Hárf

Harfu, ktorá je tiež označovaná ako Chordophone, je ošklbané strunový nástroj, ktorý má rovina kolmá na soundboard struny pozíciu. To sa datuje späť do jedného z najstarších niekedy nástrojov a má mnoho pôvod. Harfy sa používajú v rôznych hudobných žánrov, ale predovšetkým v symphony orchestra a v rámci ľudovej hudby.

View All Information

Hárf

Prvých 7 produktov

O harf

Harfy pozostavať z krku, rezonatora a reťazce. Harfa možno najsť v skorych orchestralne solove skladby v neskor poskytuju mnoho barokovych a klasickej compossers. To je tiež použiva pravidelne v Opere a v dnešnej dobe džezu a popularnej hudby.

Slavny harfa časti možno najsť v "Ona je odchod domov" od The Beatles, Cher je "Cigani, tulaci a zlodeji" a "Boogie Nights" od vlna horučav.

Harfu a reťazec Novinky

Musikmesse 2016: Yamaha predstaviť YEV sériu elektrické husle

Pričom jeho dizajn inšpiráciu z ekologického krása dreva, jednoduchosť, čisté línie a komfort ľahké nová séria YEV kombinuje dizajn s inovatívne Yamaha zvuk vytvoriť nádherné živé výkon prístroja.... Viac »

7 najlepších nástrojov pre deti pod 7

Mnohí rodičia chcú povzbudiť ich dieťa zaberajú nástrojom skoro v živote. Hudba môže byť zábavné a obohacujúce činnosť pre deti, ale nevedia, kde začať môžu byť ošemetná. Tu sú naše top výber pre ideálny štartovací nástrojov pre deti pod 7.... Viac »