Sláčikové nástroje

Sláčikové nástroje sú stále tak populárne dnes ako boli v minulosti. Na Gear4music.com sme vynaložili všetko úsilie na to, aby sme vypracovali sériu sláčikových nástrojov, ktoré spĺňajú potreby začiatočníkov aj profesionálnych hráčov. Husle, violy, violončelá a kontrabasy sú k dispozícii vo veľkostiach od 1/8 po 4/4, vieme dodať nástroje všetkým vekovým kategóriám i schopnostiam.

View All Information

Najpredávanejšie sláčikové nástroje

Prvých 16 produktov

O nástrojoch reťazec

Sláčikové nástroje tvoria väčšinovú zostavu klasického orchestra, ale je možné ich vidieť aj vo folkovej a jazzovej hudbe. Sláčikové nástroje väčšej veľkosti majú tendenciu mať nižšiu výšku tónov, čo však závisí aj od dĺžky sláčika, ich hrúbky aj napätia.

Máme k dispozícii aj farbené nástroje alebo elektrické violončelá, husle a kontrabasy, vieme pomôcť vo všetkom, čo sa týka vašich sláčikových nástrojov.

Sláčikové nástroje Novinky

Eastman reťazce výrobkov skladované Gear4music

Kvalitné Eastman husle, violy, violončelá a kontrabasy sú teraz k dispozícii na Gear4music.... Viac »

Musikmesse 2016: Yamaha predstaviť YEV sériu elektrické husle

Pričom jeho dizajn inšpiráciu z ekologického krása dreva, jednoduchosť, čisté línie a komfort ľahké nová séria YEV kombinuje dizajn s inovatívne Yamaha zvuk vytvoriť nádherné živé výkon prístroja.... Viac »

7 najlepších nástrojov pre deti pod 7

Mnohí rodičia chcú povzbudiť ich dieťa zaberajú nástrojom skoro v živote. Hudba môže byť zábavné a obohacujúce činnosť pre deti, ale nevedia, kde začať môžu byť ošemetná. Tu sú naše top výber pre ideálny štartovací nástrojov pre deti pod 7.... Viac »