Hudobný softvér

-predaj

Dnes je hudobný softvér vo svete hudobnej tvorby výraznejší než kedykoľvek predtým. S výkonným počítačom je tvorba nových piesní na profesionálnej úrovni a viac-menej bez námahy. Počítače sú tak vážnym hudobným prostriedkom. Na Gear4music.com sme si vedomí toho, akú silu a význam má taký zvukový softvér v rámci modernej hudby - jeho potenciál rastie spolu s jeho popularitou a dostupnosťou. To je dôvod, prečo sme vždy nadšení, keď môžeme predávať a používať tie najinovatívnejšie hudobné softvérové programy, aké sú nám k dispozícii.

View All Information

Najobľúbenejšie hudobné softvér

Prvých 11 produktov

O hudobnom softvéry

DAW softvér, alebo sekvenčný softvér, ako sa tiež nazýva, je často srdcom moderného štúdia. Programy, ako napríklad Cubase, Ableton Live, Sonar a FL Studio, dokážu poskytnúť všetko, čo potrebujete, aby ste mohli začať nahrávať a produkovať hudbu.

Dodatočné virtuálne nástrojové pluginy , alebo VSTi, podporia Vašu zvukovú paletu a umožnia Vám nájsť dokonalý zvuk. VSTi ako Toontrack EZ Drummer Vám umožní vytvárať a upravovať realistické bicie tóny pre Vaše kompozície.

Efektové pluginy dokážu pridať zvuku prvok profesionality, či už ide o kreatívny alebo funkčný efekt. Antares AutoTune EFX je skvelý plugin pre vokálové úpravy a na vytváranie populárneho "autotune" zvuku.

Mnohí producenti sa spoliehajú na ich zvukový arzenál. Knižnica vzoriek ponúka kompletný sortiment autentických zvukov pre skladby a môže často priniesť tú správnu iskru tvorivosti pri nahrávaní. Vzorky, ako East West QLSO Platinum Complete vám umožnia prístup k celému orchestru a to v rámci Vašej DAW.

Hudobný softvér - Novinky

Steinberg spustenie ďalšej generácie Cubase Pro

Opäť Cubase naďalej vydláždiť cestu inovácie s Cubase Pro 9... Viac »

Antelope Audio teraz ponúka zadarmo licenciu pre PreSonus Studio jeden pre zákazníkov, ktorí nakupujú vybrané rozhrania

Tých, ktorí si zakúpia Zen Tour, Zen Studio, Orion Studio, Orion 32, Orion 32 alebo Goliáš rozhranie budú mať nárok získať bezplatnú kópiu PreSonus' Studio jedna... Viac »

Od novembra 24-30 Propellerhead nám ponúka používateľom ktorí nákup Reason Free pluginy

Predám Reason medzi 24.novembra a 31. decembra a získajte 350 libier stojí za najpredávanejšie nástrojom a účinok rack pluginy zadarmo!... Viac »