DJ paluby a prehrávače

DJ paluby sú často najdôležitejšou súčasťou akejkoľvek DJ nastavenia. Či už sa rozhodnete Vinyl, CD, alebo MP3 ako svoje médium, DJ paluby (alebo gramofóny, pretože tiež známy), im umožňujú mix, poškriabaniu a poraziť-zápas samostatnej zvukovej stopy.

View All Information

DJ paluby a prehrávače

O DJ paluby & hráčov

DJ paluby pokrývajú rozsah od starej školy gramofóny pokročilé radiče. Či už ste do, máme bezkonkurenčnú rozsah DJ zariadenia od výrobcov ako Pioneer, Native Instruments, Numark a Novation.

Mnoho DJ paluby sú dnes hybridy splnomocnení audio rozhranie pre integráciu do počítača-based setup - Numark NDX800 zahŕňa všetky tri médiá.

USB/MIDI regulátory, ako je Numark NS7 sa používajú aj v kombinácii s virtuálne DJ softvér, ako je NI je Traktor-dáva používateľom výkonný softvér, ale zachováva strane hmatové gramofón.

Náš rozsiahly sortiment DJ kit na Gear4music.com obsahuje najnovšiu DJ CD prehrávače, digitálne DJ, DJ slúchadlá DJ mixpulty, DJ MP3 prehrávače, DJ softvér, DJ gramofóny, DJ reproduktory a DJ osvetlenie.

DJ Novinky

Numark oznamuje nástupca NS6 radič-NS6II

V nadväznosti na zásadný úspech a dizajn NS6 radiča, Numark vyviedol ďalšia generácia regulátorov DJ sa dychtivo DJs z celého sveta... Viac »

Stanton spustenie ST.150 M2, STR.850 M2 a T.92 M2 gramofóny

Ponúka množstvo zaujímavých vlastností, M2 séria sľubuje množstvo kreatívnych a sluchové príležitosti náročnejších DJ.... Viac »

NAMM 2017: Denon DJ DJ uvoľnenie ich novej série Prime

Predseda Rady vybavené Media Player, gramofón, Mixer a analytický softvér. Plnenie každú možnú potrebu moderná DJ Denon DJ DJ hit klinec na hlavičku.... Viac »

NAMM 2017: Akai predstaví MPC X a MPC Live výrobných strojov

Prehodnotenie ich korene, Akai sú nastavené na oživenie klasickej série MPC a pridajte celý rad moderných aktualizácie ctený hudby výrobným jednotkám... Viac »