Yamaha nástroje

Na predaj na Gear4music.com
Gear4Music.com

Založená v druhej polovici 19. storičia, Yamaha je jedným z najväčších mien v hudobnom priemysle. Hoci na začiatku to boli iba klasické a akustické nástroje, Yamaha si vybudovala rešpekt aj vďaka hudobným nástrojom v iných oblastiach. My tu u nás na Gear4music.com ponúkame veľký výber výrobkov Yamaha, ich rýchle doručenie a najnižšie ceny na internete. View All Information

Yamaha Najpredávanejší

Prvých 14 produktov

Niečo o Yamahe

Yamaha má svoje dlhé korene, ktoré siahajú až do roku 1887, keď bol Torakusu Yamaha požiadaný opraviť harmónium miestnej školy. Vzápätí na to, sa rozhodol vyrobiť svoje vlastné a legenda zvaná Yamaha bola na svete. V dnešnej dobe sa prostredníctvom neustálej inovácie a vedúceho technického postavenia stala Yamaha jedným z najväčších a najúspešnejších výrobcov kvalitných hudobných nástrojov na celom svete.

Klavíry, dychové a rôzne iné hudobné nástroje značky Yamaha sa stali obľúbenou pomôckou u mnohých najznámejších svetových umelcov a takisto tvoria súčasť viacerých nahrávacích štúdii. Odkedy boli v roku 1980 ich klávesy uvedené na trh, stali sa jedným z najpredávanejších hudobných nástrojov v histórii a klávesy ako napríklad PSR séria v tomto trende dodnes pokračujú.

Yamaha nezaostáva ani na trhu s elektronickými perkusiami a jej DTXplorer súprava sa stala veľmi populárnou u našich zákazníkov a ponúka vysokú kvalitu zvuku, jednoduchý a kompaktný dizajn. Sme si istí, že si v našej veľkej ponuke určite nájdete ten správny produkt pre Vás.

Yamaha Novinky

Yamaha oznamuje spoluprácu propagácie s Protection Racket

Yamaha a Protection Racket systémom obmedzený čas ponuka beží od 01/08/2016 do 31/10/2016... Viac »

Yamaha trh súťaž vyhrať A podpísanú gitaru Ricky Gervais

Yamaha beží súťaž sa zhodovať s vydaním nového filmu Ricky Gervais, David Brent-život na ceste... Viac »

Yamaha MX49 a syntetizátory MX61 obnovenej

Nové modely sú k dispozícii v niekoľkých nových farbách vedľa novej aplikácie FM syntéza.... Viac »