AKAI MIDI regulátory

Gear4Music.com

AKAI MIDI regulátory sú vyrábané Akai Professional, ktorý vstúpil v hudobnom priemysle v polovici roka 1980 radom samplery a syntetizátory, ale to nebolo až do roku 1988, keď vydala rozsahu neslávne MPC, že oni naozaj etablovali na elektronickej hudobnej scény. View All Information

AKAI MIDI regulátory

Prvých 28 produktov

O Akai MIDI regulátory

Pýcha rozsah pre MIDI regulátory všetky dostupné na Gear4music.com, Akai majú zvládnutú dizajn radiča USB MIDI - pohybuje cez klávesy (MPK rozsah), podložky (MPD oblasť) a dokonca DychovÉ Kontrolery ako EWI rozsah.

Ich súčasné partnerstvo s Ableton priniesol užívateľov Ableton Live schopnosť stať viac hands-on so softvérom. APC40 a menšie APC20 sú preukázateľne integrovaný a mocný radič tam vonku.

Nové ovládacie prvky s LPK25 a LPD8 sú skvelé pre DJ to a výrobcu na cestách.

AKAI MIDI radič Novinky

Akaije LPK25 a LPD8 teraz k dispozícii za znížené ceny

Tieto kompaktné a extrémne prenosný radiče sú ultimate expresívne hudobný nástroj, umožňuje prehrávať hudbu tak, ako chcete, kdekoľvek chcete.... Viac »

NAMM 2017: Akai predstaví MPC X a MPC Live výrobných strojov

Prehodnotenie ich korene, Akai sú nastavené na oživenie klasickej série MPC a pridajte celý rad moderných aktualizácie ctený hudby výrobným jednotkám... Viac »

Akai oznamuje spustenie horce očakávanom BT-500 čierna gramofón

A premium remeňový pohon gramofónu, ktorý sa vyznačuje wireless streaming, BT-500 bol navrhnutý extrahovať detailu hudobnej kolekcii záznamu... Viac »