Syntetizátor

Synths su jednym z najviac prijemne hudobne nastroje hrať, vzhľadom na samotny rozsah zvukov možete ziskať od nich. Na Gear4music budeme mať vždy najnovšie a najzaujimavejšie synths na internete pre vas.

View All Information

Syntetizátor

Prvých 111 produktov

O syntetizátory

Syntetizátor je elektronický nástroj, ktorý ovládanie poznať jazyk, vytvára a kombinuje komplexné vĺn na produkovať zvuky. Väčšina synthy sú súčasťou tradičných Klávesnica s radič gombíkmi, čo umožňuje používateľovi hrať týchto zvukov v hudobných usporiadanie a zmeniť parametre zvuk v reálnom čase. Analógových synth, ako málo Phatty Moog používa analógové obvody, keďže digitálne synthy použiť mikroprocesor, rovnako ako tie nájdené v počítači – Korg MicroKorg používa túto technológiu k modelu analógové syntéze. Synthy tiež prísť vo forme modulu a možno ho ovládať z externých MIDI klávesnice alebo počítača cez USB. Na Gear4music.com, Waldorf Blofeld je populárnej desktopové synt modul. Rovnako ako Waldorf, sme zásob Roland, Yamaha, M-Audio a prístup.

Syntetizátor Novinky

Roland oznamuje niekoľko noviniek, ktoré stavajú na niektoré z ich najväčších hitov

Akustické amp zosilňovače AD-2, CP-1 X kompresor a JC-22 Jazz zbor gitarové kombo... Viac »

Hudobníci únie advokát Protest z Dirty Dancing pódiovou Show ako hudobníci sú prepustení

V auguste spor bol vo vzduchu ako Dirty Dancing pódiovú show vystrelil jej živými hudobníkmi v prospech sprievodnú stopu. Teraz hudobníci Únie vyzvať svojich členov pripojiť sa k protestu.... Viac »