Hudobný softvér

-predaj

Dnes je hudobný softvér vo svete hudobnej tvorby výraznejší než kedykoľvek predtým. S výkonným počítačom je tvorba nových piesní na profesionálnej úrovni a viac-menej bez námahy. Počítače sú tak vážnym hudobným prostriedkom. Na Gear4music.com sme si vedomí toho, akú silu a význam má taký zvukový softvér v rámci modernej hudby - jeho potenciál rastie spolu s jeho popularitou a dostupnosťou. To je dôvod, prečo sme vždy nadšení, keď môžeme predávať a používať tie najinovatívnejšie hudobné softvérové programy, aké sú nám k dispozícii.

View All Information

Najobľúbenejšie hudobné softvér

O hudobnom softvéry

DAW softvér, alebo sekvenčný softvér, ako sa tiež nazýva, je často srdcom moderného štúdia. Programy, ako napríklad Cubase, Ableton Live, Sonar a FL Studio, dokážu poskytnúť všetko, čo potrebujete, aby ste mohli začať nahrávať a produkovať hudbu.

Dodatočné virtuálne nástrojové pluginy , alebo VSTi, podporia Vašu zvukovú paletu a umožnia Vám nájsť dokonalý zvuk. VSTi ako Toontrack EZ Drummer Vám umožní vytvárať a upravovať realistické bicie tóny pre Vaše kompozície.

Efektové pluginy dokážu pridať zvuku prvok profesionality, či už ide o kreatívny alebo funkčný efekt. Antares AutoTune EFX je skvelý plugin pre vokálové úpravy a na vytváranie populárneho "autotune" zvuku.

Mnohí producenti sa spoliehajú na ich zvukový arzenál. Knižnica vzoriek ponúka kompletný sortiment autentických zvukov pre skladby a môže často priniesť tú správnu iskru tvorivosti pri nahrávaní. Vzorky, ako East West QLSO Platinum Complete vám umožnia prístup k celému orchestru a to v rámci Vašej DAW.

Hudobný softvér - Novinky

Native Instrument nahodit Creepy s "Vzrušenie"

Cieľom sprevádzať vaše skóre horor a navádzať nevyčísliteľné strach do sŕdc divákov, vzrušenie sľubuje okusovanie nechtov napätie a srdcervúce horor... Viac »

iZotope začať ich najväčší niekedy aktualizovať na RX6 softvér

Potrebujete vyriešiť vaše audio nezrovnalosti? iZotope spustenie aktualizácie cez tri z ich kúsky audio editačný softvér: prvky, pravidelné a Spresnenie.... Viac »

Cubase 9 umelec s UR12 alebo UR22 v Gear4music teraz

Odo dneška si môžete teraz zakúpiť Steinbergje Cubase 9 umelec s UR12 alebo UR22 za menej ako cena Cubase 9 umelec samostatný výroba suite... Viac »