Mosadzné nástroje

Na Gear4music.com máme rozsiahly výber mosadzných nástrojov tých popredných značiek ako Yamaha a Jupiter. Založené na našej dlhoročnej skúsenosti, ponúkame Vám zaujímavú škálu nástrojov, vrátane trúbiek, eufónyí a trombónov.

View All Information

Najpredávanejšie mosadzné nástroje

Prvých 21 produktov

O mosadzných nástrojoch

Mosadzné nástroje majú dlhoročnú tradíciu v oblasti klasickej hudby, ako aj v Britských dychových kapelách, avšak sú prominentami aj v Big Band kapele a v jazze. Výška tónu je určená tvarom zvonu a predĺžením alebo skrátením rúrok cez ventily a slidy.

Náš vlastný sortiment Gear4music mosadzných nástrojov je ideálny pre začiatočníkov ako aj vášnivých hráčov, ktorí si chcú rozšíriť ich zbierku. Pre profesionálnych hráčov máme k dispozícii sériu Coppergate s pokročilými funkciami a vyhotovením, prvýkrát dostupné vo vynikajúcich cenách.

Mosadzné nástroje Novinky

Gear4music mať jednu z posledných Yamaha Xeno YTR Trumpet

Yamaha Xeno YTR-8335RS 25th Anniversary Model trubka v súčasnosti zostáva jedným z posledných modelov, ktoré sú v súčasnosti k dispozícii pre nákup v Európe.... Viac »

NAMM 2017: B a S MBX3 dedičstva trúbky/Challenger trúb

B a S oznamuje vydanie ich profesionálnej kvality MBX3 trúb, odborne remeselnícky a radosť do ucha, MBX3 priniesť mosadz hrať do nových výšok nájdených... Viac »

Musikmesse 2016: Yamaha Xeno umelec Model "New York" trúbky

Predstavenie Yamaha YTR-9335 a YTR-9445 vlastné seriály rúry.... Viac »