Hudobný softvér

-predaj

Dnes je hudobný softvér vo svete hudobnej tvorby výraznejší než kedykoľvek predtým. S výkonným počítačom je tvorba nových piesní na profesionálnej úrovni a viac-menej bez námahy. Počítače sú tak vážnym hudobným prostriedkom. Na Gear4music.com sme si vedomí toho, akú silu a význam má taký zvukový softvér v rámci modernej hudby - jeho potenciál rastie spolu s jeho popularitou a dostupnosťou. To je dôvod, prečo sme vždy nadšení, keď môžeme predávať a používať tie najinovatívnejšie hudobné softvérové programy, aké sú nám k dispozícii.

View All Information

Najobľúbenejšie hudobné softvér

O hudobnom softvéry

DAW softvér, alebo sekvenčný softvér, ako sa tiež nazýva, je často srdcom moderného štúdia. Programy, ako napríklad Cubase, Ableton Live, Sonar a FL Studio, dokážu poskytnúť všetko, čo potrebujete, aby ste mohli začať nahrávať a produkovať hudbu.

Dodatočné virtuálne nástrojové pluginy , alebo VSTi, podporia Vašu zvukovú paletu a umožnia Vám nájsť dokonalý zvuk. VSTi ako Toontrack EZ Drummer Vám umožní vytvárať a upravovať realistické bicie tóny pre Vaše kompozície.

Efektové pluginy dokážu pridať zvuku prvok profesionality, či už ide o kreatívny alebo funkčný efekt. Antares AutoTune EFX je skvelý plugin pre vokálové úpravy a na vytváranie populárneho "autotune" zvuku.

Mnohí producenti sa spoliehajú na ich zvukový arzenál. Knižnica vzoriek ponúka kompletný sortiment autentických zvukov pre skladby a môže často priniesť tú správnu iskru tvorivosti pri nahrávaní. Vzorky, ako East West QLSO Platinum Complete vám umožnia prístup k celému orchestru a to v rámci Vašej DAW.

Hudobný softvér - Novinky

Native Instruments pokles cien Komplete 10

Ešte viac zliav je teraz k dispozícii na legendárny nástrojov Komplete 10 a efekty bundle od Native Instruments, pričom zásoby posledný.... Viac »

Sonar Platinum teraz prichádza s bezplatné aktualizácie životnosť v-časovo obmedzená ponuka

Sonar tiež oznámiť Sonar OS X Alpha a portál reagovať spätnú väzbu na jeho spôsobom, ktorý umožňuje pripomienky, názory a požiadavky treba pozorne sledovať pre rýchlejší čas odozvy.... Viac »

Veľké úspory na Native Instruments Komplete 10 a Komplete 10 Ultimate

Uložiť až 230 GBP na vybrané Native Instruments softvér, pričom zásoby posledný.... Viac »