O Gear4Music.com Novinky RedakciaMichael Poschodové

Michael pravidelne prehľadáva web a obchodnej tlači pre najnovšie a najviac vzrušujúcich príbehov, ktoré nám priniesol do života s jeho vedomím skvelý produkt. Gear4music.com je úzky vzťah s dodávateľom a priemyslu odborníci dáva mu prístup k exkluzívny historky zo širšieho hudobného priemyslu a aktualizácie z nášho tímu špecialistov. Michael má hovoriť všetky gitarové veci a domov záznamovým zariadením.


Jonathan skromné

Jonathan je vždy na vyhlídkovou za unikátne a zaujímavé príbehy pre spravodajský kanál Gear4music.com. On nám prináša najnovšie nové značky, nové technológie nástroje a najnovšie hudobné zariadenia priamo z živých koncertoch po celom svete. So záujmom o hudbu počítačové a syntetizátory, Jonathan je odhodlaný byť prvý vedieť o žiadne nové zariadenia.


Victoria Brown

S záujem o gitary a basy, Vicky pracuje v oddelení marketingu v Gear4music.com. Ona je venovaný prinášať vám novinky na najnovšie ponuky, propagačné akcie a ponuky od našich dodávateľov, ako aj novinky a pohľady do značky zavedenou a novo vznikajúce hudbe.


Liz klietky

Rovnako ako pracovať v našom oddelení fotografie, Liz má vášeň pre hudobné novinky a zistiť, aké zariadenia sú pomocou jej obľúbené kapely. Často nájdete ju v Dave na koncertoch a festivaloch po celej krajine.


Steve Reid

Steve je Gear4music.com je rezidentom bubon odborníkom a vlastní obrovské množstvo zariadení, bicie a perkusie. Cestoval s množstvom kapiel, Steve je dobre umiestnený poskytnúť vhľad do meradlá umelci používali. Jeho znalosti sa používa aj do hĺbky články o bicie ustanoviť Gear4music.com tipy a Rady časť.


Andrew was

Pracuje v hudobnom priemysle viac ako 10 rokov, Andrew má výnimočné pozorovateľne za zabezpečenie toho, že Gear4music.com spravodajský kanál poskytuje presné a relevantné hudobné novinky. S predtým spustiť svoje vlastné hudobné štúdio, Andrew má vynikajúcu znalosť nahrávania a produkciu.Kontakt redakčný tím

Pre všetky novinky návrhy, že by ste nás na pokrytie prosím kontaktujte: articles@gear4music.com

Za akékoľvek pripomienky alebo otázky o našom news channel prosím kontaktujte: editors@gear4music.com


Nájdete nás na Facebook, Twitter, Google , Pinterest a Instagram.