PA a live hudba

PA ozvučovacie zariadenia sú našou špecialitou - ponúkame veľký výber kompletných ozvučovacích balíkov za vynikajúce ceny, obsahujúce všetko, čo potrebujete, aby Vás bolo počuť, vrátane reproduktorov, aktívnych mixpultov, káblov a mikrofónov. Či už hľadáte lacný vokálový mikrofón, profesionálne slúchadlá alebo reproduktory, dokážeme pomôcť.

View All Information

Najobľúbenejšia live výbava

Prvých 24 produktov

PA zariadenia informácie

Čo hľadať pri nákupe PA reproduktorov

Výkon je veľkou otázkou, ktorú treba zvážiť, keď kupujete PA reproduktor. Vo všeobecnosti platí, čím viac wattov reproduktor má, tým hlasnejší objem dokáže vyprodukovať. Tí, čo potrebujú reproduktor na to, aby dokázali vyprodukovať zvuk, ktorý prehluší bicie, musia hľadať modely s 200w nepretržitým výkon na každej strane a tí, čo nepotrebujú takú úroveň výkonu, tím postačí aj menší reproduktor.

Veľkosť je tiež dôležitým faktorom. Ovládač kompresie HF alebo 12-palcové stredne položené ovládače a piezo roh sú vhodné pre tých, ktorí využívajú reproduktory pre spev alebo pre nástroje, ktoré nemajú veľa nízkej frekvencie, aj keď 200 až 300 wattová energie je potrebná na to, aby sa tieto nástroje dali počuť cey ostatné nástroje v kapele. Na nízkofrekvenčný nástroje a mosadzné nástroje, treba používať 15-palcový stredne položený ovládač a 1-palcový ovládač kompresie HF s výkonom najmenej 300w. Navyše, nejaký sub je tiež potrebný ak máte v kapele aj nároky na basové frekvencie. Dodávame PA ozvučovacie systémy od popredných výrobcov ako Yamaha StagePas 300 alebo Fender Passport PA systém. Máme v zásobe aktívne reproduktory, ako populárna Mackie Thump séria a pasívne systémy od značiek ako Electrovoice.

Náš sortiment obsahuje aj výkonné reproduktory, vrátane Soundcraft aktívnych mixpultov a zosilňovače výkonu od Peavey. Taktiež ponúkame veľký výber pódiového osvetlenia a efektov - Gear4music.com Vám pomôže vytvoriť kompletnú zostavu na živé predstavenia.

PA zariadenia novinky

Musikmesse 2016: Roland oznamuje CUBE Street Ex PA Pack, bubon spúšťače a V-Drum rozšírenie podložky

Roland vydala rad nových výrobkov pred Musikmesse 2016, vrátane CUBE Street Ex PA Pack a FD-9 a KT 9 bubon spúšťače a CY - 12 C balenie.... Viac »

Musikmesse 2016: Zaviesť JBL EON jednej lineárnej Array PA systém

JBL predstavuje ich world-class zvuk do systému kompaktný all-in-one s mixer, ako aj možnosti bluetooth audio streaming.... Viac »

QSC TouchMix Digital Mixer a K sérii reproduktory majú vo svete rekord na Mount Everestu

Robustné funkcie QSC PA systému v svetový rekord lámanie koncert na Mount Everest.... Viac »

Musikmesse 2016: KORG Zdvihnite veko na StageMan 80

KORG zrušila veko na nový multi-funkčné a vysoko prenosný PA zosilňovač.... Viac »

NAMM 2016: M-Audio spustenie Wireless Sound systém elektrárne

M-Audio prináša wireless elektráreň, batérie-poháňal ozvučenie riadku na NAMM.... Viac »