Bicie & perkusie

Bicie a perkusie vytvárajú jednu z našich najväčších zbierok na Gear4music.com, pričom mnohé z načich bicích súprav sú odobrené známymi hviezdnymi bubeníkmi - máme Lars Ulrichove obľúbené akustické bicie súpravy od Tama, ako aj Zildjian činely, ktoré si zamiloval Travis Barker.

View All Information

Najobľúbenejšie sady bicích

Oboznámte sa s bicími

Aké rôzne druhy bicích zostáv sú k dispozícii?

Bicie zostavy a činely vytvárajú rôzne zvuky v závislosti od ich veľkosti. Existujú dve hlavné konfigurácie spôsobu nastavenia zostáv - rock a fusion. Vo všeobecnosti, ak ide o rockovú konfiguráciou, najväčším bubnom zostavy je basový bubon s priemerom 22 palcov a druhý najväčší je podlahový tom s priemerom 16 palcov. Rackové tomy môžu byť rôznych veľkostí, napr. jeden bubon meria 12 palcov a ostatné 13 palcov, zatiaľ čo snare bubon má okolo 14 palcov.

Ak ide o konfiguráciu fusion, je pravdepodobné, že sa v nej nenachádza podlahový tom, namiesto toho sú tam tri rackové tomy, ktoré sú veľkosti 10 palcov, 12 palcov a 14 palcov. Taktiež sa môže stať, že basový bubon je menší ako 22 palcov, napr. typické sú 20 palcové basové bubny.

Bicie zostavy pre juniorov sú menšie, aby vyhovovali detským hráčov, so zostavou 5 kusov bicích pre juniorov, ktorá je určená pre vekovú kategóriu 5 až 10 ročných. Táto pozostáva zo 16-palcového basového bubna, 12-palcového snare bubna, 13-palcového podlahového tomu a rackových tomov vo veľkosti 10 a 11 palcov.

Aké sú výhody elektronických bicích zostáv?

Elektronické bicie a činely môžu vytvoriť také množstvo hluku, aký od nich chcete. Ak si nasadíte slúchadlá, nikto Vás nebude počuť ako nacvičujete. Toto je výhodné, ak nacvičujete v blízkosti iných, alebo ak si chcete profesionálne monitorovať hluk. Celková zostava Vám zaberie menej miesta ako konvenčné zostavy a môže sa poskladať a odložiť, ak je to potrebné. Toto je ideálne pre tích, ktorí nemajú doma dostatok priestoru, alebo pre hudobníkov, ktorí sa stále balia na gigy. Väčšina elektronických bicích zostáv má už vopred zabudované piesne a metronómy, čo znamená, že sa Vám bude ľahšie nacvičovať.

Máte pod kontrolou to, aký zvuk Vaše bubny vydávajú a o to jednoduchšie sa Vám prispôsobuje rôznym štýlom iba s jednou zostavou. Niektoré elektronické zostavy Vám dokonca zdostupnia úpravu zvuku alebo nahrávku niečoho vlastného! Exitujú elektronické zostavy, ktoré vytvárajú veľmi realistické akustické zvuky. Závisí iba od Vášho rozpočtu, akú zostavu si zakúpite, kedže tie drahšie zostavy vytvárajú reálnejšie zvuky.

Bicie & perkusie Novinky

Roland TD-1KPX V-Drums Electronic Drum Kit teraz skladom

Roland prenosné TD-1KPX V-Drums Electronic Drum Kit príde ako najviac ekonomicky životaschopné V Drum rozsahu, ale určite nemá šetriť na kvalite... Viac »

Za týždeň ísť do Roland "budúcnosť obnovoval"

S viac ako 30 plánované product správy, 909 deň sľubuje, že bude prelomové udalosti... Viac »

Gear4music teraz osadenie SJC vlastné Drums

Gear4music sú len Európsky distribútor Massachusetts založená značka SJC vlastné bicie a sú teraz skladovanie celý rad rôznych výrobkov.... Viac »

Zdarma 5-ročná záruka na Roland TD - 30K a TD-30KV V-Pro bicích sád

Roland TD - 30K a bicie súpravy TD-30KV V-Pro teraz prichádzajú s bezplatné 5-ročnou zárukou v obmedzený čas ponuka (k dispozícii len vo veľkej Británii).... Viac »

Musikmesse 2016: Yamaha začatie tri nové DTX elektronických bicích sád

Predstavujeme nový DTX720K, DTX760K a DTX920K, elektronické bicie súprav od Yamaha.... Viac »

Roland zaviesť elektronické bicie súpravy TD-11KV špeciálna edícia

Roland pridal elektronické bicie súpravy TD-11KV špeciálna edícia na svoje rozsiahle V-Drums linku.... Viac »

NAMM 2016: Alesis Forge a príkaz elektronických bicích sád

Alesis, popredný svetový výrobca elektronických prístrojov a komponentov pre dnešné hudobník, predstavila dva nové 8-dielna bicích sád, kováčne a príkaz.... Viac »

NAMM 2016: Yamaha predstavuje tri nové DTX elektronických bicích sád

Na NAMM 2016, Yamaha oslavuje jeho série e-bubon DTX zavedením troch nových ohromujúci modelov; DTX920k, 760k a 720 k.... Viac »

NAMM 2016: Alesis štrajk Pro a Strike Zone elektronických bicích sád

Alesis odstráni kvalitné pre-koncipovaný predstavy o elektronické bicie s úžasné nové Strike zostavy.... Viac »

Foo Fighters: 1000 fanúšikov pokrytie Hit priniesť kapela, Taliansko

1000 talianske Foo Fighters fanúšikov naučia lietať ide vírusovej a spôsobuje, že kapela vstať a všímať.... Viac »