Syntetizátor

Synths su jednym z najviac prijemne hudobne nastroje hrať, vzhľadom na samotny rozsah zvukov možete ziskať od nich. Na Gear4music budeme mať vždy najnovšie a najzaujimavejšie synths na internete pre vas.

View All Information

Syntetizátor

Prvých 116 produktov

O syntetizátory

Syntetizátor je elektronický nástroj, ktorý ovládanie poznať jazyk, vytvára a kombinuje komplexné vĺn na produkovať zvuky. Väčšina synthy sú súčasťou tradičných Klávesnica s radič gombíkmi, čo umožňuje používateľovi hrať týchto zvukov v hudobných usporiadanie a zmeniť parametre zvuk v reálnom čase. Analógových synth, ako málo Phatty Moog používa analógové obvody, keďže digitálne synthy použiť mikroprocesor, rovnako ako tie nájdené v počítači – Korg MicroKorg používa túto technológiu k modelu analógové syntéze. Synthy tiež prísť vo forme modulu a možno ho ovládať z externých MIDI klávesnice alebo počítača cez USB. Na Gear4music.com, Waldorf Blofeld je populárnej desktopové synt modul. Rovnako ako Waldorf, sme zásob Roland, Yamaha, M-Audio a prístup.

Syntetizátor Novinky

ROLI FXpansion STROBE2 teraz súčasťou všetkých ROLI Seaboards

Výkonný STROBE2 softvér je teraz k dispozícii všetkým tým, ktorí budú nákup alebo zakúpili buď ROLI Seaboard vzostup alebo GRAND syntetizátor... Viac »

NAMM 2017: Dave Smith Instruments oznamuje rev 2

Budovanie na základoch jeho predchodca Prophet 08, rev 2 ponúka celý rad zaujímavých a inovatívnych dodatky k jeho formát.... Viac »