DISK Zombie44 GEN 16 AE Box Set 368 Plus ovladač a kable

 • Video 1
393,00 € Odporúčaná cena 1 143,00 € (vrátane DPH @ 20%)

Tento produkt nie je momentálne možné zakúpiť

 • Zombie44 GEN 16 AE Box Set 368.
 • Plus ovladač a kable.
 • Elektro-akusticke perkusie.
 • Idealne pre naživo alebo zo zaznamu

DISK Zombie44 GEN 16 AE Box Set 368 Plus ovladač a kable

Podrobnosti

Gen 16 AE činel systém je paradigmy činel dizajn. Funkcie zahŕňajú patentované, nízky objem akustické činely. Radikálne nový "pickup", ktorý využíva patent, dual-hlava mini mikrofón dizajn. Digitálne činel procesor (DCP) s prednastavených tón tvarovanie a zvuk miešanie schopnosti.   Pridať položky zoznamu tu...

Referenčné číslo produktu: 23026

Zobraziť celý popis

Celý popis

Zobraziť celý popis

AE box systémy zahŕňajú všetko, čo potrebujete, aby ste mohli začať. Vybrať z niekoľkých doplnku veľkosti a typy činely AE, ktoré zahŕňajú pády, HiHats, Chinas, cáknutí.

Od 1623, Zildjian rodina zistila povesť vytvorenie najlepších svetových činely a perkusie príslušenstvo. Je to umenie, ktoré sa im som láskyplne a starostlivo prechádza z generácie na generáciu.

Teraz, Zildjian sa vám prinesie na svete prvej generácie 21st century Akusticko-elektrické perkusie výrobkov. S Gen16, Zildjian vytvoril spôsob, ako priviesť hudbu k životu ako nikdy predtým.

Gen16 sú najnovšie, najviac revolučný perkusie Akusticko-elektrické výrobky - pokročilé hudba a zvuk technológie, ktoré zlepšujú kvalitu života hudobníci prostredníctvom lepší výkon, zaznamenávanie a učebné nástroje.

Zildjian hovor týchto výrobkov inteligentné perkusie.

Gen16 je inteligentná perkusie je nová generácia nástrojov a technológií. Gen16 užívatelia zahŕňajú nielen bubeníků a perkusionistov, ale tiež umelci a hudobníci, výrobcov a inžinierov, pedagógov, študentov a hobbyists. Gen16 je inteligentná perkusie rovnako doma v živých vystúpení, nahrávanie a projekt studios, filmy a TV zloženie domy bohoslužby a iných multimediálny orientované polia.

Zatiaľ čo elektronické bicie a drum odberu vzoriek softvér nie sú nové, Gen16 je inteligentná perkusie berie tieto žánrov na úplne novú úroveň. Gen16 výrobky zásadne zmeniť spôsob, v ktorom hudobníci prístup a komunikovať s akustickým a elektronické perkusie. Skrátka, Gen16 inteligentné perkusie zmení spôsob, akým si myslíte o hudbe.

Balík obsahuje:

 • 13 "AE HiHats w/vyzvednutí
 • 16 "AE Crash w/vyzvednutí
 • 18 "Jazda AE. w/vyzvednutí
 • AE Digital Cymbal procesor
 • AE 5 Snake kábel kanál
 • AE Digital Cymbal procesor pre pripevnenie

Vaša objednávka môže byť doručená so zástrčkovým adaptérom.
Elektrické produkty vo Vašej objednávke môžu mať Anglickú zástrčku. V takomto prípade bude súčasťou objednávky aj vhodný zástrčkový adaptér, zaslaný bezplatne.