Digitálne Grand klavíry

Naše digitalne Grand Piana vyhovovali každy vkus a rozpočtu, od tychto idealne pre začiatočnika alebo domacich uživateľov cez profesionalne nastroje z Roland a Yamaha. Elektricky klavir može naozaj pridať dotyk triedy akejkoľvek domov alebo pracovneho prostredia a na rozdiel od jeho akusticke naprotivok, je takmer bezudržbove - nie je potrebne doladiť alebo maju ročny servis!

View All Information

Gear4music digitálne Grand Piana

Prvých 6 produktov

Casio digitálne Grand Piana

Prvých 4 produktov

Roland klavírov

Prvých 2 produktov

Yamaha klavírov

Prvých 11 produktov

O Grand klavíry

Digitálne Grand klavíry vyvinuli do reálnu alternatívu k tradičným grand klavíry, obe spôsobom cítiť hrať a zvuku vyrobené. Hlavným lákadlom tieto klavíry je vyžadovať malú alebo žiadnu údržbu, ale môže poskytnúť mnoho viac funkcií ako konvenčné klavír.

Klavír Novinky

Roland GP607 digitálny klavír eben/biela teraz skladom

Kombinuje výhody akustický zvuk a praktickosti, moderné technológie, GP607 je určite prinesie elegancia v hojnosti do každej domácnosti... Viac »

Casioje GP-500 Celviano hybridný digitálny klavír získala titul "najinovatívnejšej a klavír výrobku na rok 2016"

Prasknutie s množstvom skvelých funkcií, Celviano Grand Hybrid ponúka hráčom bezkonkurenčný výkon a bezprecedentnej tón... Viac »

Gear4music teraz pančuchu Casio Celviano GP-300 Hybrid na Grand Piana

Luxusné digitálny klavír navrhnutý verne obnoviť zvuk grand akustický klavír, Casio Celviano GP-300 je dokonalým nástrojom vyjadrovania pre náročnejších klavirista... Viac »