DJ produkcia

DJ výrobné zariadenia poskytuje DJs príležitosť ochutnať, vytvoriť alebo vrstva svoje vlastné zvuky. Od bytia schopného experimentovať a vytvárať hudbu do vašej vlastnej spálni, na turné hudbu po celom svete, Gear4music dodávok rozsah DJ výrobné zariadenia od popredných výrobcov, ako Ableton, Roland, Native Instruments a Focusrite.

View All Information

Najobľúbenejšie DJ výrobné zariadenia

Prvých 15 produktov

O DJ výroby

Skôr ako odberu vzoriek niekoho iného materiálu, mnoho DJ si želajú vytvoriť svoje vlastné bije a zvuky. Výrobné nástroje ako bubon stroje, vzorkovatelia, efekty jednotiek a Synths sú dobrým zdrojom pre experimentovanie a zvuk vytvorenie. Hardvérové zariadenia na odber vzoriek sú obzvlášť obľúbené u DJ to ako spôsob, ako priamo vzorky z CD alebo Vinyl nahrávky.

DJ výroby Novinky

Novation's Circuit Groovebox dostane aktualizácia firmvéru 1,5

Novation's Circuit Groovebox je teraz výraznejšie než kedykoľvek predtým, s novým firmware udelenie hráčom vzrušujúce nové aktualizácie na zvýšenie ich hranie skúsenosti... Viac »

Moog oznamujeme, obmedzený následné 37 CV analógový syntetizátor

Na prehodnotenie svojho predchodcu, Moog následné 37 CV Analog Synth vychádza Kumulatívna úsilia medzi Moog a ľudia, ktorí s nimi hrať.... Viac »

Behringer predstaví kompaktný, tri Octave DeepMind 6 Synth

Novinky sa objavili od Superbooth, Behringer predstaví svoje zbrusu nové hlboké myseľ 6, menšie viac skrátenú verziu jeho veľký brat DeepMind 12... Viac »