DJ zariadenia

- predaj

Mať k dispozícii to pravé DJ zariadenie je kľúčom k úspechu akejkoľvek DJa. Správne nastavenie je dôležité na dosiahnutie tých perfektných kombinácií. V dnešnej dobe sú DJi považovaní za jedných z najlepších svetových hudobníkov. DJove nastavenie nielenže definuje jeho zvuk, ale je dôležité aj pre jeho samotné vystúpenie.

View All Information

Najobľúbenejšie DJ vybavenie

O DJ zariadeniach

Či už je Vaše DJ nastavenie digitálne, vinylové alebo počítačového základu, Gear4music.com má k dispozícii ten najlepší výber DJ príslušenstva, vrátane CD prehrávačov, MP3 prehrávačov, mixpultov, DJ softvéru, zvukových kariet a oveľa viac.

Dnes je omnoho jednoduchšie sa stať DJom ako kedykoľvek predtým. Jednoducho použitím laptopu a DJ softvéru, ako Native Instruments Traktor Scratch Pro, ktokoľvek môže začať mixovať svoje vlastné skladby.

Tí pokročilejší DJovia si u nás nájdu škálu komplexných MIDI kontrolerov, zvukových rozhraní a samplerov a iných užitočných nástrojov na produkciu a výstúpenia.

DJ zariadenia - Novinky

Stanton spustenie ST.150 M2, STR.850 M2 a T.92 M2 gramofóny

Ponúka množstvo zaujímavých vlastností, M2 séria sľubuje množstvo kreatívnych a sluchové príležitosti náročnejších DJ.... Viac »

NAMM 2017: Denon DJ DJ uvoľnenie ich novej série Prime

Predseda Rady vybavené Media Player, gramofón, Mixer a analytický softvér. Plnenie každú možnú potrebu moderná DJ Denon DJ DJ hit klinec na hlavičku.... Viac »

NAMM 2017: Akai predstaví MPC X a MPC Live výrobných strojov

Prehodnotenie ich korene, Akai sú nastavené na oživenie klasickej série MPC a pridajte celý rad moderných aktualizácie ctený hudby výrobným jednotkám... Viac »