DJ zariadenia a produkcia

Nájdite najnovšie DJ a produkčné zariadenia, vrátane deckov, DJ mixpultov, syntetizátorov a samplarov od popredných výrobcov ako Native Instruments, Pioneer a Roland.

View All Information

Najobľúbenejšie DJ vybavenie

Prvých 26 produktov

O DJ zariadeniach

Či už je Vaše DJ nastavenie digitálne, vinylové alebo počítačového základu, Gear4music.com má k dispozícii ten najlepší výber DJ príslušenstva, vrátane CD prehrávačov, MP3 prehrávačov, mixpultov, DJ softvéru, zvukových kariet a oveľa viac.

Dnes je omnoho jednoduchšie sa stať DJom ako kedykoľvek predtým. Jednoducho použitím laptopu a DJ softvéru, ako Native Instruments Traktor Scratch Pro, ktokoľvek môže začať mixovať svoje vlastné skladby.

Tí pokročilejší DJovia si u nás nájdu škálu komplexných MIDI kontrolerov, zvukových rozhraní a samplerov a iných užitočných nástrojov na produkciu a výstúpenia.

DJ zariadenia - Novinky

Elektron's Octatrack MKII, nové bije srdce Studio set-up

Rozširovanie na úspechy svojho predchodcu kriticky uznávaný Octatrack, MKII sľubuje ešte viac funkčnosti a praktickosti, ako kedykoľvek predtým.... Viac »

Numark oznamuje nástupca NS6 radič-NS6II

V nadväznosti na zásadný úspech a dizajn NS6 radiča, Numark vyviedol ďalšia generácia regulátorov DJ sa dychtivo DJs z celého sveta... Viac »

Pioneer predstaviť zbrusu nový DJM-250MK2 2-kanálový DJ Mixer

Vybavené radom nových funkcií, ktoré prispievajú k profesionálnej kvality miešanie funkcií, DJM-250MK2 2-kanálový DJ mix nastavuje nový precedens.... Viac »