Bicie Plus PP790-1 Wak-a-Tube Diatonická nastaviť

18,20 € (vrátane DPH @ 20%)

Tento produkt nie je momentálne možné zakúpiť

  • Zábavné a jednoduché hrať.
  • Ideálne pre deti.
  • Hudobný nástroj pre vzdelávanie.
  • Ľahký

Bicie Plus PP790-1 Wak-a-Tube Diatonická nastaviť

Podrobnosti
Bicie Plus Wak! Rúrky sú nesmierne populárny so školami a hudobné skupiny. Tieto žiarivo farebné, všestranný môže byť hral s šľahač, zasiahla proti sebe rúrových poklepal na takmer čokoľvek, aby vytvoriť širokú škálu zvukov. Sú ideálne pre skupiny chcú spolu vytvoriť harmónie.

Referenčné číslo produktu: 21483

Zobraziť celý popis

Celý popis

Zobraziť celý popis

Deti budú milovať tieto jednoduchý a lacný hudobný rúrky. Oni sú skvelý spôsob, ako začať chápať hudbu a deti zvyčajne môžete vytvárať jednoduché melódie v priebehu niekoľkých minút. Podporujú budovanie tímu, účasti skupín, vylepšené očný kontakt a koordináciu. Sú to ľahké tak ľahko prenosné a keď hral, rúrky sú pomerne tiché, takže ideálne pre hranie v miestach, ktoré potrebujú minimálnym šumom narušenia.

Farby týchto Wak! Rúrky zápas s inými výrobkami v rozsahu perkusie Plus farba & Play, vrátane zvonkohry Bar nastaviť a Combi zvony, ktoré nasledujú ChromaPlay, farba metóda ktorá farebne kódované poznámky zodpovedať konkrétne poznámky hudby. Táto metóda umožňuje hráči, ktorí nemôžu čítať noty hrať spolu bez ťažkostí a nástroje v tomto rozsahu sa hrá s ľahkosťou. Wak! Melódiu kniha poskytuje farebne označené noty, ktoré môžu byť prehrávané s týmto celý rozsah.

Tento súbor môže byť sprevádzané sadu 5 chromatické poznámky, aby sa plne chromatické súbor. Wak! Rap a Wak! stojan Tube je tiež k dispozícii pre skladovanie a prepravu a Wak! Čiapky môže byť pripojená k trubici zmeniť rozstup zapísať oktáva.

Funkcie

  • Poznámka: rozsah C40-C52
  • Dĺžka vrátane medzi L12 "(30cm) a 24" (60cm)