Bicie zostavy | Akustické bicie

Bicie zostavy sa pričinili na výrobe zvuku prakticky v každom žánry, od rocku, cez hip hop až po jazz a reggae, preto sú akustické bicie zostavy nevyhnutným základom.

View All Information

Najpredávanejšie akustické bicie zostavy

Prvých 24 produktov

Akustické bicie zostavy - Informácie

Ako sa zostavy odlišujú po zvukovej stránke?

Bicie zostavy Rock aj Fusion sa nastavením líšia aj po zvukovej stránke a či sa bubeník rozhodne pre jednu alebo druhú zostavu je často otázkou preferencií.

Rockové zostavy majú tendenciu vytvárať viac dunivý zvuk, zatiaľ čo Fusion zostavy, - ktoré sa vyvinuli z jazz fusion - sú považované za rezonančne jemnejšie. Jedným z kľúčových faktorov je aj to, z akého dreva je bubon vyrobený - Fusion sa často vyrába z brezového dreva a Rock bubon zase z javorového alebo topoľového dreva.

Na čo iné myslieť pri kúpe bicej zostavy.

Zatiaľ čo niektoré bicie zostavy sa dodávajú s činelmi, tieto sú často zakúpené aj samostatne a niektorí profesionáli využívajú viac ako pol tucet činelov, aby boli schopní vytvoriť také druhy tónov, aké chcú. Napr. White Horse Primitive 6 "Splash činely, vytvárajú charakteristicky surové a primitívne tóny na Vašich bicích, zatiaľ čo White Horse Pro 15" China Crash činely produkujú ľahšie ale rázne tóny.

Celkovú zostavu White Horse Pro činelov s obsahom 14 palcových hi-hats, 8 palcového Splash činelu, 18 palcového crash činelu a 20 palcového crash/ride činelu si môžete zakúpiť ako kompletný doplnok činelov pre biciu zostavu.

Zatiaľ čo bicie zostavy majú reputáciu byť hlučné, v praxi je možné hluk znížiť prostredníctvom uplatnenia tlmivých podložiek. Tlmivé podložky pre bicie zostavy, Vám pomôžu znížiť hluk bicích v niektorých prípadoch až o 90 percent. Obsahujú podložky pre basový bubon, 16-palcové podložky na činely, 14-palcové podložky na hi-hats, 14-palcové podložky na snare bubon a 12-palcové, 13-palcové a 16-palcové podložky na tomy.

Akustické bicie zostavy - Novinky

Teraz pančuchu Natal Cafe Racer v Champagne Sparkle a British Racing Green

S nádherným povrchom a jeden druh tónu, Natal Cafe Racer shell balenia sú vzrušujúce nadácie pre profesionálne bubeníci z takmer akéhokoľvek žánru.... Viac »

Exkluzívny SJC farba Rush súpravy a sro Ed. nástrah v Gear4music

Tailor made a rezolútne vlastné, SJC dodávať tovar opäť s niektoré exkluzívne ponuky, ktoré sú k dispozícii iba pre Gear4music. Nenechajte si ujsť!... Viac »

NAMM 2017: Mapex Saturn V Tour Edition

V rôznych veľkostiach a rôznych Mapex-nový Saturn V Tours express classic Mapex tón s nový ergonomický dizajn... Viac »

NAMM 2017: Yamaha oznamuje novú radu Rydeen bubon

Prináša hrom na tohtoročnom NAMM sú Yamaha-nová séria Ryden. Začiatočník úroveň kit vydrží, môžete očakávať, že premium kvality v núdzi ceny.... Viac »

SJC a Tre Cool prezentovať Mike Dirnt vlastné Kit pre Vianoce

V rámci úsilia kolaboratívne projektovania, SJC Custom Drums a zelený deň bubeník Tre Cool navrhli vlastné bicie súprava zodpovedali kapela kamarát Mike Dirnt podpis bass... Viac »