MIDI keyboardy

na predaj

MIDI keyboardy môžu byť jedným z najviac prospešných dodatkov k aparatúre. Pomocou MIDI kontrolera keyboardu dokážete nielen zvýšiť Váš tok činností, ale aj byť viac kreatívnym s Vašim softvérom.

View All Information

Najobľúbenejšie MIDI klávesnice

Prvých 20 produktov

O MIDI keyboardoch

MIDI keyboardy vyzerajú podobne ako tradičné hudobné klávesnice, ale vo všeobecnosti nemajú zabudovaný v sebe zvuky. Namiesto toho sa MIDI keyboardy využívajú v kombinácii s počítačom a softvérovými nástrojmi alebo externými modulmi na vytvorenie zvuku.

Dnes sa už takmer všetky MIDI keyboardy dajú pripojiť k počítaču cez USB. Niektoré modely majú aj extra funkciu "MIDI IN" alebo "MIDI OUT" pre pripojenie k vonkajšiemu hardvéru, ako napríklad k syntetizátorom. Vo všeobecnosti sa dajú MIDI keyboardy dostať s 25, 49, 61 alebo 88 klávesových verziách, ale takmer všetky obsahujú funkciu oktávového shift klávesu, abz ste mali prístup k plnému rozsahu nôt. MIDI keyboardy môžu obsahovať aj funkciu Modulation Wheel a Pitch Bend pre vyššie zvýraznenie. Ďalšie tlačítka zosilňovače & fadery sa často dajú priobjednať na kontrolu elementov softvéru, ktoré reagujú na MIDI vstup.

MIDI keyboardy alebo master keyboardy sú digitálne zariadenia, ktoré odosielajú MIDI dáta iným zariadeniam, ktoré sú schopné ich obdržať. Najčastejší spôsob použitia MIDI keyboardu je hrať VST alebo softvérové nástroje na počítači. Ďalšie využitie zahŕňa odoslanie programových zmien do hudobného softvéru DAW, tak, že môžete riadiť určitý počet parametrov bez použitia počítačovej myši, a tiež pri sekvencovaní alebo hraní hardvéru syntetizátorových modulov. Dnes už takmer každý používa MIDI, ktorý prenáša a spája priamo cez USB.

MIDI keyboardy Novinky

ROLI správy Seaboard blok a Touch blok MIDI Controller

Videli ste ROLI's Seaboard Grand a videl ich bloky radiče... Pripravte sa na najviac inovatívne párovanie tohto leta.... Viac »

M-Audio spustenie ctený kód série v čiernej farbe

M-Audio kód 61 a kód 49 bola uvoľnená štýlový nový čierny dizajn kombinujúci omráčení estetické s klasický tón.... Viac »

Akai spustenie MPK Mini MK2 Laptop výroby klávesnice v bielej farbe

Obmedzenú dobu vydanie Akai MPK Mini MK 2, ekvivalent bielej pôsobí ako alternatíva pútavý že vyzerá tak dobré, ako to znie.... Viac »

Akai oznamuje uvoľnenie LPK25 a LPD8 Wireless MIDI kontroléry

So zavedením LP2K5 a LPD8 wireless MIDI kontroléry prenosné výroby nebolo nikdy tak jednoduché!... Viac »