Presonus Audio rozhrania

Gear4Music.com

Presonus bola založená v roku 1995 s cieľom budovanie profesionálnej a cenovo dostupné hudobné výrobných nástrojov pre hudobníkov a zvukových technikov. Počas posledného desaťročia vyvinuli inovačné, profesionálne a cenovo dostupné nástroje pre hudobný priemysel charakteristické vytvorenie s každoročného zlepšovania hudba vytváranie a výrobného procesu. View All Information

Presonus USB Audio rozhrania

Prvých 9 produktov

Presonus Firewire Audio rozhrania

Prvých 3 produktov

O Presonus rozhrania

Na Gear4music ponúkame PreSonus svetovej úrovne zvuku rozhrania schopné vytvárať obchodné kvalitu nahrávok za neuveriteľne nízke ceny. PreSonus firestudio je špičkové profesionálne FireWire nahrávania systém s perfektnú kombináciu vstupov a výstupov pre kapely, výrobcovia, hudobníkov a inžinierov. Pribalené s PreSonus revolučný štúdio jedného interpreta hudba vytvorenie programu s plug-inov, slučke a vzorky, ktoré vám pomôžu začať okamžite.

Presonus Audio rozhrania Novinky

PreSonus predstaví Quantum, ich nejkluzčí rozhranie k dátumu

S impozantné číslo schopností pod jeho pás, Quantum maximalizuje potenciál vášho audio a prináša vám premium triedy kvality v tep... Viac »

NAMM 2017: Presonus StudioLive 16 Series III

S 17 dotyk citlivé, motorizované fadery a 17 recallable vianočnými predzosilňovače, StudioLive 16 prináša kompletný záznam používateľa univerzálnosť, keď pôsobiace v oblasti.... Viac »

Synergia Bundle teraz súčasťou Antelope Audio rozhrania

Antelope Audio oznámili propagácie exkluzívne partnerstvo medzi Presonus a Arturia. Táto ponuka je otvorená od teraz až do 31. decembra.... Viac »