DJ paluby a prehrávače

DJ paluby sú často najdôležitejšou súčasťou akejkoľvek DJ nastavenia. Či už sa rozhodnete Vinyl, CD, alebo MP3 ako svoje médium, DJ paluby (alebo gramofóny, pretože tiež známy), im umožňujú mix, poškriabaniu a poraziť-zápas samostatnej zvukovej stopy.

View All Information

DJ paluby a prehrávače

Prvých 10 produktov

O DJ paluby & hráčov

DJ paluby pokrývajú rozsah od starej školy gramofóny pokročilé radiče. Či už ste do, máme bezkonkurenčnú rozsah DJ zariadenia od výrobcov ako Pioneer, Native Instruments, Numark a Novation.

Mnoho DJ paluby sú dnes hybridy splnomocnení audio rozhranie pre integráciu do počítača-based setup - Numark NDX800 zahŕňa všetky tri médiá.

USB/MIDI regulátory, ako je Numark NS7 sa používajú aj v kombinácii s virtuálne DJ softvér, ako je NI je Traktor-dáva používateľom výkonný softvér, ale zachováva strane hmatové gramofón.

Náš rozsiahly sortiment DJ kit na Gear4music.com obsahuje najnovšiu DJ CD prehrávače, digitálne DJ, DJ slúchadlá DJ mixpulty, DJ MP3 prehrávače, DJ softvér, DJ gramofóny, DJ reproduktory a DJ osvetlenie.

DJ Novinky

Novalia začať svoje najnovšie Innovation-A DJ radič Pizza box

Postavené na najmodernejších technológiách MIDI, britská spoločnosť Novalia vdýchne hudbe masy s ich nový DJ radič Pizza box.... Viac »

Numark odhaliť Podrobnosti ich nový gramofón Revelation

Numark odhalili detaily na ich najnovší produkt, PT01... Viac »

Denon odhaliť MC7000 DJ radič

Denon oficiálne zrušila veko na ich najnovšiu DJ radič.... Viac »

Novation oznamuje spustenie aktualizácie softvéru V1.3

Novation nastavené na najnovšiu verziu softvéru pre Novation obvod Groovebox... Viac »