Elektronické bicie zostavy

Elektronické bicie zostavy sú jedným z našich najpopulárnejších nástrojov na Gear4music.com. Elektronické bicie sú kompaktné a možno ich použiť so slúchadlami, čo odhluční Vaše domáce okolie, keď cvičíte.

View All Information

Najpredávanejšie elektronické bicie zostavy

Prvých 21 produktov

Informácie o elektronických bicích zostavách

Elektrické bicie zostavy sú realistickou alternatívou akustických bicich, ktoré dávajú užívateľom flexibilitu a možnosť kontrolovať a nastaviť ukazovatele hlasitosti. Elektronické zostavy umožňujú prideliť rôzne zvuky k akémukoľvek padu, čo dáva bubeníkovi takmer neobmedzený potenciál vytvoriť mnoho rôznych bicích zvukov.

Výhody elektronických bicích zostáv

Moderné elektronické bicie zostavy majú niekoľko výhod oproti konvenčných akustickým zostavám:

  • Elektronické bicie zostavy a činely, môžu priniesť toľko veľa alebo málo hluku, ako od nich chcete. Ak si pridáte slúchadlá, nikto Vás nebude počuť ako nacvičujete. To robí tieto elektronické bicie zostavy užitočné pre ľudí, ktorí žijú v tesnej blízkosti iných, alebo pre profesionálov, ktorí si chcú presne monitorovať zvuk.

  • Celé elektronické zostavy Vám zaberú menej miesta ako konvenčné zostavy a dajú sa zložiť, ak je to potrebné. To je ideálne pre ľudí s limitovaným priestorom alebo pre hudobníkov, ktorý chodia často na gigy.

  • Väčšina elektronických bicích zostáv má vstavenémetronómy a nahrané piesne, čo znamená, že máte náskok pri nacvičovaní.

  • Máte úplnú kontrolu nad tým, ako Vaša zostava znie, čiže sa viete jednoduchšie prispôsobiť rôznym štýlom iba s jednou zostavou. Niektoré elektronické zostavy Vám dokonca umožnia zvuky upravovať alebo nahrávať vlastné výtvory!

  • Niektoré elektronické bicie zostavy majú veľmi realistické akustické bicie tóny. Záleží iba od Vášho rozpočtu, tie drahšie zostavy majú tendenciu mať viac reálne zvuky.

Bicie - Novinky

Musikmesse 2016: Yamaha začatie tri nové DTX elektronických bicích sád

Predstavujeme nový DTX720K, DTX760K a DTX920K, elektronické bicie súprav od Yamaha.... Viac »

Roland zaviesť elektronické bicie súpravy TD-11KV špeciálna edícia

Roland pridal elektronické bicie súpravy TD-11KV špeciálna edícia na svoje rozsiahle V-Drums linku.... Viac »

NAMM 2016: Alesis Forge a príkaz elektronických bicích sád

Alesis, popredný svetový výrobca elektronických prístrojov a komponentov pre dnešné hudobník, predstavila dva nové 8-dielna bicích sád, kováčne a príkaz.... Viac »

NAMM 2016: Yamaha predstavuje tri nové DTX elektronických bicích sád

Na NAMM 2016, Yamaha oslavuje jeho série e-bubon DTX zavedením troch nových ohromujúci modelov; DTX920k, 760k a 720 k.... Viac »

NAMM 2016: Alesis štrajk Pro a Strike Zone elektronických bicích sád

Alesis odstráni kvalitné pre-koncipovaný predstavy o elektronické bicie s úžasné nové Strike zostavy.... Viac »

HODINKY - Musikmesse 2015: Roland TD - 25K V-bicie elektronické bicie súpravu

Začlenenie všetkých-nový TD-25 V-Drum modul, ktorý poskytuje dynamické a interaktívne pocit, dve nové Roland V-bicie súpravy nahradiť TD-15.... Viac »