Zvukové mixpulty

Zvukové mixpulty sú dôležité pre tých, ktorí potrebujú viaceré prívody na zvukové spracovania v tom istom čase, pričom viaceré mixpulty taktiež poskytujú efekty a funkcie ako kompresia.

View All Information

Najobľúbenejšie štúdio mixpulty

Prvých 15 produktov

Zvukový Mixer informácie

Máme širokú škálu Audio mixpulty na sklade, vrátane analógové mixpulty, ako napríklad Yamaha MG166C, ktoré vedú cestu pravda audio signálu v celom. Mnohé z týchto funkciu pripojenia USB a Firewire pre zaznamenávanie flexibilitu.

Digitálne mixpulty konvertovať údaje, často s vysokej úrovne vplyvov a ENK sa dostať zvuk práve zvuku. Soundcraft EFX rozsah kombinuje vynikajúci Digitech a slovník spracovateľom v rámci miešači.

Pre mnoho domov ustanovizne multi-input rozhranie zvuku alebo zvuková karta môže byť vhodnejšie, ako priestor stopu je oveľa menej. Avšak vo všeobecnosti mixeru je pravdepodobne budú mať lepšiu kvalitu púzdier ako zvuková karta a podrobnejšie, fyzické kontroly. V dôsledku toho zvukový mixážny pult vám umožní získať zvuk vo vašej hlave ľahšie v skutočnosti.

Zvukový Mixer Novinky

Musikmesse 2016: Allen a Heath QU-SB prenosný digitálny mixážny pult

QU-SB je ultra-kompaktný digitálny mixážny pult a rozhranie určené pre iPad ovládanie, uvoľnenie mix odkiaľkoľvek.... Viac »

QSC TouchMix Digital Mixer a K sérii reproduktory majú vo svete rekord na Mount Everestu

Robustné funkcie QSC PA systému v svetový rekord lámanie koncert na Mount Everest.... Viac »

Apple Music pridajte DJ mixy, mashup a neoficiálne remixy streamovanie

Oznámenie sa otvárajú príležitosti pre DJs a producentov ich hudbu, zdôraznený a počul masy.... Viac »