DJ produkcia

DJ výrobné zariadenia poskytuje DJs príležitosť ochutnať, vytvoriť alebo vrstva svoje vlastné zvuky. Od bytia schopného experimentovať a vytvárať hudbu do vašej vlastnej spálni, na turné hudbu po celom svete, Gear4music dodávok rozsah DJ výrobné zariadenia od popredných výrobcov, ako Ableton, Roland, Native Instruments a Focusrite.

View All Information

Najobľúbenejšie DJ výrobné zariadenia

O DJ výroby

Skôr ako odberu vzoriek niekoho iného materiálu, mnoho DJ si želajú vytvoriť svoje vlastné bije a zvuky. Výrobné nástroje ako bubon stroje, vzorkovatelia, efekty jednotiek a Synths sú dobrým zdrojom pre experimentovanie a zvuk vytvorenie. Hardvérové zariadenia na odber vzoriek sú obzvlášť obľúbené u DJ to ako spôsob, ako priamo vzorky z CD alebo Vinyl nahrávky.

DJ výroby Novinky

NAMM 2017: Korg Arp Odyssey, MS-20 Mini, Kronos, Platinum, TM-50

S rôznymi novými doplnkami ich 2017 line-up, Korg prezradiť tajomstvo o ich nových revamps, aktualizácie a výrobky, ktoré sa objavujú na NAMM... Viac »

NAMM 2017: Akai predstaví MPC X a MPC Live výrobných strojov

Prehodnotenie ich korene, Akai sú nastavené na oživenie klasickej série MPC a pridajte celý rad moderných aktualizácie ctený hudby výrobným jednotkám... Viac »

Denon DJ DJ spustenie #ChangeYourRider v očakávaní vydanie

Pripravujú na najnovší prírastok do Denon DJ DJ rozsah, Denon vydali hlavolam, ktorý poskytuje dôležité stopy, čo môže byť najnovší produkt... Viac »