Akustické gitary - značky

Gear4music.com

Akustické gitary mali na vývoj hudby obrovský vplyv. Tento nástroj je úzko spätý s mnohými hudobnými žánrami, ako je folk, jazz a blues, ale aj s mnohými populárnymi modernými spevákmi a skladateľmi. My v Gear4music chápeme, že každý hráč na akustickú gitaru hľadá pri výbere svojho nástroja iné kvality a vlastnosti. Zobraziť všetky informácie

Najobľúbenejšie akustické gitary

O akustické gitary

Dreadnought akustická gitara, ktorý je tiež zameraná na začiatočníkov akustická gitara hráčov, je k dispozícii za rovnakú cenu. Väčšie nástroj má úplný a vyvážený akustická gitara tón a pýši vysokej úrovne prehrávanie a reagovať okrem kompenzované mosta.

Electro-akustická gitara, ktoré funkcie kliešte, sú marginálne drahšie napríklad kola späť akustickú gitaru. Tenká nástroj má funkciu žaketu a vyrába tóny teplá a jasná akustická gitara okrem s skvelý pocit. Je navrhnutý s živých vystúpení v mysli, s cieľom minimalizovať problémy s odozva pri zosilnenou akustickú gitaru.

Pýcha podobné akustická gitara funkcie a tou istou cenou je jediný žaketu Electro akustická gitara, ktorý má vyvážené akustický zvuk, ktorý je určený aj na skvelý prostredníctvom zosilňovač zvuk.

Ďalšie cenového rozpätia a pre tých, snaží vopred je Washburn D46S akustickú gitaru. Dreadnought nástroj sa považuje za bezkonkurenčnú vo svojej cenové rozpätie pre svoje bohatstvo dojem a kvalitu dreva používaného pri budovaní akustickú gitaru.

V hornej časti cenou rozsah je Yamaha LJX6C pevné Top Jumbo akustickej gitare. Tuhé smrekových hore, žaketu ružového späť a stranách a obojsmerné pick-up s pre-amp systémom, nástroja je postavený s moderným akustickú kytarista v mysli, produkujú kontrolovaných a asertivní tón a silné mid-rozsah.