Digitálne klavíry & klávesnice

Digitálne klavíre a keyboardy majú vplyv vo viacerých hudobných sférach, od klasických až po elektronické.

View All Information

Najobľúbenejšie digitálne, klávesy

Zistite viac o klavíroch & keyboardoch

Tým, že sa digitálne klavíre a keyboardy spoliehajú na hudobné vzorky, dokážu tak vytvoriť veľkú škálu rôznych zvukov. Napríklad, hudobníci si môžu vybrať z takých nástrojov ako flauta, čembalo, strunové nástroje a perkusie, takže digitálne klavíre alebo keyboardy sú veľmi prispôsobivé.

Digitálny klavír ponúka akciu klávesov na imitáciu akustického nástroja. Napríklad, na Yamaha YDP140 digitálnom klavíry, majú klávesy nižších nôt ťažší dotyk, zatiaľ čo tie vyššie sú ľahšie.

Výhody digitálneho klavíraV porovnaní s akustickými, pri hraní digitálneho klavíra alebo keyboardov existuje niekoľko výhod. Napríklad, môžete si vstavať schopnosť rytmovať a sprevádzať hráčov. Okrem toho, pretože digitálny klavír nemá struny, netreba ho nikdy doľaďovať, čo Vám ako majiteľovi ušetrí čas i peniaze.

Digitálny klavír alebo keyboardy tiež umožňujú používateľom využiť MIDI (Musical Instrument Digital Interface), čo znamená, že môžete komunikovať, kontrolovať a synchronizovať s inými elektronickými hudobnými nástrojmi, počítačmi a zariadeniami. M-Audio ProKeys Sono 88 Key je dobrým príkladom takéhoto výrobku.

Digitálne klavíre sa dajú pomerne ľahko prenášať, kedže sú menšie a ľahšie v porovnaní s tradičnými alternatívami a často sa dajú aj čiastočne demontovať za účelom prepravy. Užívatelia môžu tiež hrať potichu pri zapojení slúchadiel do nástroja.

Digitálne klavíre & keyboardy - Novinky

Nord pridať MKI elektrický klavír zvuk na voľný Nord klavír Knižnica

Plná postava vintage, roadworn elektrický klavír k dispozícii zadarmo na stiahnutie pre Nord používateľov v knižnici klavír Nord... Viac »

Korg Kronos HD-1 High Definition zvuk motora

HD-1 - vlajková loď PCM, odber vzoriek a Wave sekvenovania zvuk motora na Korg Kronos.... Viac »

Korg Kronos CX-3 varhany zvuk motora

Tretie pokračovanie Kronos zvuk motorov sa podrobnejšie pozrieť na CX-3 Tonewheel organ.... Viac »

Limitovaná edícia červené Arturia MicroBrute a MiniBrute Synths odhalil

Arturia zrušila veko na dva nové limited edition syntetizátory... Viac »

Prototyp Moog odhaliť synth Minimoog Model D

Moog vás vezme na výlet nadol pamäte pruhu o znovuvytvorenie syntetizátor klasické kult!... Viac »

Korg Kronos - EP-1 zvuk motora

Budeme sa bližšie pozrieť na EP-1 klavír zvuk v našej druhej splátky tónov, ktoré robia Korg Kronos vystúpiť zo správnych dôvodov.... Viac »