Suťaži v Gear4music

Preteky a suťaže su jednym zo sposobov milujeme sa dať spať na našich zakaznikov. Tu najdete všetky najnovšie ceny priležitosti a darčeky od nas a našich partnerov. Ak nie su žiadne suťaže v sučasnosti uvedene, prosim vraťte sa neskor.

View All Information

Aktuálne súťaže

Vyhrajte lístky na Heaton a Abbott live in koncert, stojí 80 libier!

Dávame vám možnosť vyhrať pár lístky na ich koncerte lesných Live Thetford lesa v naša posledná súťaž Heaton a Abbott (členovia Beautiful South).

Známy hit klasiku, ako; "Rotterdam", "Dont vziať jej" a "Dokonalý 10" - Heaton a Abbott určite písali sami do UK hudobný folklór".

A s pásmom šesť kus za nimi budú vykonávať nepreberné množstvo hitov a nové obľúbené vtip, silné sociálne svedomie a harmónie spousta ".

Thetford lesa show je štyri lesné živých koncertov, ktoré Heaton a Abbott sa predstaví v tomto lete (2016). Delamere lesa a Cannock Chase ukazuje už majú vypredané.

Môžete zadať tejto súťaže tým, že navštívite naše príslušné Facebook, Twitter alebo Instagram stránok a vstupné požiadavky, ako je uvedené na každej sociálnej siete. Môžete tiež email competition@gear4music.com s "Heaton a Abbott súťaže" ako predmet e-mailu. Súťaž končí 23.5.16 v 5 pm (BST čas) veľa šťastia!

Pre plnú podmienky tu .

Predchádzajúce preteky

VYHRAŤ slúchadlá Sennheiser HD25 1/3

Dávame vám možnosť vyhrať 1 3 párov slúchadiel Sennheiser HD25 - HD25 Plus, HD25 a HD25 svetla, v naša posledná súťaž.

Tieto klasické slúchadlá od Sennheiser a považovaný za "štandardom" pre DJ slúchadlá vzhľadom na ich charakter, ktorý je ľahké a pohodlné. HD25 rozsah bol tiež prispôsobený dodať úhľadný dizajn a lepší zvuk poskytujú pôsobivú kvalitu zvuku priamo do vašich uší.

Existujú tri rôzne modely v Sennheiser HD25 rozsahu, vrátane HD25 a, HD25, a HD25 svetle. Každá skupina je schopná zvládnuť veľmi vysoké hladiny akustického tlaku a dotyk, odnímateľné, jednostranný kábel.

Táto súťaž je teraz uzavretá. Výhercovia budú kontaktovaní krátko!

Pre plnú podmienky tu .

Vyhrajte vstupenky vidieť chlapa Garvey live in koncert stojí 80 libier!

Dávame vám možnosť vyhrať pár lístkov pre chlapa Garvey live koncert v hoteli Dalby Forest na 24. júna 2016 v naša posledná súťaž.

Človek nie je iba predné muž alternatívny rock oblečenie koleno, ale on je tiež rešpektovaná ako jedna z britskej najlepší speváci a skladatelia. V meste Dalby Forest on pridal eklektický mix hudobníkov, vrátane I Am Kloot gitarista, Pete Jobson, Nathan Sudders bič spolu s lakťom na dychové sekcie zvukovo bohaté tóny a zvuky, ktoré zapouzdřit zvukové vlastnosti Guy posledný album "Dvorenie Squall".

Dalby Forest Zobraziť, je jedným z dvoch lesných živé koncerty chlap Garvey toto leto (2016). Druhý výkon je nastavený uskutoční 25 jún 2016 v Sherwood Pines.

Táto súťaž je teraz uzavretá. Víťazom je Sarah Lou Major, ktorí boli kontaktovaní!

Pre plnú podmienky tu .

Vyhrajte vstupenky na pozri Jake Bugg live in koncert stojí 80 libier!

Dávame vám možnosť vyhrať pár lístkov Jake Bugg špeciálne rodného show v Sherwood Pines Forest na 23 júni 2016 v naša posledná súťaž.

Jake sa zvýšil na výslnie v ranom veku a následne hrali Glastonbury festival svetoznámy vo veku 17 rokov. Odišiel od na predať viac než 1 milión záznamov a turné na svete.

Jake, ktorý je nastavený na uvoľnenie jeho pripravovaného albumu "Na My One", je len jeden z mnohých umelcov, ktorí sa milosť rôznych lesných stupňoch ako súčasť lesného hospodárstva žije vonkajšie koncerty pre 2016.

Táto súťaž je teraz uzavretá. Víťazom je Becky Lily, ktorí boli kontaktovaní!

Pre plnú podmienky tu .

VYHRAŤ Kawai KDP90 digitálne piano, za 1,040!

Dávame vám možnosť vyhrať Kawai KDP90 digitálne piano v palisander v naša posledná súťaž.

Kawai digitálne Piano KDP90 je bezpečný a mnohostranný nástroj, ktorý je ideálny pre začiatočníkov a skúsených hráčov. Jeho inovačných Advanced Hammer akcie, spolu s zvukový profil Kawaije veľa-miloval EX koncert grand, tento úžasný nástroj poskytuje zážitok z hrania skutočný akustický klavír.

Táto súťaž je teraz uzavretá. Víťazom je Perrette Ourisson, ktorí boli kontaktovaní.

Pre plnú podmienky tu .

VYHRAŤ Orange zosilňovače mikro tmavo Head & kabinet zväzok stojí 241

Sme vám možnosť vyhrať Orange zosilňovače mikro tmavo Amp zväzok v naša posledná súťaž.

V nadväznosti na populárne teroru Micro zosilňovač, Orange zosilňovačov mal početné žiadosti z celého sveta gitaru pridať high-gain súrodenec rozsahu mikro - a urobili len to!

Predstavujeme Orange mikro tmavo, miniatúrne zosilňovač s kvantá zisk na kohútiku, sim taxi, tak, že môžete pripojiť to rovno do PA systém a špecializované FX slučky.

Zosilňovač bol dobre-prijal od svojho vzniku a jedinečný tvar funkcie pomáha dial v rôznych zvukov z krištáľovo čistej čistí Blues, heavy rock a metal tóny.

Táto súťaž je teraz uzavretá. Víťazom je Bradley Garbett, ktorí boli kontaktovaní! Gratulujeme, Bradley!

Pre plnú podmienky tu .

VYHRAŤ Dualdyne mikrofón Shure KSM8, stojí 493!

Dávame vám možnosť vyhrať dynamický mikrofón Shure KSM8 Dualdyne dvojité membránové najnovšie súťaže v.

KSM8 je prvý duálny bránice dynamický mikrofón na svete revolučný vokálne reprodukcie a presný zvuk-posilnenie a kontrolu.

Tento mikrofón, ktorý je k dispozícii v čierny alebo nikel, má neuveriteľné stavať kvalitu a spoľahlivosť, ale tiež má všestrannosť, prispôsobiť sa meniacim prostrediam bez vplyv na výkon. KSM8 revolúciu tým, že zvukári dynamický mikrofón, ktorý nemá prakticky žiadny vplyv blízkosť, zvládnutie odmietnutie mimo osi a presnosťou výstup, ktorý vyžaduje prítomnosť vrcholy alebo roll-off, ktoré sú typické pre ostatné dynamické mikrofóny dynamické mikrofóny v priemysle live zvuk.

Táto súťaž je teraz uzavretá. Víťazom je Ben Peppiatt, ktorí boli kontaktovaní!

Pre plnú podmienky tu .

VYHRAŤ Freshman RENOC akustická gitara stojí 199 libier

Dávame vám možnosť vyhrať Freshman RENOC elektro-akustická gitara vo farbe podľa vášho výberu. Vyberať fialová, modré, sunburst alebo prírodné v naša posledná súťaž.

Freshman RENOCBL je cenovo dostupné elektro akustickú gitaru ľudových pevné stavať, navrhnuté tak, aby vydržali roky gigging a život na ceste. Odpadlík gitary sú navrhnuté prispôsobiť menším rozpočtom, bez obetovania žiadne kvality, Freshman je preslávená.

Táto súťaž je teraz uzavretá. Víťazom je Sam Dockery, ktorí boli kontaktovaní!

Pre plnú podmienky tu .

VYHRAŤ Samson ísť Mic pripojte prenosný stereofónny USB mikrofón stojí 94

Dávame vám možnosť vyhrať 1 5 Samson ísť pripojiť mikrofón, prenosný Stereo USB mikrofóny, naše najnovšie súťaže.

Samson ísť Mic pripojenie je Prenosné stereo USB mikrofón, jeden z najmodernejších riešení štúdio počítač nahrávanie a VoIP komunikácie. Pomocou patentovanej zvuk zameranie Array v kombinácii s patentovaná technológia tlmenia hluku, Go Mic vytvára jedinečné vyzdvihnutie vzor, ktorý sa zameriava sa mikrofónmi citlivosti voči ¥ zvukov ¥ zdroj.

Mikrofón je vybavený aj Samson zvuk palube softvér. Je to Windows i iOS kompatibilné. Zvuk palube umožňuje zameranie pole umiestnené a zapínať zapnúť alebo vypnúť. Po nastavení poľa všetky zvuky, ktoré nepochádzajú z oblasti zamerania je výrazne znížená, zabezpečenie len čisté a high-integritu audio je zachytený. Ideálne pre mobilné nahrávanie, konferencie alebo obchodnej komunikácie.

Táto súťaž je teraz uzavretá. Výhercovia budú kontaktovaní krátko!

Pre plnú podmienky tu .

Predchádzajúce preteky

VYHRAŤ Aerodrums vzduch bubnování bicie nástroje s USB kamery, stojí & libra 174,99

Sme rozdávanie Aerodrums vzduch bubnování bicie nástroje s USB kamera, naše najnovšie súťaže.

Aerodrums je vzduch bubnování nástroj, ktorý beží na vašom počítači a používa kamera Playstation Eye, aby pochopili, čo budete hrať.

Veľmi kompaktný a prenosný, prakticky tichý, cenovo dostupné a expresívne je ideálne vstupnou bránou do bubnovanie pre začiatočníkov, alebo kreatívne a zábavné nástroj pre skúsených bubeníkov, chcú experimentovať s DAW a vzoriek.

Táto súťaž je teraz uzavretá. Víťazom je Natalie fúzy, ktorí boli kontaktovaní!

Pre plnú podmienky tu .

VYHRAŤ Flare Audio In-Ear monitory, stojí 228

Sme rozdávanie sadu Flare Audio R2A hliníková v-Monitor slúchadlá v čiernej, naše najnovšie súťaže.

Flare Audio R2 sú sledované kvalitné slúchadlá navrhnuté pre obe profesionálny monitoring a vysokou vernosťou osobné počúvanie aplikácií.

Predstavujeme unikátne naladení skrine vyrobené z masívneho bar aerospace-trieda hliníka, presné riešenie a konštrukcia výsledky v elegantný a rafinovaný vzhľad v kombinácii s ťažké nosenia trvanlivosť.

Táto súťaž je teraz uzavretá. Víťazom je Chris Hopkinsonom, ktorí boli kontaktovaní!

Pre plnú podmienky tu .

Vianočné prezradí - Vyhrajte Pearl Snare bubon, stojí 683!

Po vianočný dávame vám možnosť vyhrať Pearl majstri Premium Snare bubon, stojí 683!

Pearlto majstri Premium série snare bubny sú vybavené revolučný otočné oká, ktoré zaisťujú dokonalé napätie tyče do oka zarovnanie pre optimálne hlavy sedenia a presné ladenie pre najlepšie snare zvuk možné. MasterCast die-cast obruče, nerezové napätie tyče, inovatívne "zlatý pomer" air vent zvýšenie útoku a "vertikálne ťahať" SR-017 sitko všetkých ako štandard na tieto veľkolepé snare bubny.

Táto súťaž je teraz uzavretá. Víťaz je Thomas Wightman, ktorí boli kontaktovaní. Gratulujem!

Pre plnú podmienky tu .

Vianočné prezradí - Vyhrajte Aston mikrofóny pôvodu kondenzátorový mikrofón a Rycote šok mount, stojí 414!

V behu až do Vianoc sme dáva šancu vyhrať Aston mikrofóny pôvodu kondenzátorový mikrofón a Rycote shock mount, stojí 414!

Aston pôvodu vyrobený vo Veľkej Británii, je high-výkonu kardioidná kondenzátorový mikrofón dostatočne univerzálny, použiteľný s väčšina nástrojov, hoci vyniká na akustickú gitaru a spev. To prináša priame, hladké a intímne zvuk pre prírodné, autentický záznam.

Táto súťaž je teraz uzavretá. Víťazom je James Michael Clarke, ktorí boli kontaktovaní.

Pre plnú podmienky tu .

Vianočné prezradí - WIN výroby balíček stojí 815.66!

V behu Vianocami dávame vám možnosť vyhrať metriku Halo výroby zväzok, ktorej funkcie sedem prémia plug-iny: Halo sloveso, vícepásmové Dynamics, presnosť DeEsser, prechodné Control, kanál Strip 3, znak a vícepásmové Expander, stojí 815.66.

Metrický Halo zväzku výroby pre AAX / Audio jednotky je navrhnutý tak, aby čo najviac neoddeliteľnou súčasťou hudobnej produkcie, ako je reverb, de esser, rúrkovité teplé zvuky a viac vziať vaše nahrávky na ďalšiu úroveň.

Metrický Halo výroby zväzok pracuje s väčšina digitálnych audio stanovíšť (Daw).

Systémové požiadavky:

Mac OS X 10.6.8 alebo novší. Procesor Intel. AU, VST alebo AAX (Pro Tools 10, 11 a 12 DSP * a natívne) hostiteľa. 32 & 64 trochu.

Windows 7 alebo novší. Procesor Intel. VST alebo AAX (Pro Tools 10, 11 a 12 DSP * a natívne) hostiteľa. 32 & 64 trochu.

Táto súťaž je teraz uzavretá. Víťazom je Gary Sharman, ktorí boli kontaktovaní.

Pre plnú podmienky tu .

Vianočné prezradí - Vyhrajte domáce nahrávacie setup stojí 651,00!

V behu na Vianoce sú tým dávame vám možnosť vyhrať domáce nahrávacie setup, vrátane; Rode NT1 A vokálne nahrávky balenie, PreSonus iTwo Audio rozhranie a pár a PreSonus Eris E4.5 aktívne štúdiové monitory, stojí 651,00.

Domov nahrávanie nastavenie je ideálny spôsob, ako zaznamenávať vaše hudobné nápady priamo na počítači Mac, PC, Laptop alebo iPad a dosahovať profesionálne výsledky.

Rode NT1 A ponúka všetko, čo potrebujete začať nahrávať vo svojom domácom štúdiu. Tento balík ponúka fantastické hodnoty Rode NT1 A kardioidná kondenzátorový mikrofón SM6 šok mount, popová štít, kvalitný XLR kábel, kryt proti prachu mikrofón a inštruktážne DVD. Menší, po registrácii mikrofón prichádza s 10 ročnou zárukou.

PreSonus iTwo rozhranie prináša fantastickú kvalitu audio nahrávky z triedy A mikrofónu predzosilňovače a jeho schopnosť pripojiť iPad, môžete použiť toto rozhranie, v spojení s inými príslušnými produktmi záznam na letu alebo aj na nácvik priestor, aby vaše nápady a nahrávky nadol.

Kompaktné ešte akusticky vynikajúce Eris E4.5 studio monitory tiež pomôže prehrávať audio ste nahrali s byt reakcia na zabezpečenie, že si môžete namiešať svoje nahrávky s dôverou na vynikajúce výsledky z nahrávky.

Táto súťaž je teraz uzavretá. Víťazom je Sam voľné, ktorí boli kontaktovaní.

Pre plnú podmienky tu .

Vianočné prezradí - Vyhrajte Scooby-Doo Ukulele a príslušenstvo, stojí 62,97!

V behu až do Vianoc sme dáva šancu vyhrať Scooby-Doo Ukulele, tamburína a gitara trsátko sada, stojí 62,97.

Je ideálny pre akékoľvek Scooby doo ventilátor vo veku 4 rokov a viac. Scooby a Shaggy ukulele je zábavné a jednoduché hrať, a to aj pre začiatočníkov. Brnkání zábavné alebo rozvíjať svoje zručnosti ďalej, buď ako ukulele vždy zvuk hudobných. Má mäkké struny a tenší krk, aby bolo jednoduchšie hrať. A tamburína a plectrums môžete robiť hudbu v žiadnom momente.

Táto súťaž je teraz uzavretá. Víťazom je Aimee Bradley, ktorí boli kontaktovaní. Gratulujem!

Pre plnú podmienky tu .

Predchádzajúcich súťažiach

Vianočné prezradí - Vyhrajte Peppa Pig Ukulele a príslušenstvo, stojí 62,97!

V behu až do Vianoc sme dáva šancu vyhrať Peppa Pig Ukulele, mocní a Peppa Pig tamburína, stojí 62,97.

Tento úradný Peppa Pig produkt je určený pre mladších hráčov, len Začíname s Ukulele. Má mäkké struny a tenší krk, aby bolo jednoduchšie hrať. A vratky vajcia a tamburína je veľa hudobných nástrojov, byť kreatívny s.

Táto súťaž je teraz uzavretá. Víťazom je Alice Corfield, ktorí boli kontaktovaní. Ďakujem vám všetkým, ktorí sa zúčastnili tejto súťaže!

Pre plnú podmienky tu .

Vianočné prezradí - Vyhrajte dobrodružstvo čas Oookulele a príslušenstvo, stojí 77.97!

V behu až do Vianoc sme dáva šancu vyhrať dobrodružstvo čas Oookulele, popruh a gitara trsátko sada, stojí 77.97.

Tento oficiálny čas Oookulele dobrodružstvo, Finn s priateľmi na dizajn, je pre mladších hráčov, len Začíname s Ukulele. Má mäkké struny a tenší krk, aby bolo jednoduchšie hrať. A spolu s popruhom a plectrums tak, že budete robiť spravodlivé hudba v žiadnom momente.

Táto súťaž je teraz uzavretá. Víťazom je Samuel JT Conway, ktorí boli kontaktovaní.

Pre plnú podmienky tu .

Čierny piatok gitara prezradí & ndash; VYHRAŤ Blackstar zosilňovač, Silvertone gitary a príslušenstvo za 618!

Sme rozdávanie veľkú cenu každý deň odo dneška až do a vrátane čierny piatok (27.11.15).

Na posledný deň našej ponuky čierny piatok, sme & rsquo; znovu dáva vám šancu vyhrať Blackstar ID:Core nosník zosilňovač a Silvertone 1303/U2 gitara, s príslušenstvom, ako úžasné gitarové balík.

Blackstar ID:Core lúč je Posledná zosilňovač v horce populárne ID:Core série, ale s niekoľkými viac pridané funkcie. Lúč umožňuje prenášať hudbu priamo z vášho chytrý telefón alebo tabliet, a má tóny vhodný pre elektrická, akustická gitara, basová gitara. Samostatné basová portov pre každý reproduktor zabezpečiť, že zvuk bude prekladať aj k žalobe zvolenej gitaru.

Spárovaná s Blackstar zosilňovač je Silvertone 1303/U2 gitara, ktorá je návrat k 50s v jeho dizajn a štýl a udržiava rovnaké funkcie a špecifikácie nájdete na originály, ktorý pomohol dať svoje meno na mape sveta gitaru. Blackstar ID:Core lúč

Okrem toho Silvertone gitary, ktoré sú teraz výlučne distribuovaný vo veľkej Británii Gear4music.

Táto súťaž je teraz uzavretá. Víťazom je Andrew Kelly, ktorí boli kontaktovaní. Ďakujem vám všetkým, ktorí sa zúčastnili tejto súťaže!

Pre plnú podmienky tu .

Čierny piatok Drum prezradí & ndash; Vyhrajte výber bubon hornej-značkové príslušenstvo, hodnote 500 libier!

Sme rozdávanie veľkú cenu každý deň odo dneška až do a vrátane čierny piatok (27.11.15).

Na štvrtý deň, sme & rsquo; znovu dáva vám šancu vyhrať 500 GBP & rsquo; s hodnote bubon príslušenstvo. Skladajúci sa z Pearl činely, Remo tichý zdvih hlavy, Natal Adante Cajon, Mapex snare, oveľa viac tehla Promark paličiek a moc,.

Takéto príslušenstvo bude nádherný sprievod k nastavení začínajúcich a skúsených bubeníkov podobne.

Táto súťaž je teraz uzavretá. Víťazom je Craig Edwards, ktorý bol kontaktovaný. Ďakujem vám všetkým, ktorí zadali.

Pre plnú podmienky tu .

Čierny piatok skladateľ prezradí & ndash; Vyhrajte mikrofón Shure & rozhranie a akustickú gitaru pack stojí 491!

Sme rozdávanie veľkú cenu každý deň odo dneška až do a vrátane čierny piatok (27.11.15).

Na tretí deň, sme & rsquo; znovu dáva vám šancu vyhrať mikrofón Shure MV51 MOTIV, MVi MOTIV audio rozhranie a jeden výrez Elektro akustickú gitaru, podľa Gear4music v Sunburst s príslušenstvom.

Príslušenstvo patrí čierne gitaru popruh a 3m konektor kábel pomôcť dokončiť túto cenu.

Prenosné MOTIV je Shure & rsquo; s odpoveď na nahrávanie zvuku skvele znejúce na cestách s intuitívnym ovládaním, inteligentné technológie a retro dizajn na dosiahnutie kvalitných výsledkov. A v kombinácii s univerzálny singel-výrez Elektro-akustické gitary mať fantastický zpěvák-songwriter balík nahrávať hudbu.

Táto súťaž je teraz uzavretá. Víťazom je Dan Davies, ktorí boli kontaktovaní. Ďakujem vám všetkým, ktorí zadali.

Pre plnú podmienky tu .

Čierny piatok softvér prezradí & ndash; VYHRAŤ Superior Toontrack bicie Software & rozšírenie Pack stojí 413!

Sme rozdávanie veľkú cenu každý deň odo dneška až do a vrátane čierny piatok (27.11.15).

Na druhý deň, sme & rsquo; znovu dáva vám šancu vyhrať Toontrack Superior Drummer a SDX progresívne Zlieváreň a EZX progresívne datadisky.

Opísal rytmus časopis ako & lsquo, vysoko pôsobivý balík a možno najlepší vo svojej triede & rsquo; Superior Drummer umožňuje bubny a perkusné prvky z 20GB vzorky používané profesionálne zvukári a umelcov podobné programu.

Progresívne zlievareň a progresívne rozšírenie, zaznamenané Austrálsky inžinier/producent Forrester Savell pridať ešte viac prog rock a kovové zvuky pre vaše zvukové Arsenalu zabezpečiť, máte najlepšie bicích zvukov, ktoré sú vám k dispozícii.

Skontrolujte požiadavky kompatibility.

Táto súťaž je teraz uzavretá. Víťazom je Will vidly, ktorí boli kontaktovaní. Ďakujem vám všetkým, ktorí zadali.

Pre plnú podmienky tu .

Čierny piatok syntetizátor prezradí & ndash; Vyhrajte Akai zafarbenie Wolf syntetizátor, stojí 384!

V behu na čierny piatok sme rozdávanie veľkú cenu každý deň od teraz až do a vrátane čierny piatok (27.11.15).

Na prvý deň, sme & rsquo; znovu dáva vám šancu vyhrať Akai zafarbenie Wolf analógový 4-hlasové polyfónne syntezátor!

Akai zafarbenie Wolf analógový syntezátor je 4 hlasové polyfonické kompaktný syntetizátor, ktorý zahŕňa 25 kvalitné vlastné Akia pre tlačidlá a schopnosť použiť ako 4 mono synthy, 4 hlas unisono, alebo 4-hlas polysynth. Tiež featuring prispôsobiteľné hlasy, 32 krok sekvencer pre každý hlas, LED displej a oktáva kontroly.

Táto súťaž je teraz uzavretá. Víťazom je Charlie Beresford, ktorí boli kontaktovaní.

Pre plnú podmienky tu .

VYHRAŤ gitaru Takamine GD71CE-BSB elektro-akustické, stojí 519!

Sme & rsquo; znovu rozdávanie elektro-akustickú gitaru Takamine GD71CE-BSB naša posledná súťaž.

Navyše 10 bežcov sa bude každý dostať Korg Rimpitch tuner.

Takamine GD71CE BSB je krásne remeselne elektro-akustickú gitaru špičkový zvuk s kompaktné telo ľahšie na menšie hráčov alebo tých, čo sa deje. Vstavaný predzosilňovač zabezpečuje môžete pripojiť priamo do PA systém a udržať tento skvelý zvuk Takamine. K dispozícii je tiež vstavaný prijímač na gitaru.

Korg Rimpitch je tuner, ktorý zapadá priamo do väčšiny akustickú gitaru soundholes umožňujúce jednoduché ladenie na pohodlné zorný uhol.

Táto súťaž je teraz uzavretá. Víťazom je Holly Pasha, ktorí boli kontaktovaní.

Vicemajster sú: Peter Kerry Graeme Mitchell, Gareth Stacey, Brooke niekoľko, Thomas Emery, Jack Ross, Noah Snyder, David McGregor,

Ellie Phoenix a Susanne C. Schola. Každý bežec hore tiež bol kontaktovaný spôsobu ich súťažný návrh.

Ďakujem vám všetkým, kto vstúpil!

Pre plnú podmienky tu.

Akustická gitara Yamaha LJ6ARE, stojí 617 vyhrať!

Sme rozdávanie akustickú gitaru Yamaha LJ6ARE v naša posledná súťaž.

Yamaha LJ6ARE-SB je novo re-navrhnutý elektro akustickú gitaru sa oslavuje svoje 40. výročie, Predstavujeme Solid Engelmann smrek Top, akustické rezonančné vylepšenie liečby a pasívne pod sedlo piezo Pick-up.

Yamaha séria L akustické gitary boli okolo 40 rokov, ctený rad ručne akustické gitary, ktoré sú známe pre ich tónové kvality, dobre tón lesy a dokonalé remeselné spracovanie.

Táto súťaž je teraz uzavretá. Víťazom je Victoria Brewster, ktorí boli kontaktovaní. Ďakujem vám všetkým, ktorí nastúpili!

Úplné podmienky a požiadavky, tu.

VYHRAŤ pár Focal Alpha 65 štúdiové monitory, stojí 430 libier!

Sme & rsquo; znova dať preč pár Focal Alpha 65 štúdiové monitory v naša posledná súťaž.

Alpha 65 vykonáva rovnako dobre s inštrumentálnej hudby s elektronickou hudbou a charakterizuje jeho veľkú všestrannosť.

Focal Alpha 65 je aktívny štúdiový monitor, predstavovať 6,5" basový reproduktor, a 1" hliník obrátený výškový. Ideálne pre elektronické hudobné producenti, DJs a domáce nahrávacie štúdiá, Alpha séria od Focal má dva rôzne vstupy pre pripojenie dvoch zdrojov, XLR a RCA, ktoré sú vždy aktívne.

Táto súťaž je teraz uzavretá. Víťazom je Bron Bury, ktorí boli kontaktovaní. Ďakujem vám všetkým, kto vstúpil!

Pre plnú podmienky tu.

Predchádzajúcich súťažiach

VYHRAŤ bicie Yamaha HW680W Hardware nastaviť stojí 333!

Sme & rsquo; znovu rozdávanie Yamaha HW680W bubon Hardware v naša posledná súťaž.

Tento bubon hardvér stanovenej Yamaha sa môže pochváliť dvojitý-vystužená konštrukcia pre extra stabilitu a je ľahký a robustný pre bubnovanie všetkých žánrov, ani ťažký rockovú hudbu!

Táto súťaž je teraz uzavretá. Víťazom je Neil páni, ktorí boli kontaktovaní. Ďakujem vám všetkým, ktorí nastúpili!

Úplné podmienky a požiadavky, tu.

Vyhrajte rezanie Edge QSC poháňané PA systému stojí 3,514!

Sme & rsquo; znovu rozdávanie QSC TouchMix 16 digitálny mixážny pult a pár QSC K12 PA reproduktorov v naša posledná súťaž.

Vstúpiť do súťaže len show nám fotografiu vášho aktuálneho muzikálu zriadiť z Hi-Fi hromadu gitara - uistite sa, že je kreatívny a nám úsmev! Víťaz bude najlepšie fotografie podľa QSC a Gear4music.

QSC TouchMix 16 Control, digitálny mixážny pult, ktoré môžu vyvolať a uložiť zmesi, má wireless ovládanie aplikácií (pre iOS a Android zariadenia), vstavané efekty a viacstopové nahrávanie & ndash; catering pre obe naživo a štúdio aplikácie.

Aby dokonale dopĺňali TouchMix, sme tiež rozdávanie pár ľahký K12 PA reproduktorov pýcha 2.000 w trvalý výkon & ndash; tvorby tohto podnikateľa nastavenie ideálne živé plošinu pre všetko od akustické Dua, hlasné rockové kapely, DJs a viac.

Táto súťaž je teraz uzavretá. Víťazom je Chris Dodd, ktorí boli kontaktovaní. Gratulujeme, Chris!

Úplné podmienky a požiadavky, tu.

VYHRAŤ Vox AC15C1 ventil zosilňovač, stojí 623.00

Sme rozdávanie Vox AC15C1 vlastné Guitar Amp v naša posledná súťaž.

Vox AC15C1 ventil zosilňovač ponúka maximálnu tonálne obratnosť a bol zosilňovač voľbou pre bezpočet gitaristov po celom svete. Od prvého uvedenia v roku 1958, Vox boli na viac ako 50 rokov zosilňovač odbornosť vytvoriť AC15C1 ventil zosilňovač.

Palma fialky na VOX AC15C1: & ldquo; 2 x ac15c1. Neexistuje žiadna prijateľná alternatíva. To môže byť ťažké prinútiť ale Uisťujeme vás bude mať oveľa lepšiu show, ak nemáte! & rdquo;

Táto súťaž je teraz uzavretá. Gratulujeme Bradley James Taylor!

Úplné podmienky a požiadavky, tu.

VYHRAŤ pár Samson riešenie SE6 aktívne štúdiové monitory, stojí 364.00

Sme rozdávanie pár Samson riešenie SE6 aktívne štúdiové monitory v naša posledná súťaž.

Samson SE6 riešenie je re-navrhnúť originálne A-Series štúdio referenčné monitor s viac presné reprodukcie zvuku nový štýlový vzhľad. Tieto aktívne štúdiové monitory sú ideálne pre post-produkcie, domáce nahrávanie alebo projekt štúdio.

Táto súťaž je teraz uzavretá. Gratulujeme Graham McLow!

Úplné podmienky a požiadavky, tu.

VYHRAŤ pár Samson riešenie RXA5 aktívne štúdiové monitory, stojí 362.00

Sme rozdávanie pár Samson riešenie RXA5 aktívne štúdiové monitory v naša posledná súťaž.

Samson riešenie RXA5 spája najnovšie pokroky v technológii reproduktorov a aktívna elektronika vytvoriť skutočný odkaz, profesionálny štúdiový monitor s byt frekvenčná odozva.

Táto súťaž je teraz uzavretá. Gratulujeme Alan Gray!

Úplné podmienky a požiadavky, tu.

VYHRAŤ pár Samson MediaOne 4a bluetooth monitory, stojí 155.99

Sme rozdávanie pár Samson MediaOne 4a bluetooth monitory v naša posledná súťaž.

Samson MediaOne 4A Active štúdiové monitory sú určené pre všetky vaše multimediálne potreby. Či už ste na hudbu, videá alebo hranie týchto monitorov 40 w produkujú vysoko kvalitný zvuk, potrebné na dokončenie skúsenosti.

Táto súťaž je teraz uzavretá. Charles Benjamin-Jack Gratulujeme!

Úplné podmienky a požiadavky, tu.

VYHRAŤ plnú Band skúška nastavenia!

Sme plaval na londýnskej burze! Osláviť tento obrovský úspech sme sa rozhodli držať našich najväčších súťaže vôbec-sme rozdávanie nastavenie nácvik plnohodnotnú kapelu!

Cena zahŕňa PA systém, elektronické bicej súprave, digitálne piano, gitár, zosilňovače, slúchadlá a oveľa viac.

Táto súťaž je teraz uzavretá. Jack Tavener Gratulujeme!.

Úplné podmienky a požiadavky, tu.

Vyhrajte 1 z 10 Pedaltrain ceny, keď si kúpite akékoľvek MXR pedál

Sme rozdávanie 10 Pedaltrain pedál dosky a koncert tašky v naša posledná súťaž.


Ceny zahŕňajú:

Táto súťaž je teraz uzavretá. MXR pedále zakúpené po dvadsiaty februári 2015 nebudú oprávnené. Výhercovia budú kontaktovaní krátko.

Pre úplné podrobnosti si prečítajte nasledujúce podmienky.

Vyhrajte 1 z 3 Samson USB mikrofóny, stojí až 181,99

Sme rozdávanie Samson mic USB troch víťazov v naša posledná súťaž.

Vybrať medzi šancu vyhrať Samson ísť Mic priamy, meteorit alebo C01U Pro kondenzátorový mikrofón. Všetky sú ideálne pre YouTubers, podcasting, videochat a FaceTime.

Táto súťaž má teraz uzavretá. Gratulujeme všetkým víťazom, Linda Christie Gardiner (CO1U Pro), Robin Couwenberg (Go Mic priamo) a Iain Moore (meteorit)!


Pre úplné podrobnosti si prečítajte nasledujúce podmienky.

VYHRAŤ Novation Audiohub 2 x 4 Audio rozhranie, stojí 207.99

Dávame vám možnosť vyhrať Novation Audiohub 2 x 4 Audio rozhranie a USB rozbočovač!

Novation Audiohub je USB audio rozhranie s Focusrite zvuk vnútri. Vyrobené pre výrobu high-kvalitné elektronickej hudby, Audiohub 2 x 4 ponúka dva Ultra-nízkou latenciou vstupy a štyri super hlasný výstupy, rovnako ako napájanie až tri ďalšie USB zariadenia s jeho vstavaný USB 2.0 hub.

Táto súťaž je teraz uzavretá. Blahoželáme víťazom, Sean reálnej McCole.

Pre plné detaily Prečítajte si prosím tieto podmienky.

Vianočné odpočítavanie - WIN Music Man libra basy podpísané Dougie z McBusted, stojí 2,126

Sme vám šancu vyhrať veľkú cenu každý týždeň od teraz až do veľkého dňa s našej vianočnej odpočítavanie súťaž!

Len jeden týždeň ísť, môžete vyhrať Ernie Ball Music Man Sterling basgitara, podpísané Dougie z McBusted.

Music Man libra Bass má jasný a prirodzený tón, s 2-pásmový aktívny predzosilňovač dať ovládať hlasitosti, basov a výšok pre maximálnu flexibilitu pri hľadaní svojho zvuku. Tenký satén krk je non-lesklý, nechať si hrať s rýchlosťou. Tento bass bol podpísaný Dougie Poynter, basgitarista v popová superskupina na svete – McBusted.


Táto súťaž je teraz uzavretá. Blahoželáme víťazom, Kayleigh (@neonjaureguii)!

Pre plné detaily Prečítajte si prosím tieto podmienky.

Vianočné odpočítavanie - VÝHRA 1 z 2 ESP LTD H-208 8-strunová gitara, stojí 466

Sme vám šancu vyhrať veľkú cenu každý týždeň od teraz až do veľkého dňa s našej vianočnej odpočítavanie súťaž!

S dvoma týždne na cestách, by ste mohli vyhrať 1 2 ESP LTD H-208 8-strunová gitara, jednoducho povedzte nám, či by ste chceli modeli pravou rukou alebo ľavou rukou.

ESP LTD H-208 8-String má rezonančné Lipa telo, spolu s ESP v LH-308 snímače, ponúka hlboké a bohaté tón, ktorý bude všetko vyhodiť. Očakávajte basy-ako zvuky z tejto 8-reťazec, úžasné okrem akýchkoľvek ťažkých kovov hráč lineup. Vybrať medzi pravou rukou alebo vľavo rúk ESP LTD H-208!


Táto súťaž je teraz uzavretý sú víťazom: Zach Glasby (pravú ruku) a Richard Somner (ľavej rukou). Gratulujem!

Pre plné detaily Prečítajte si prosím tieto podmienky.

Vianočné odpočítavanie - WIN Akai rytmus vlka, stojí 149 libier!

Sme vám šancu vyhrať veľkú cenu každý týždeň od teraz až do veľkého dňa s našej vianočnej odpočítavanie súťaž!

Tri týždne na cestách, môžete vyhrať Akai rytmus vlka Analog Synth a bubon stroj.

Akai rytmus vlka je analógový synth a bubon stroj, ktorý kombinuje päť-hlasové bicie Automat a jeden oscilátor basa synth, s 100% analógový signál cestu.


Táto súťaž je teraz uzavretá. Blahoželáme víťazom, Mike King!

Pre plné detaily Prečítajte si prosím tieto podmienky.

Vianočné odpočítavanie - WIN Pedaltrain Volto nabíjateľná pedál napájanie, stojí 79 libier!

Sme vám šancu vyhrať veľkú cenu každý týždeň od teraz až do veľkého dňa s našej vianočnej odpočítavanie súťaž!

Štyri týždne na to ísť, môžete vyhrať Pedaltrain Volto nabíjateľná 9V pedál napájanie.

Pedaltrain Volto je super-tenký napájací zdroj s dvoma výstupmi, ideálny pre on--go pedál užívateľov s menšie nastavenia. Je to aj tichšie ako väčšina tradičných AC napájacie zdroje. S dvoma moc výstupy a možnosť zapojiť viac napájacie káble, môžete napájania niekoľko pedále naraz!


Táto súťaž je teraz uzavretá. Blahoželáme víťazom, Jody Bray.

Pre plné detaily Prečítajte si prosím tieto podmienky.

Vyhrajte priestorový Soundbar systém Yamaha predné stojí 519!

Sme rozdávanie predné Yamaha YAS-203 systém priestorového Soundbar v naša posledná súťaž.


Predné domáce kino Surround systém Yamaha YAS-203 domy digitálny zosilňovač s silný, jasný zvuk, ideálny pre ponorenie vo všetkých filmových a televíznych túto zimu. Môžete vysielať hudbu cez YAS-203 Soundbar, ideálny pre sezónu party!

Táto súťaž je teraz uzavretá. Blahoželáme víťazom, Joanna Malin-Burke!

Veľa šťastia!

Pre plné detaily Prečítajte si prosím tieto podmienky.

VYHRAŤ pár Stereo mikrofóny Sennheiser MK4, plus príslušenstvo, stojí 936

Táto súťaž je teraz uzavretá. Blahoželáme víťazom, Andie Brown!

Sme rozdávanie Sennheiser MK4 mikrofón dvojicu a príslušenstvo v naša posledná súťaž.


Ideálne pre profesionálne štúdio použitie, projekt štúdiá a domáce nahrávanie, Sennheiser MK4 veľká membrána kondenzátorový mikrofón má prirodzené a teplé reprodukciu zvuku a vysoká citlivosť. Bundle obsahuje dva mikrofóny MK4, svorky, shockmounts a vrecká, a navyše budeme hádzať dva boom stojany a káble XLR 6m.


Pre plné detaily Prečítajte si prosím tieto podmienky.

VYHRAŤ pár Wharfedale Titan 12D Active reproduktory

Táto súťaž je teraz uzavretá. Blahoželáme víťazom, Natalie Baugh.


Titan D reproduktory sú vybavené triedy D zosilňovač technológie, čo je účinnejšie a silnejšie, ešte ľahšie než predchádzajúce generácie, Titan. Pokročilé viacpásmové Qubit dynamické spracovanie umožňuje váš systém byť vyladené pre prírodné a viac otvoriť zvuk.

Pre plné detaily Prečítajte si prosím tieto podmienky.

VYHRAŤ Zoom H5 prenosný rekordér, stojí 298

Táto súťaž je teraz uzavretý. Blahoželáme víťazom, Christopher McNally!

Sme rozdávanie Zoom H5 prenosný rekordér s výmennými kapsúl v naša posledná súťaž.

Zoom H5 má všetko, čo potrebujete k vytvoreniu multitrack nahrávkach, audio video, podcasting alebo vysielanie. Môžete použiť Zoom H5 rýchlo zaznamenať akékoľvek nápady môžete mať on--go, vo vysokej kvalite.

Vyhrajte jeden z piatich Freshman gitary!

Sme rozdávanie Freshman gitara na 5 šťastných výhercov v naša posledná súťaž.


Táto súťaž má teraz uzavretý Ďakujem vám za zadanie. Víťazi sú:

 • Paul Moffatt (cez Facebook): Freshman FA1AN Maple Ridge ľudových výrez Elektro akustické gitary, prírodné
 • Jo Lockie (mailom): Freshman FA1DNS Maple Ridge Dreadnought akustickú gitaru, prírodné
 • David Morrall (mailom): Freshman FA1AM Maple Ridge ľudových výrez Elektro akustické gitary
 • Stuart Payne (cez Facebook): Freshman REND12 odpadlík Dreadnought 12 strunová akustická gitara
 • @littleliamsdad (cez Twitter): Freshman RENOCNAT odpadlík ľudových výrez Elektro akustické gitary


 • Maple Ridge gitary sú ideálne pre gitaristov na menšie rozpočet, bez kompromisov v kvalite. Sú ideálnym úvodom k Freshman gitara znieť, s pevnou sitka smrek top triedy. Zabezpečiť pohodlné akcie a vysoký štandard prevedenie, budete chcieť hrať svoj odpadlík série Freshman gitara znovu a znovu, čo je skvelá správa, ak ste rozvojových alebo začiatočník gitarista. Freshman gitary sú navrhnuté a vyrobené vo veľkej Británii.

  VYHRAŤ Maschine MK2 Native Instruments v limitovanej edícii Gold, stojí 636

  Táto súťaž je teraz uzavretá. Gratulujeme Jamin Nimjah, z Edinburghu. Tam sú len 100 limitovaná edícia Gold Maschine MK2 radiče vo veľkej Británii, a tým dávame vám možnosť vyhrať jednu!

  Limitovaná edícia Gold Maschine MK2 je ideálny pre použitie na pódiu alebo v štúdiu, s citlivým farebným pads , dajte si "vidieť" zvuky. Maschine MK2 bol zvolený najlepší Live Performance nástroj v MIPA ocenenia 2013.

  Vyhrajte Korg MS-20 mini monofónne analógové syntetizátor!

  Táto súťaž je teraz uzavretá. Sme rozdali Korg MS-20 mini, menšie, ale nemenej kultový verziu na Korg MS-20 syntetizátor, používa likes Daft Punk a Portishead. MS-20 mini sa scvrkol na 86% pôvodnej veľkosti, ale stále obsahuje kultový analógové filter a všestranný opráv možnosti pre autentické Analógový zvuk.


  Blahoželáme víťazom, Peter Rand od Bromborough.

  Vyhrajte 1 z 3 párov slúchadiel Sennheiser

  Sme rozdali 3 párov najnovšie Sennheiser HD slúchadlá.

  Cena 1: Profesionálne DJ slúchadlá Sennheiser HD8. Poskytovanie nejpravdivější možný zvuk a skutočný vplyv hudby si vyrába, Sennheiser je nový HD8 slúchadlá sú vyrobené pre DJs. Majú vynikajúci komfort, otočná uši a prísť s pevné púzdro aby im chránené keď ste na cestách.
  Cena 2: Profesionálne DJ slúchadlá Sennheiser HD7. HD7s boli vyvinuté s niektorými z najvýznamnejších svetových DJs a sú inšpirované podpis zvuk HD25s, konkrétne vyladené pre DJs, ktorí potrebujú sústrediť na beatu a rytmus.
  Cena 3: Sennheiser HD6 Mix profesionálnych výrobcov Studio slúchadlá. Ideálne pre štúdio, HD6 Mix slúchadlá sú pohodlné s presné a dobre vyvážený zvuk potrebné pre miešanie a monitorovanie.

  Súťaž je teraz uzavretá. Gratulujeme víťazom Graham Lee z Middlesex, Lisa Owen zo Surrey a David kurie oká z Liverpoolu.

  Vyhrať Marshall chladničku

  Súťaž je teraz uzavretá. Sme napočítali 51 pív. Gratulujeme Karen Elise Hansen, od Logstor v Dánsku, ktorý bol vybraný náhodne zo všetkých tých, ktorí správne odpovedali na otázky "koľko piva sme sa vojde do chladničky?" s "51".

  Marshall chladničky je vyrobená z autentické Marshall zosilňovače dielov vrátane čierneho rozčuľovať handričkou a klasické biele potrubia, ako aj kultový Marshall logo. To je skvelý doplnok k akejkoľvek praxe miestnosť alebo človek jaskyne!


  Vyhrajte kompletné PreSonus nahrávanie Kit

  Táto súťaž má teraz uzavretá. Blahoželáme víťazom, Sally Pitt-Hartley West Sussex!

  PreSonus AudioBox Studio kompletný záznam Kit rozhraním USB a USB kábel, štúdio jeden umelec nahrávky a výrobu software, HD7 Studio monitorovacie slúchadlá a M7 štúdiový kondenzátorový mikrofón s káblom.

  Sme 'll tiež hodil pár Eris E5 Active štúdiové monitory a reproduktorové káble!

  Vyhrať Bose Soundlink II Bluetooth mobilný reproduktorový

  Sme rozdali Bose SoundLink II Bluetooth mobilný reproduktorový v našej prvej fotografickej súťaže, kde si musela ukázať nám, kde si vychutnať hudbu, značkovanie vašich fotografií s #mygear4music.


  Súťaž je teraz uzavretá. Víťazom je Jo Grindley, ktorého fotografia sa nás rozosmiať. Nájsť a sledovať nás na Instagram vidieť víťazný vstup.

  Vyhrajte gitaru Gibson Les Paul Studio!

  Na oslavu náš nový showroom otvorenie sme rozdali Gibson Les Paul Studio.Les Paul Studio ponúka moderné klasiky Gibson humbucker snímače, Min-ETune automatizované tunery, pevné vyrezávané Maple top na telo: mahagón a rýchle 60s štýl krk mahagón s hmatník Granadillo.


  Táto súťaž je teraz uzavretá. Blahoželáme našim víťaz Fred Heeks z Lancashire!  5 šancí na výhru Avid Audio rozhranie!

  Táto súťaž je teraz uzavretá. Blahoželáme našim víťazom! Pondelok: David Heath-Whyte, správna odpoveď: "a. Express Pro Tools". Utorok: Bob mandle, správna odpoveď: c. 28. Streda: Simon Romer, správna odpoveď: d. všetky vyššie uvedené. Štvrtok: Robbie Cole, správna odpoveď: c. oboch. Piatok: C. Hughes, správna odpoveď: Áno, Express karta Crossgrade aktiváciou.

  Vyhrať Yamaha MOXF6 syntetizátor klávesnica a prípade

  Táto súťaž je teraz uzavretá.Víťazom je Matt Harris, z Leeds. Keď sme povedal Matt vyhral, povedal: "bol som úplne šokovaný, keď zistil, že mal vlastne vyhral! Nikdy som sa vstúpiť súťaže, tak to bolo úžasné prekvapenie. Nemôžem dočkať, až hrať a experimentovať s ním!"

  Vyhrajte pražec kráľ Super-Matic gitara!

  Táto súťaž je teraz uzavretá.Víťazom je Gwynn Parry, autokarové služby z Wrexhamu. Gwynn bol "úplne ohromený" počuť vyhral, riekol: "v poslednej dobe som vyhral niečo bolo asi pred 25 rokmi holiday Camp (18 libier Bingo!). Ďakujem Gear4music a pražec-King, som úplne rád!"

  Vyhrať Gibson SG podpísané Stereophonics

  Táto súťaž je teraz uzavretá. Gratulujeme Nick Hiles, víťazom našej súťaže Stereophonics! Tu je s jeho Gibson SG, podpísané kapely a on budete vidieť ich naživo v Leeds.