Digitálne klavíry | Obchod s elektrickými klavírmi

Digitálne klavíry sú realistickou alternatívou k tradičným klavírom, ako na samotný pocit z hry, tak aj na zvuk, ktorý dokážu vydať.

View All Information

Najobľubenejšie digitalne klaviry

Prvých 16 produktov

Sprievodca digitálnym klavírom

Digitálny klavír je elektrický hudobný nástroj, ktorý je navrhnutý tak, aby slúžil ako alternatívna možnosť tradičným, akustickým alternatívam. Na rozdiel od akustického klavíru, elektrický klavír nemá struny alebo kladivká ani soundboard. Namiesto toho má digitálny klavír elektronický čip zvuku a rečník, ktoré sa môžu použiť na duplikovanie zvukov a napodobnenie tradičného klavíru.

Čo musíte zvážiť pri nákupe digitálneho klavíru

Existuje niekoľko vecí, ktoré by ste pri nákupe digitálneho klavíru mali hľadať. Napríklad, počet klávesov na elektrickom klavíry. Dobrá zostava digitálneho klavíru by mala mať 88 klávesov, ako napríklad 8865 digitálne piáno od Gear4music a Korg LP-350 digitálne piáno.

Úroveň polyfónie by ste tiež mali brať do úvahy. Napríklad, Casio Privia PX 720 digitálne piáno ponúka 128 hlasovú polyfóniu, čo umožňuje používateľom využiť tlmiaci pedál a vytvoriť rôzne zvuky akordov.

K ďalším faktorom, ktoré by ste mali zvážiť sú reproduktory a či sú zahrnuté v cene, aká je kapacita pamäte klavíra, aké má pedálové možnosti, či zahŕňa stojan a koľko piesní a digitálnych efektov dodáva.

Digitálny klavír Novinky

Bezplatne iPad s nákup z Roland-LX7-digitálne Piano

Roland rozšíriť obmedzený čas ponuka 31 August 2016... Viac »

LP-380 Piano Korg je teraz k dispozícii v Rosewood zrno Black Finish

Korg má hodiť späť do minulosti s vydaním dvoch nových výrobných strojov.... Viac »

Dostávať zadarmo iPad Mini 2 s nákup Piano Roland LX-7

Roland je rozdávanie zadarmo iPad Mini 2 s nákupom LX-7!... Viac »

Nord oznámil elektro 5 OS Update

Nord má oznámiť aktualizácie pre elektro 5 opravy a nová funkcia umožňuje použitie externého expression pedál pre ovládanie paramters v režime split.... Viac »

Musikmesse 2016: Yamaha Arius YDP143 a YDP163 klavírov odhalili

Yamaha prináša úplne nový Arius YDP143 a YDP163 klavírov na ich široké spektrum Piana.... Viac »

NAMM 2016: M-Audio oznamuje prízvuk digitálne Piano a prízvuk modul

M-Audio hovorí na všetkých hráčov, klávesnica s novým zvýraznenie digitálne Piano a prízvuk modul v zime NAMM 2016.... Viac »