Štúdio mikrofóny

Štúdio mikrofóny sú nevyhnutné pre akékoľvek hudobník chcú nahrať svoju hudbu. Mikrofón používate môžu drasticky zmeniť zvuk zachytiť, takže je dôležité získať správnu mic prácu.

View All Information

Najobľúbenejšie Studio mikrofóny

Prvých 24 produktov

O študiu mikrofony

Študio mic | Keď pride na vyber spravneho mikrofonu pre nahravanie tam je žiadne spravne alebo nespravne odpovede. Každy mikrofon ma svoje vlastne jedinečne charakteristiky, ktore z nich može urobiť veľky špecificky nastroj alebo spevak.

Napriklad veľke membranove kondenzatorovy mikrofon by vyhovoval akusticku gitaru alebo spevak široky frekvenčny rozsah a schopnosť vyzdvihnuť oveľa tichšie zvuky. Na druhej strane, dynamicky mikrofon može byť lepšie naladeny nahlas gitarovy zosilňovač alebo bubienok je schopny udržať hlasny zvuk urovne bez poškodenia alebo straty zvukovej čistoty.

Mame skladom rad Studio mikrofony zo všetkych top značiek Shure, AKG, sE Electronics a Rode.

Mikrofon Novinky

Rode mikrofóny oznamuje Redesign 3 Top produkty

Tri Rodeje postaviť sa nahrávanie príslušenstvo sú uvedené upgrady.... Viac »

Shure oslavuje 75 rokov Unidyne!

pred 75 rokmi sa narodil Shure Unidyne mikrofón. Dokonca aj keď nechcete uznať meno, určite spoznáte vzhľad tejto kultovej mic.... Viac »

Blue mikrofony "Hampton" hľada novy nazov

Začiatkom tohto roka na NAMM show, Blue mikrofony odhaliť male-membranove kondenzatorovy mikrofon, poskytnuť dočasny nazov "Hampton".... Viac »