Orchestrálne nástroje

Orchestrálne nástroje patria medzi naše najobľúbenejšie skupiny nástrojov na Gear4music.com. Strávili sme niekoľko rokov na tom, aby sme rozvili našu vlastnú radu cenovo dostupných orchestrálnych nástrojov, vrátane saxofónov a fláut, barytónov a francúzskych rohov, ako aj kontrabasov a huslí.

View All Information

Najobľúbenejšie orchestrálne nástroje

Orchestrálne nástroje Info

Typy klarinetov

Existujú tri hlavné typy klarinetov, Bb (alebo b ploché), altové a basové. Z týchto troch je to Bb typ, ktorý je najviac hraným a preto je to práve tento typ, ktorý Vám príde na myseľ, keď sa spomína slovo klarinet. Je všeobecne považovaný ako vhodný pre začiatočníkov, ktorí sa chcú učiť hrať na klarinet, a to aj kvôli jeho veľkosti. Akonáhle si hudobník osvojí hru na tento typ klarinetu, je vo všeobecnosti relatívne jednoduché sa naučiť hrať na jeho sesterské nástroje.

Typy trúbiek

Trúbky dostať v rozličných tvaroch, dĺžkach a s rôznym vnútorným priemerom a všetky tieto vlastnosti majú vplyv na samotný zvuk, ktorý trúbka potom vydáva. Napríklad, kornety sú známe silnejšou ponukou zvukov, bohatšou a lahodnejšou ako iné typy trúbok, z ktorých mnohé ponúkajú ostrejšie a priehľadnejšie zvuky.

Ďalším faktorom na zváženie je úroveň hracích schopností kupujúceho, kedže napríklad krídlovka je vhodnejšou kúpou až pre pokročilejších hráčov. Ak budete dbať na špecifikácie rôznych trúbiek, pomôžete tým uľahčiť výber študentom alebo začiatočníkom, ktorí sa rozhodujú pre najvhodnejší nástroj.

Orchestrálne nástroje Novinky

Gear4music teraz osadenie Hidersine

Hidersine orchestrálne nástroje sú považované za vrchol oblasti.... Viac »

Eastman reťazce výrobkov skladované Gear4music

Kvalitné Eastman husle, violy, violončelá a kontrabasy sú teraz k dispozícii na Gear4music.... Viac »

Musikmesse 2016: Yamaha odhaliť SEVR klarinety

SEVR klarinety ponúkajú krásny zvuk, konzistentné kvalitu a prijateľnú cenu.... Viac »

Musikmesse 2016: Yamaha Xeno umelec Model "New York" trúbky

Predstavenie Yamaha YTR-9335 a YTR-9445 vlastné seriály rúry.... Viac »