Digitálne klavíry & klávesnice

Digitálne klavíre a keyboardy majú vplyv vo viacerých hudobných sférach, od klasických až po elektronické.

View All Information

Najobľúbenejšie digitálne, klávesy

Zistite viac o klavíroch & keyboardoch

Tým, že sa digitálne klavíre a keyboardy spoliehajú na hudobné vzorky, dokážu tak vytvoriť veľkú škálu rôznych zvukov. Napríklad, hudobníci si môžu vybrať z takých nástrojov ako flauta, čembalo, strunové nástroje a perkusie, takže digitálne klavíre alebo keyboardy sú veľmi prispôsobivé.

Digitálny klavír ponúka akciu klávesov na imitáciu akustického nástroja. Napríklad, na Yamaha YDP140 digitálnom klavíry, majú klávesy nižších nôt ťažší dotyk, zatiaľ čo tie vyššie sú ľahšie.

Výhody digitálneho klavíraV porovnaní s akustickými, pri hraní digitálneho klavíra alebo keyboardov existuje niekoľko výhod. Napríklad, môžete si vstavať schopnosť rytmovať a sprevádzať hráčov. Okrem toho, pretože digitálny klavír nemá struny, netreba ho nikdy doľaďovať, čo Vám ako majiteľovi ušetrí čas i peniaze.

Digitálny klavír alebo keyboardy tiež umožňujú používateľom využiť MIDI (Musical Instrument Digital Interface), čo znamená, že môžete komunikovať, kontrolovať a synchronizovať s inými elektronickými hudobnými nástrojmi, počítačmi a zariadeniami. M-Audio ProKeys Sono 88 Key je dobrým príkladom takéhoto výrobku.

Digitálne klavíre sa dajú pomerne ľahko prenášať, kedže sú menšie a ľahšie v porovnaní s tradičnými alternatívami a často sa dajú aj čiastočne demontovať za účelom prepravy. Užívatelia môžu tiež hrať potichu pri zapojení slúchadiel do nástroja.

Digitálne klavíre & keyboardy - Novinky

Korg oznamuje, že ctený Synth "Wavestation" je teraz k dispozícii pre iOS zariadenia

Priamo z 90, legendárny synth dostal moderného človeka, aby všestrannejšie ako kedykoľvek predtým... Viac »

Rob Papen vydania nové Predator 2 syntetizátor

Tisíce nových presetov a obrovské množstvo funkcií, Predator 2 prináša ďalšiu úroveň kvality zvuku a používateľom definované audio manipuláciu na okamžitú likvidáciu hráčov... Viac »

Teenage Engineering predstaví niekoľko aktualizácií pre vlajková loď syntetizátor OP-1

Nových arpeggiator a syntetizátor k dispozícii používateľom, niekoľko používateľov požadované aktualizácie prehrávača poskytnúť väčšiu univerzálnosť než kedykoľvek predtým... Viac »

Akai spustenie MPK Mini MK2 Laptop výroby klávesnice v bielej farbe

Obmedzenú dobu vydanie Akai MPK Mini MK 2, ekvivalent bielej pôsobí ako alternatíva pútavý že vyzerá tak dobré, ako to znie.... Viac »

Casioje GP-500 Celviano hybridný digitálny klavír získala titul "najinovatívnejšej a klavír výrobku na rok 2016"

Prasknutie s množstvom skvelých funkcií, Celviano Grand Hybrid ponúka hráčom bezkonkurenčný výkon a bezprecedentnej tón... Viac »

Gear4music teraz pančuchu Casio Celviano GP-300 Hybrid na Grand Piana

Luxusné digitálny klavír navrhnutý verne obnoviť zvuk grand akustický klavír, Casio Celviano GP-300 je dokonalým nástrojom vyjadrovania pre náročnejších klavirista... Viac »

Minster klavírov znížená o 10% ako súčasť Black Friday ponuky na Gear4music

Okrem viacerých iných Black Friday ponuky, ktoré sú spustené v celom týždni, môžete teraz uložiť až 454 £ na Minster klavírov... Viac »