný monitorovania, ideálny pre malé miešania prostrediach.

Vrátane všetko od gitara ampérov na signalizovanie spracovatelia behringer má veľký výber produktov a na Gear4music.com zásob obrovský výber Behringers rozsah a ponúknuť im pri najnižších cien na internete.

Behringer Novinky

Behringer predstaví kompaktný, tri Octave DeepMind 6 Synth

Novinky sa objavili od Superbooth, Behringer predstaví svoje zbrusu nové hlboké myseľ 6, menšie viac skrátenú verziu jeho veľký brat DeepMind 12... Viac »

Behringer's DeepMind 12 syntetizátor čoskoro má byť skladom

Na konci februára 2017, Behringer's DeepMind 12 bude na sklade Gear4music. S radom zaujímavých funkcií, synth pripravuje predefinovať hudby.... Viac »

Behringer potrebovať vašu pomoc navrhnúť ich najnovší produkt

Otvorenie verejné fórum na Facebooku, Behringer chcú, aby sen výrobku, catering pre svojich zákazníkov potreby.... Viac »