Fender elektrické gitary

Gear4Music.com

Fender definoval elektrická gitara sveta po celé desaťročia. Od roku 1946, Fender bol jeden kultový a slávili značiek do hudby, a je rozhodujúce pre úspech obrovskú škálu umelcov. Od skromných začiatkov v roku 1951, slávny Telecaster gitara odišla na byť oporou etáp a výkon priestory po celom svete. Fenderna Tele nezahrá Ritchie Kotzen a Jim Root (Slipknot) na meno ale málo, ktorí sa rozhodnú telecaster ako ich "prejsť na" kultové gitary. View All Information

Populárne Fender elektrické gitary

Prvých 17 produktov

O Fender elektrické gitary

Používané v takmer každom žánri predstaviteľné, Fender nástrojov získali kultový status.

Fender zvuk je unikátny; z nádherné, iskrivý zvonček "65 Deluxe Reverb zosilňovač, na teplé a rezonančné zafarbenie štandardné Štart – Fender tón sa dožadoval gitaristu všade.

Na Gear4music.com sme pochopili to, čo je dôvod, prečo Ponúkame kompletný sortiment Fender zariadení za nízke ceny, vrátane elektrických a akustických gitár, zosilňovačov, basové gitary a príslušenstvo.

Ak existuje konkrétny Fender gitara máte záujem, prosím kontaktujte nás a naši špecialisti vám ochotne pomôže.

Novinky gitaru Fender

Fender uvoľnenie nové rozsah z v-ušné-monitory

Nová séria profesionálne-grade v Ear monitory s premium kvalitu zvuku, ideálny pre živé vystúpenie, nahrávanie a počúvanie.... Viac »

Fender uvoľnenie novej gitary, ladenie App

Fender spustenie ich novej aplikácie " Fender doladiť", app, ktorý je určený pre začiatočníkov a pro je podobné... Viac »

Clapton a Rolling Stones, aby spojili svoje sily

Gitara ikonu črtou vedľa Richards a drevo na novom albume kamene... Viac »