Bicie zostavy | Akustické bicie

Bicie zostavy sa pričinili na výrobe zvuku prakticky v každom žánry, od rocku, cez hip hop až po jazz a reggae, preto sú akustické bicie zostavy nevyhnutným základom.

View All Information

Najpredávanejšie akustické bicie zostavy

Prvých 18 produktov

Akustické bicie zostavy - Informácie

Ako sa zostavy odlišujú po zvukovej stránke?

Bicie zostavy Rock aj Fusion sa nastavením líšia aj po zvukovej stránke a či sa bubeník rozhodne pre jednu alebo druhú zostavu je často otázkou preferencií.

Rockové zostavy majú tendenciu vytvárať viac dunivý zvuk, zatiaľ čo Fusion zostavy, - ktoré sa vyvinuli z jazz fusion - sú považované za rezonančne jemnejšie. Jedným z kľúčových faktorov je aj to, z akého dreva je bubon vyrobený - Fusion sa často vyrába z brezového dreva a Rock bubon zase z javorového alebo topoľového dreva.

Na čo iné myslieť pri kúpe bicej zostavy.

Zatiaľ čo niektoré bicie zostavy sa dodávajú s činelmi, tieto sú často zakúpené aj samostatne a niektorí profesionáli využívajú viac ako pol tucet činelov, aby boli schopní vytvoriť také druhy tónov, aké chcú. Napr. White Horse Primitive 6 "Splash činely, vytvárajú charakteristicky surové a primitívne tóny na Vašich bicích, zatiaľ čo White Horse Pro 15" China Crash činely produkujú ľahšie ale rázne tóny.

Celkovú zostavu White Horse Pro činelov s obsahom 14 palcových hi-hats, 8 palcového Splash činelu, 18 palcového crash činelu a 20 palcového crash/ride činelu si môžete zakúpiť ako kompletný doplnok činelov pre biciu zostavu.

Zatiaľ čo bicie zostavy majú reputáciu byť hlučné, v praxi je možné hluk znížiť prostredníctvom uplatnenia tlmivých podložiek. Tlmivé podložky pre bicie zostavy, Vám pomôžu znížiť hluk bicích v niektorých prípadoch až o 90 percent. Obsahujú podložky pre basový bubon, 16-palcové podložky na činely, 14-palcové podložky na hi-hats, 14-palcové podložky na snare bubon a 12-palcové, 13-palcové a 16-palcové podložky na tomy.

Akustické bicie zostavy - Novinky

Gear4music teraz osadenie SJC vlastné Drums

Gear4music sú len Európsky distribútor Massachusetts založená značka SJC vlastné bicie a sú teraz skladovanie celý rad rôznych výrobkov.... Viac »

NAMM 2016: Firma predstaví Storm Series súpravy

Firma s potešením oznamuje spustenie zbrusu nové série búrky v zime NAMM 2016.... Viac »

NAMM 2016: Yamaha odhaľuje nahrávanie vlastné Drum Kit

Yamaha vietor hodiny späť do roku 1970 reinkarnuje svojich najslávnejších bubon kit - vlastné nahrávanie.... Viac »

NAMM 2016: Yamaha na spustenie novej nahrávanie vlastné Drum série navrhnuté v spolupráci s Steve Gadd

Yamaha odhalila, že nahrávanie vlastné Drum sérii slávny, re-navrhnutý s Steve Gadd, bude vydaná v roku 2016.... Viac »

NAMM 2016: Liberty sudov odhaľujú vlastné Cherry a Olivewood Kit

Liberty bicie vytvoril úžasné nové vlastné kit, vyrobené zo špeciálnej zmesi a Cherry, Olivewood breza, ktoré budú prezentované na NAMM 2016 popri iných vlastných diel.... Viac »