Sabian AAX výkon nastaviť 14'' Ahoj-klobúky, 16'' Crash, 20'' Ride

659,00 € Odporúčaná cena 973,00 € (vrátane DPH @ 20%)

Tento produkt nie je momentálne možné zakúpiť

  • Sada činel Sabian AAX vykon.
  • 14 Palcovy faze Ahoj klobuky.
  • 16 Inch faze Crash činel.
  • 20-Palcovy faze jazdu činel.
  • Zvukovo uzavrete v trezore Sabian

Sabian AAX výkon nastaviť 14'' Ahoj-klobúky, 16'' Crash, 20'' Ride

Podrobnosti

Prvé moderné B20 cymbal Dizajnová koncepcia "Dynamické Focus" poskytuje úplnú kontrolu odstránením objemového prahu a deformáciu. Svetlé útoku, mihotající sustain a AAX schopnosť vykonávať s excelentnosti na všetkých zväzkoch umožňuje vaše hranie lesk.

"Príchodu AAX zmeniť všetko. Jej tak efektívne, tak účinná, takže moderné ". Daniel Adair

Referenčné číslo produktu: 5936

Zobraziť celý popis

Celý popis

Zobraziť celý popis

Uzavreté pre optimálny výkon compatilbility špecialistov v trezore SABIAN, "Zvukovo uzavreté" súpravy vám umožní hrať skvele znejúce sadu činely... hneď po vybalení z krabice.

Kliknite na ňu. Mlátiť ním S jej "Dynamic zameranie" design prináša celková reakcia presnosť pri každej hlasitosti, len AAX vám umožní pracovať dynamických úrovniach, od nízkej až vysoká, s úplnú kontrolu. V štúdiu alebo na javisku, každý štýl hudby, len AAX prináša také dôsledne jasný, ostrý, jasný a rezanie reakcie. AAX je konečný zvuk moderné svetlé

Zoznam AAX základné modely uľahčuje pre vás nájsť najlepší činely pre svoj zvuk, štýl a rozpočtu. Medzi inovatívnych modelov v tejto sérii sú X-Plosion havárii jeho rýchle a úplné odpovede a pútavý X-Treme čínskych. Kombináciou štúdio Crash s mierne ťažšie fáze Crash je skvelý spôsob, ako zvýšiť hodnotu dynamického rozsahu vášho set-up.p.

Dynamické zameranie

Prvý moderný B20 činel koncept "Dynamický Focus" poskytuje úplnú kontrolu odstránením prahu objemu a skreslenie. Jasný útok, trblietavé udržať a schopnosť vykonávať s vynikajúcou kvalitou na všetky zväzky AAX umožňuje vaše hranie topánok.

AAX výkon sada sa skladá:

  • 14" fáze klobúky

  • 16" etapa crash

  • 20" fáze jazdu

AAX prináša čisté, svetlé trblietavé tóny. Ako nerezová oceľ, AAX je pohode, moderných a veľmi efektívne. S jeho priamočiary dizajn a zvuk-formovanie Auto-Focus odpoveď funkciu, AAX je konečný prielom výrobu moderných činel. Ťuknite prstom alebo thrash palicou, Auto-Focus odpoveď maximalizuje citlivosti, vyrovnáva rozstup vysokou & nízku úroveň, a čistí zvuky filtrovaním konfliktné podtext. AAX zvuky sú čisté a presné. Ideálne v ateliéri, ideálne scénu. AAX prináša slobodu znieť skvele v akúkoľvek hudbu.

"Príchod AAX všetko zmenilo. Jej tak efektívne, tak efektívne, tak moderné ". Daniel Adair

"AAX je tajná zbraň. Kliknite na ňu alebo přibouchnout to, vždy prináša. Aj mix AAX a APX. Teraz je to zlý combo!" Ray Luzier