Klavírne príslušenstvo

Naše Gear4music.com klavírne príslušenstvo ponúka rozsiahly výber klavírneho a keyboardového príslušenstva od pedálov po napájacie zdroje, stoličky a čistiace prostriedky od popredných výrobcov ako Casio, Yamaha a Quiklok.

View All Information

Najobľubenejšie klavir a klavesove prislušenstvo

O klavírnom príslušenstve

Čo z príslušenstva potrebujete, závisí od toho, ako svoj keyboard alebo klavír využívate. Dôležité na prenos sú tašky alebo obaly na ochranu nástroja, ako aj ľahko prenosný stojan.

Vyrábame veľký počet našich vlastných stojanov, či už jednonožky, 2 i 3-nožky, ktoré umožňujú dostatočnú flexibilitu a rozmanitosť.

Klavír Novinky

Casioje GP-500 Celviano hybridný digitálny klavír získala titul "najinovatívnejšej a klavír výrobku na rok 2016"

Prasknutie s množstvom skvelých funkcií, Celviano Grand Hybrid ponúka hráčom bezkonkurenčný výkon a bezprecedentnej tón... Viac »

Gear4music teraz pančuchu Casio Celviano GP-300 Hybrid na Grand Piana

Luxusné digitálny klavír navrhnutý verne obnoviť zvuk grand akustický klavír, Casio Celviano GP-300 je dokonalým nástrojom vyjadrovania pre náročnejších klavirista... Viac »

Casio spojiť sily s Mercury Award nominovaný Musican Laura Mvula pre učiteľ hudby ocenenie roka 2017

Klasické FM Illustrious Music učiteľ Awards sú nastavené na najväčší vôbec, predstaví vynikajúce vzdelávacie výsledky hudobných pedagógov z celej Veľkej Británii... Viac »