Trombon

Trombón je dychový nástroj najzreteľnejšie pomocou snímku na rozdiel od ventilov alebo kľúče zmeniť rozstup nástroja. Od život starej hudby ako Sackbut, moderné trombón prichádza v rôznych veľkostiach, od malých alto trombón právo prostredníctvom bass trombón, najbežnejšie veľkosti sú tenor. Niektoré pozoun tiež prísť s triggery, ktoré poskytujú väčší rozstup rozsah a pomoc, tuning.

View All Information

Najobľúbenejšie trombón

Prvých 15 produktov

O Trombones

Časť mosadz rodiny, trombón bol asi viac ako 600 rokov a je len modernej orchestrálne dychový nástroj, ktorý dokáže prehrávať všetky poznámky chromatická stupnica od začiatku. Charakterizované jeho Teleskopická slide pozauny je široko používaný v klasickej hudbe a bol používaný v niekoľkých kusoch Mozart a Beethoven.

Vyhlášený ich hudobné nástroje ponúkame Yamaha pozoun za najnižšie ceny na internete. V Gear4music.com sme hrdí aj ponúknuť naše značkové Gear4music pozoun vrátane tenor trombón začiatočník baleniach. Naša premium Coppergate a Jupiter rozsahy sú navrhnuté ako alternatívna možnosť, určený pre postupujúce trombón hráčov. Všetky Táto voľba a celý rad trombón príslušenstvo máme všetko, čo potrebujete.

Trombón Novinky

pBone hrať 30 dní Challenge spustí

pBone plastové pozoun výzvou, aby ste sa naučiť, ako hrať za pouhých 30 dní!... Viac »

Denis Wick mosadz príslušenstvo teraz na Gear4music

Sme potešení oznámiť novú značku teraz k dispozícii na Gear4music, celý rad mosadz doplnky od Denis knôt.... Viac »

7 najlepších nástrojov pre deti pod 7

Mnohí rodičia chcú povzbudiť ich dieťa zaberajú nástrojom skoro v živote. Hudba môže byť zábavné a obohacujúce činnosť pre deti, ale nevedia, kde začať môžu byť ošemetná. Tu sú naše top výber pre ideálny štartovací nástrojov pre deti pod 7.... Viac »