Ozvučovacia technika

Od cenovo dostupných PA balíkov, po power mixpulty a mikrofóny od najlepších značiek v audio technike, náš sortiment zariadení ozvučovacej techniky a PA ponúka všetko, čo potrebujete.

View All Information

Najobľúbenejšie produkty

PA zariadenia informácie

Čo hľadať pri nákupe PA reproduktorov

Výkon je veľkou otázkou, ktorú treba zvážiť, keď kupujete PA reproduktor. Vo všeobecnosti platí, čím viac wattov reproduktor má, tým hlasnejší objem dokáže vyprodukovať. Tí, čo potrebujú reproduktor na to, aby dokázali vyprodukovať zvuk, ktorý prehluší bicie, musia hľadať modely s 200w nepretržitým výkon na každej strane a tí, čo nepotrebujú takú úroveň výkonu, tím postačí aj menší reproduktor.

Veľkosť je tiež dôležitým faktorom. Ovládač kompresie HF alebo 12-palcové stredne položené ovládače a piezo roh sú vhodné pre tých, ktorí využívajú reproduktory pre spev alebo pre nástroje, ktoré nemajú veľa nízkej frekvencie, aj keď 200 až 300 wattová energie je potrebná na to, aby sa tieto nástroje dali počuť cey ostatné nástroje v kapele. Na nízkofrekvenčný nástroje a mosadzné nástroje, treba používať 15-palcový stredne položený ovládač a 1-palcový ovládač kompresie HF s výkonom najmenej 300w. Navyše, nejaký sub je tiež potrebný ak máte v kapele aj nároky na basové frekvencie. Dodávame PA ozvučovacie systémy od popredných výrobcov ako Yamaha StagePas 300 alebo Fender Passport PA systém. Máme v zásobe aktívne reproduktory, ako populárna Mackie Thump séria a pasívne systémy od značiek ako Electrovoice.

Náš sortiment obsahuje aj výkonné reproduktory, vrátane Soundcraft aktívnych mixpultov a zosilňovače výkonu od Peavey. Taktiež ponúkame veľký výber pódiového osvetlenia a efektov - Gear4music.com Vám pomôže vytvoriť kompletnú zostavu na živé predstavenia.

PA zariadenia novinky

SubZero SZPA-P10X batérie Powered prenosný PA systém, teraz

Ponúka jedinečnú prispôsobivosť a prenosnosť, SZPA-P10X batérie powered PA vyniká v prostrediach, v ktorých výkon nie je vždy okamžité luxusné.... Viac »

Musikmesse 2016: Roland oznamuje CUBE Street Ex PA Pack, bubon spúšťače a V-Drum rozšírenie podložky

Roland vydala rad nových výrobkov pred Musikmesse 2016, vrátane CUBE Street Ex PA Pack a FD-9 a KT 9 bubon spúšťače a CY - 12 C balenie.... Viac »

Musikmesse 2016: Zaviesť JBL EON jednej lineárnej Array PA systém

JBL predstavuje ich world-class zvuk do systému kompaktný all-in-one s mixer, ako aj možnosti bluetooth audio streaming.... Viac »

QSC TouchMix Digital Mixer a K sérii reproduktory majú vo svete rekord na Mount Everestu

Robustné funkcie QSC PA systému v svetový rekord lámanie koncert na Mount Everest.... Viac »

Musikmesse 2016: KORG Zdvihnite veko na StageMan 80

KORG zrušila veko na nový multi-funkčné a vysoko prenosný PA zosilňovač.... Viac »