Elektron Synths, Odoberatelia & bubon stroje

Gear4Music.com

Elektron je spoločnosť založená a spustiť, nadšenci syntetizátor. Svojej vášni pre kreativitu, estetiku a hudobnej tvorby je prítomný v každom zo svojich výrobkov. Elektron chcú produkovať hudobné zábavy. View All Information

Elektron syntetizátory

Prvých 6 produktov

O moduloch Elektron

Elektron mať dojem hudobnikov naprieč žanrami ich vykon a flexibilitu. Slavny uživatelia patri:

Autechre
Timbaland
Nož
Stephen Morris nove objednavky

Elektron nastroje su užitočne ako vykon a študio nastroje.

Machinedrum je ich vlajkovou loďou bubon stroj syntetizator. Nielenže je to užitočne pre bicie, ale Machiendrum napajania umožňuje melodicke komponenty musia byť vytvorene priliš.

Monomachine-6 trať, step-sekvenceru syntetizator - je svojho idealneho partnera, dava pristup k cely rad digitalne, virtualny analogovy, vintage a moderne zvuky, pripojene k rovnakej silny sekvencer ako Machinedrum.

Octatrack sampler je perfektnym doplnkom k už aj tak vykonne rozsahu, umožňujucich zvukovy vystup oba stroje privadza do neho a převzorkovani donekonečna.

Elektron Novinky

Moog predstaviť Model 15 aplikácií

Moog odhalila ich prvý-niekedy modulárny syntetizátor app výlučne pre iOS zariadenia.... Viac »

Moog chcete zvukov pre projekt globálnej syntetizátor

Moog a zvuk-umenie dizajnér Yuri Suzuki narukovať vašu pomoc, aby vytvoriť unikátne globálne syntetizátor projekt pre audio zastúpenia kultúr po celej planéte.... Viac »

Voľný Yamaha Montage udalosti Gear4music

Majú možnosť vyskúšať nové Yamaha Montage synth a mali šancu vyhrať reface Yamaha Montage akciu na Gear4music na 28.4.16.... Viac »

Novation ponúkajú šancu vyhrať Morodernova Synth

Po veľmi úspešné obmedzený-vydanie minuloročnej mimoriadne vydanie Nova Synth, Novation ponúkajú šancu vyhrať jeden z týchto syntetizátory inšpirovaný legendárny Giorgio Moroder.... Viac »