Trombon

Trombón je najviac nápadný pomocou snímku na rozdiel od ventily alebo kľúče zmeniť rozstup nástroja dychový nástroj. Život začína v starej hudby ako Sackbut, moderné trombón prichádza v rôznych veľkostiach, malé alto trombón sprava cez bass trombón, najčastejšie veľkosti sú tenor. Niektoré pozoun tiež prísť s triggery, ktoré poskytujú väčší rozstup rozsah a pomoci ladenie.

View All Information

Trombón Top ponuky

Prvých 12 produktov

O Trombones

Časť mosadz rodiny, trombón bol asi viac ako 600 rokov a je len modernej orchestrálne dychový nástroj, ktorý dokáže prehrávať všetky poznámky chromatická stupnica od začiatku. Charakterizované jeho Teleskopická slide pozauny je široko používaný v klasickej hudbe a bol používaný v niekoľkých kusoch Mozart a Beethoven.

Vyhlášený ich hudobné nástroje ponúkame Yamaha pozoun za najnižšie ceny na internete. V Gear4music.com sme hrdí aj ponúknuť naše značkové Gear4music pozoun vrátane tenor trombón začiatočník baleniach. Naša premium Coppergate a Jupiter rozsahy sú navrhnuté ako alternatívna možnosť, určený pre postupujúce trombón hráčov. Všetky Táto voľba a celý rad trombón príslušenstvo máme všetko, čo potrebujete.

Trombón Novinky

pBone hrať 30 dní Challenge spustí

pBone plastové pozoun výzvou, aby ste sa naučiť, ako hrať za pouhých 30 dní!... Viac »

Denis Wick mosadz príslušenstvo teraz na Gear4music

Sme potešení oznámiť novú značku teraz k dispozícii na Gear4music, celý rad mosadz doplnky od Denis knôt.... Viac »

7 najlepších nástrojov pre deti pod 7

Mnohí rodičia chcú povzbudiť ich dieťa zaberajú nástrojom skoro v živote. Hudba môže byť zábavné a obohacujúce činnosť pre deti, ale nevedia, kde začať môžu byť ošemetná. Tu sú naše top výber pre ideálny štartovací nástrojov pre deti pod 7.... Viac »