Natal Bubinga Fusion X 22'' Shell Pack a Snare, PM - Ex Demo

709,00 € Odporúčaná cena 1 792,00 € (vrátane DPH @ 20%)

Tento produkt nie je momentálne možné zakúpiť

  • Syntézy Shell Pack a Snare.
  • 7 ply Bubinga dreva.
  • Dvojitý vystužený.
  • Plytké hĺbke.
  • Vezmite prosím na vedomie - snímok pre ilustráciu len

Natal Bubinga Fusion X 22'' Shell Pack a Snare, PM - Ex Demo

Podrobnosti

Fusion X bubon balenie obsahuje podstatné časti skvele znejúce kit. Pripojiť tieto na stojany, chytiť niektoré tyčinky a máte dobré ísť!

Táto položka je ex showroom displeji modelu. Existujú scuffs a príznaky užívania okolo plášťa. Chýba pôvodný boxu a manuál. V opačnom prípade jednotka funguje ako nový.

To je skvelá príležitosť zakúpiť plne funkčný produkt za zľavnenú cenu, dodávaný s jeden rok záruka.

Referenčné číslo produktu: 48064

Zobraziť celý popis

Celý popis

Zobraziť celý popis

Vezmite prosím na vedomie: shell kit-skratka zobrazené na obrázku nie sú zahrnuté

Bubinga je vysoko prišiel tvrdý tropickom dreve zrnko prevažne rovno zámkovej, široko vybraný pre jeho vzhľad, rovnako ako jeho jasná odpoveď.

Vďaka jej hustota Bubinga udržiava vyrovnaný rezonancie v celom všetky rozsahy ladenie a má základné bohatstvo a hĺbku tón, ktorý robí to populárny výber s profesionálne bubeníkov. Bubinga škrupiny sú 7 ply. Každý tom má dve CUBE hodené Natal odznaky s logom "Slnko". Bubon ponúka tiež drevené ID odznak.

Plytšie bubny alebo "krátka naskladané bicie" získali v popularite v posledných rokoch v dôsledku ich zvuk rezanie s veľkou útoku. Plytké bubny sú tiež populárne umožňuje bubeníkov udržať ich nastavenia nízke a ploché.

Natal bola pôvodne koncipovaná v roku 1958 odlíšiť britský bubeník Alan Sharp, kto nemôže nájsť presné nástroje chcel hrať, získavajú ich jednotlivých častí a zostavil ich sám. Jeho Bonga boli tak vysokej kvality, ktoré objednávky sa začal povodní v eventaully vedie k základom bicie spoločnosť Natal v roku 1965. Natal je plne odhodlaná produkujúce bubny a hardware najvyšší štandard kvality a Natal perkusie používa špičkových umelcov vrátane Brian Downey (Thin Lizzy) a Ian Matthews (Kasabian).

Vlastnosti/špecifikácie:

  • Kop: 22 "x 18"
  • Snare: 14" x 5.5"
  • Tom: 10 "x 6,5"
  • Tom: 12 "x 7"
  • Tom: 14 "x 12"

Vezmite prosím na vedomie

Táto položka je ex showroom displeji modelu. Tam sú ľahké scuffs a príznaky užívania kože a povrch okolo panvy. V opačnom prípade kit montuje a hrá ako nové.

To je skvelá príležitosť zakúpiť plne funkčný produkt za zľavnenú cenu, dodávaný s jeden rok záruka.