Bicie zostavy | Akustické bicie

Bicie zostavy sa pričinili na výrobe zvuku prakticky v každom žánry, od rocku, cez hip hop až po jazz a reggae, preto sú akustické bicie zostavy nevyhnutným základom.

View All Information

Najpredávanejšie akustické bicie zostavy

Akustické bicie zostavy - Informácie

Ako sa zostavy odlišujú po zvukovej stránke?

Bicie zostavy Rock aj Fusion sa nastavením líšia aj po zvukovej stránke a či sa bubeník rozhodne pre jednu alebo druhú zostavu je často otázkou preferencií.

Rockové zostavy majú tendenciu vytvárať viac dunivý zvuk, zatiaľ čo Fusion zostavy, - ktoré sa vyvinuli z jazz fusion - sú považované za rezonančne jemnejšie. Jedným z kľúčových faktorov je aj to, z akého dreva je bubon vyrobený - Fusion sa často vyrába z brezového dreva a Rock bubon zase z javorového alebo topoľového dreva.

Na čo iné myslieť pri kúpe bicej zostavy.

Zatiaľ čo niektoré bicie zostavy sa dodávajú s činelmi, tieto sú často zakúpené aj samostatne a niektorí profesionáli využívajú viac ako pol tucet činelov, aby boli schopní vytvoriť také druhy tónov, aké chcú. Napr. White Horse Primitive 6 "Splash činely, vytvárajú charakteristicky surové a primitívne tóny na Vašich bicích, zatiaľ čo White Horse Pro 15" China Crash činely produkujú ľahšie ale rázne tóny.

Celkovú zostavu White Horse Pro činelov s obsahom 14 palcových hi-hats, 8 palcového Splash činelu, 18 palcového crash činelu a 20 palcového crash/ride činelu si môžete zakúpiť ako kompletný doplnok činelov pre biciu zostavu.

Zatiaľ čo bicie zostavy majú reputáciu byť hlučné, v praxi je možné hluk znížiť prostredníctvom uplatnenia tlmivých podložiek. Tlmivé podložky pre bicie zostavy, Vám pomôžu znížiť hluk bicích v niektorých prípadoch až o 90 percent. Obsahujú podložky pre basový bubon, 16-palcové podložky na činely, 14-palcové podložky na hi-hats, 14-palcové podložky na snare bubon a 12-palcové, 13-palcové a 16-palcové podložky na tomy.

Akustické bicie zostavy - Novinky

SJC a Tre Cool prezentovať Mike Dirnt vlastné Kit pre Vianoce

V rámci úsilia kolaboratívne projektovania, SJC Custom Drums a zelený deň bubeník Tre Cool navrhli vlastné bicie súprava zodpovedali kapela kamarát Mike Dirnt podpis bass... Viac »

Dnes Gear4music oznámiť 30% Off na Mapex Tornado súpravy

Považovaný za jedného z prejsť na začiatočník zostavy, Mapex Tornado ponúka veľmi kvalitný výkon za zlomok ceny... Viac »

SJC vlastné bicie súprava Tour nominovaný ako najlepší Kit Musicradar-2016

Obľúbené hráčov sveta, SJC's Tour Kit je v prevádzke pre najlepší kit roka... Viac »

Roland TD-50 a TD-1KPX bicie oznámil

Oznámil novú radu inovatívnych bicie Roland - TD-50 a TD-1KPX.... Viac »

Yamaha oznamuje spoluprácu propagácie s Protection Racket

Yamaha a Protection Racket systémom obmedzený čas ponuka beží od 01/08/2016 do 31/10/2016... Viac »