Orchestrálne príslušenstvo

Orchestralne prislušenstvo v Gear4music patri všetko, čo potrebujete zlepšiť a pokrok k vašmu pristroju. Hudba stoji, tunery a metronomes su skvele pre prax pritom tunery, rukopis a vedenie obušky podporu vykonu a zloženie.

View All Information

Orchestralne nastroj prislušenstvo

O orchestrálne príslušenstvo

Orchestrálne prístroje si vyžadujú pravidelnú údržbu s cieľom udržať si ju hrať a sondážne tak dobré, ako možné. Toto môže zahŕňať meniacich sa nástroj reťazce, olej ventily a snímky alebo montáž nových reed - Príslušenstvo sú rozhodujúce pre zdravie a prehrávanie vášho prístroja.

Čokoľvek budete hrať karty a metronomes sú dôležité uistiť hudba znie pravdu - Boss' nedávno prepustený TU-12 tunery dostali veľkú pochvalu.

Orchestrálne príslušenstvo Novinky

Musikmesse 2016: Yamaha predstaviť YEV sériu elektrické husle

Pričom jeho dizajn inšpiráciu z ekologického krása dreva, jednoduchosť, čisté línie a komfort ľahké nová séria YEV kombinuje dizajn s inovatívne Yamaha zvuk vytvoriť nádherné živé výkon prístroja.... Viac »

7 najlepších nástrojov pre deti pod 7

Mnohí rodičia chcú povzbudiť ich dieťa zaberajú nástrojom skoro v živote. Hudba môže byť zábavné a obohacujúce činnosť pre deti, ale nevedia, kde začať môžu byť ošemetná. Tu sú naše top výber pre ideálny štartovací nástrojov pre deti pod 7.... Viac »

Deti viac hudobných ako ich rodičia

Philharmonie Orchestra, so sídlom v Londýne, zadala výskum s cieľom zistiť, kde hudobníci zajtra môže pochádzať z.... Viac »