Elektrická gitara - efektové pedále

Gitarové efektové pedále napomáhajú gitaristom tvarovať ich tóny, ale aj vytvárať úplne unikátne zvuky. Na Gear4music.com máme vždy k dispozícii rozsiahly výber multi-efektových pedálov od populárneho Boss ME-70, až po Line 6 Pod HD300. Nájdete tu Looper pedále, synthové pedále v sekcii gitarových efektov; taktiež tradičné efektové pedále, vrátane Distortion , Chorus, Octave, Delay a Wah Wah. Akýkoľvek zvuk si predstavíte, mi Vám ho pomôžeme vytvoriť pomocou našich pedálov.

View All Information

Najpopulárnejšie gitarové efekty

O gitarových efektoch

Gitarové efekty pomáhali hudobníkom tvarovať ich zvukové tóny po desaťročia - od dolaďovania po radikálne zmeny celkového zvuku. Multi-efektové pedále, ako Boss GT-10 kombinujú niekoľko efektov v rámci jedného výrobku, prenosnej jednotky. Tieto môžu obsahovať Delay, Chorus, Reverb, Overdrive, Distortion, ale aj trochu experimentálnejšie efekty, ako napríklad Ring Modulation.

Gitarové efekty Novinky

Supro spustenie Tremolo pedál, ktorý sľubuje nepreberné množstvo Vintage tóny

Simulujú rôzne klasické amp tóny, Supro's Tremolo pedál zavádza novú školu do starej školy... Viac »

Kick Off čas Gear4music Black Friday týždeň s obrovské zľavy na DigiTech Trio Band tvorca pedál

S počtom exkluzívne ponuky a ponuky nachádzajúce sa v nadchádzajúcom týždni, majte oči otvorené, ako Gear4music vám možnosť kúpiť top radu výrobkov za veľmi zvýhodnené ceny!... Viac »

Kirk Hamnett Unveils Powerhouse za zvukom nový Album Metallica

KHDK Dark Blood pedál fúka jemnosť z vody a poskytuje plnohodnotné agresie... Viac »