Syntetizátor

Synths su jednym z najviac prijemne hudobne nastroje hrať, vzhľadom na samotny rozsah zvukov možete ziskať od nich. Na Gear4music budeme mať vždy najnovšie a najzaujimavejšie synths na internete pre vas.

View All Information

Syntetizátor

Prvých 110 produktov

O syntetizátory

Syntetizátor je elektronický nástroj, ktorý ovládanie poznať jazyk, vytvára a kombinuje komplexné vĺn na produkovať zvuky. Väčšina synthy sú súčasťou tradičných Klávesnica s radič gombíkmi, čo umožňuje používateľovi hrať týchto zvukov v hudobných usporiadanie a zmeniť parametre zvuk v reálnom čase. Analógových synth, ako málo Phatty Moog používa analógové obvody, keďže digitálne synthy použiť mikroprocesor, rovnako ako tie nájdené v počítači – Korg MicroKorg používa túto technológiu k modelu analógové syntéze. Synthy tiež prísť vo forme modulu a možno ho ovládať z externých MIDI klávesnice alebo počítača cez USB. Na Gear4music.com, Waldorf Blofeld je populárnej desktopové synt modul. Rovnako ako Waldorf, sme zásob Roland, Yamaha, M-Audio a prístup.

Syntetizátor Novinky

Behringer predstaví kompaktný, tri Octave DeepMind 6 Synth

Novinky sa objavili od Superbooth, Behringer predstaví svoje zbrusu nové hlboké myseľ 6, menšie viac skrátenú verziu jeho veľký brat DeepMind 12... Viac »

Yamaha predstaví MX88 syntetizátor v run-až do Superbooth

Využíva inovatívnych funkcií navrhnuté na doplnenie moderných hráč na klavír, Yamaha's MX88 Synth ponúka re predsavzal dizajnom a dokonalou funkčnosťou.... Viac »