Elektron Synths, Odoberatelia & bubon stroje

Gear4Music.com

Elektron je spoločnosť založená a spustiť synth nadšencov. Svojej vášni pre kreativitu, estetiky a hudobnej tvorby je prítomný v každom zo svojich výrobkov. Elektron chcete produkovať hudobné zábavy. View All Information

Elektron syntetizátory

Prvých 4 produktov

O moduloch Elektron

Elektron mať dojem hudobnikov naprieč žanrami ich vykon a flexibilitu. Slavny uživatelia patri:

Autechre
Timbaland
Nož
Stephen Morris nove objednavky

Elektron nastroje su užitočne ako vykon a študio nastroje.

Machinedrum je ich vlajkovou loďou bubon stroj syntetizator. Nielenže je to užitočne pre bicie, ale Machiendrum napajania umožňuje melodicke komponenty musia byť vytvorene priliš.

Monomachine-6 trať, step-sekvenceru syntetizator - je svojho idealneho partnera, dava pristup k cely rad digitalne, virtualny analogovy, vintage a moderne zvuky, pripojene k rovnakej silny sekvencer ako Machinedrum.

Octatrack sampler je perfektnym doplnkom k už aj tak vykonne rozsahu, umožňujucich zvukovy vystup oba stroje privadza do neho a převzorkovani donekonečna.

Elektron Novinky

Korg oznamuje, že ctený Synth "Wavestation" je teraz k dispozícii pre iOS zariadenia

Priamo z 90, legendárny synth dostal moderného človeka, aby všestrannejšie ako kedykoľvek predtým... Viac »

Rob Papen vydania nové Predator 2 syntetizátor

Tisíce nových presetov a obrovské množstvo funkcií, Predator 2 prináša ďalšiu úroveň kvality zvuku a používateľom definované audio manipuláciu na okamžitú likvidáciu hráčov... Viac »

Teenage Engineering predstaví niekoľko aktualizácií pre vlajková loď syntetizátor OP-1

Nových arpeggiator a syntetizátor k dispozícii používateľom, niekoľko používateľov požadované aktualizácie prehrávača poskytnúť väčšiu univerzálnosť než kedykoľvek predtým... Viac »

Gear4music teraz pančuchu Moog Minimoog Model D analógového Sythnesizer

Moderný rotácie na starú klasiku, analógový syntetizátor Minimoog Model D prináša vintage tón s moderné cítenie... Viac »