Zvukové mixpulty

Zvukové mixpulty sú dôležité pre tých, ktorí potrebujú viaceré prívody na zvukové spracovania v tom istom čase, pričom viaceré mixpulty taktiež poskytujú efekty a funkcie ako kompresia.

View All Information

Najobľúbenejšie štúdio mixpulty

Zvukový Mixer informácie

Máme širokú škálu Audio mixpulty na sklade, vrátane analógové mixpulty, ako napríklad Yamaha MG166C, ktoré vedú cestu pravda audio signálu v celom. Mnohé z týchto funkciu pripojenia USB a Firewire pre zaznamenávanie flexibilitu.

Digitálne mixpulty konvertovať údaje, často s vysokej úrovne vplyvov a ENK sa dostať zvuk práve zvuku. Soundcraft EFX rozsah kombinuje vynikajúci Digitech a slovník spracovateľom v rámci miešači.

Pre mnoho domov ustanovizne multi-input rozhranie zvuku alebo zvuková karta môže byť vhodnejšie, ako priestor stopu je oveľa menej. Avšak vo všeobecnosti mixeru je pravdepodobne budú mať lepšiu kvalitu púzdier ako zvuková karta a podrobnejšie, fyzické kontroly. V dôsledku toho zvukový mixážny pult vám umožní získať zvuk vo vašej hlave ľahšie v skutočnosti.

Zvukový Mixer Novinky

Pioneer predstaviť zbrusu nový DJM-250MK2 2-kanálový DJ Mixer

Vybavené radom nových funkcií, ktoré prispievajú k profesionálnej kvality miešanie funkcií, DJM-250MK2 2-kanálový DJ mix nastavuje nový precedens.... Viac »

NAMM 2017: Soundcraft Ui24R nahrávanie systém

Všestranný a dynamická digitálny mixážny pult s množstvom zaujímavých funkcií... Viac »

NAMM 2017: Denon DJ DJ uvoľnenie ich novej série Prime

Predseda Rady vybavené Media Player, gramofón, Mixer a analytický softvér. Plnenie každú možnú potrebu moderná DJ Denon DJ DJ hit klinec na hlavičku.... Viac »