Hudobné stanice

Workstation klávesy poskytujú všetko v jednom riešení pre hudobníkov. Pracovnú stanicu koná ako štúdio v poli, pričom obrovskú rozmanitosť syntetizátor a vzorky zvuky poruke, zatiaľ čo umožňuje jednoduché usporiadanie a úpravu úplné kusy hudby.

View All Information

Pracovné stanice

Prvých 35 produktov

O pracovných staníc

V pracovisko, alebo "Aranžér" klávesnice, ide o krok ďalej než digitálny klavír a syntetizátor. To je v podstate kompaktný a samostatný štúdio, postavený okolo klávesnice. Väčšina ponúka priame integrácia do najpopulárnejších prepojenie DAW softvér a funkcia USB a MIDI prepojenie ako štandard. Roland Fantom a Yamaha Tyros sú príklady renomovaných pracovísk. Rovnako ako mocný studio tools pracoviská môžu byť rovnako ako silný výkon. Niektoré funkcie vážený kľúče, ako napríklad Korg M3 88-kľúč, ktorý napodobňuje cítiť Akustický klavír.

Gear4music zásob odrody z vedúcich výrobcov Roland, Korg a Yamaha, s radom pre začiatočníkov i profesionálov.

Pracovná stanica Novinky

NAMM 2017: Korg Arp Odyssey, MS-20 Mini, Kronos, Platinum, TM-50

S rôznymi novými doplnkami ich 2017 line-up, Korg prezradiť tajomstvo o ich nových revamps, aktualizácie a výrobky, ktoré sa objavujú na NAMM... Viac »

"Preplňovaný" svoju kreativitu s Korg

Tí, ktorí si zakúpia KRONOS, OKREM, KROSS, Minilogue, Electribe, Electribe S, KingKORG alebo Pa4x, wil byť elligible dostávať zadarmo Korg USB/SD kartu, ktorá môže mať vaše hranie na ďalšiu úroveň... Viac »