Akustické gitary

Gear4music.com

Akustické gitary sú obľúbené hudobníkmi, ktorí túžia po prirodzenom tóne a dotyku s akustickým nástrojom. Nezosilnený zvuk vašej novej akustickej gitary vyjadruje charakter ozvučeného dreva a každá akustika má preto svoj vlastný jedinečný hlas. Zobraziť všetky informácie

Najobľúbenejšie akustické gitary

Prvých 28 produktov

O akustických gitarách

Akustická gitara existovala v mnohých formách po celé stáročia, ale vo všeobecnosti je akustická gitara strunovým nástrojom s dutým telom a rezonančným otvorom. Dnes akustické gitary prichádzajú v mnohých rôznych tvaroch a dizajnových typoch, aby vyhovovali výdy určitému štýlu hudby.

Dreadnought akustické gitary ako Yamaha F310 sú asi najpopulárnejším typom akustických gitár dnešných dní vďaka tomu, že ponpkajú kompromis medzi veľkosťou a zvučnosťou. Jumbo akustická gitara je väčšia a navrhnutá tak, aby poskytovala veľmi hlboké, rezonančné tóny. Menšie modely, alebo "folkové" veľkosti, ako sú tieto nástroje tiež známe, sú populárne najmä v žánri folkovej hudby, ale vyhľadávajú ich aj hráči menšieho vzrastu.

Na Gear4music.com máme zásoby všetkých druhov akustických gitár, vrátane ¾ veľkosti pre deti a rôznych balíkov s akustickou gitarou aj príslušenstvom za nízke ceny.