DJ produkcia

DJ výrobné zariadenia poskytuje DJs príležitosť ochutnať, vytvoriť alebo vrstva svoje vlastné zvuky. Od bytia schopného experimentovať a vytvárať hudbu do vašej vlastnej spálni, na turné hudbu po celom svete, Gear4music dodávok rozsah DJ výrobné zariadenia od popredných výrobcov, ako Ableton, Roland, Native Instruments a Focusrite.

View All Information

Najobľúbenejšie DJ výrobné zariadenia

Prvých 10 produktov

O DJ výroby

Skôr ako odberu vzoriek niekoho iného materiálu, mnoho DJ si želajú vytvoriť svoje vlastné bije a zvuky. Výrobné nástroje ako bubon stroje, vzorkovatelia, efekty jednotiek a Synths sú dobrým zdrojom pre experimentovanie a zvuk vytvorenie. Hardvérové zariadenia na odber vzoriek sú obzvlášť obľúbené u DJ to ako spôsob, ako priamo vzorky z CD alebo Vinyl nahrávky.

DJ výroby Novinky

Korg oznamuje, že ctený Synth "Wavestation" je teraz k dispozícii pre iOS zariadenia

Priamo z 90, legendárny synth dostal moderného človeka, aby všestrannejšie ako kedykoľvek predtým... Viac »

Rob Papen vydania nové Predator 2 syntetizátor

Tisíce nových presetov a obrovské množstvo funkcií, Predator 2 prináša ďalšiu úroveň kvality zvuku a používateľom definované audio manipuláciu na okamžitú likvidáciu hráčov... Viac »

Teenage Engineering predstaví niekoľko aktualizácií pre vlajková loď syntetizátor OP-1

Nových arpeggiator a syntetizátor k dispozícii používateľom, niekoľko používateľov požadované aktualizácie prehrávača poskytnúť väčšiu univerzálnosť než kedykoľvek predtým... Viac »