Elektronické bicie súpravy

Elektronické bicie súpravy sú jedným z najobľúbenejších hudobných nástrojov u nás, na Gear4music. Elektronické bubny sú kompaktné a môžu byť použité so slúchadlami, čo z nich robí tichšiu alternatívu pre bubeníkov, ktorí cvičia v domácom prostredí.

Zobraziť všetky informácie

Najobľúbenejšie elektronické bicie súpravy

Informácie o elektronických bicích zostavách

Elektrické bicie zostavy sú realistickou alternatívou akustických bicich, ktoré dávajú užívateľom flexibilitu a možnosť kontrolovať a nastaviť ukazovatele hlasitosti. Elektronické zostavy umožňujú prideliť rôzne zvuky k akémukoľvek padu, čo dáva bubeníkovi takmer neobmedzený potenciál vytvoriť mnoho rôznych bicích zvukov.

Výhody elektronických bicích zostáv

Moderné elektronické bicie zostavy majú niekoľko výhod oproti konvenčných akustickým zostavám:

  • Elektronické bicie zostavy a činely, môžu priniesť toľko veľa alebo málo hluku, ako od nich chcete. Ak si pridáte slúchadlá, nikto Vás nebude počuť ako nacvičujete. To robí tieto elektronické bicie zostavy užitočné pre ľudí, ktorí žijú v tesnej blízkosti iných, alebo pre profesionálov, ktorí si chcú presne monitorovať zvuk.

  • Celé elektronické zostavy Vám zaberú menej miesta ako konvenčné zostavy a dajú sa zložiť, ak je to potrebné. To je ideálne pre ľudí s limitovaným priestorom alebo pre hudobníkov, ktorý chodia často na gigy.

  • Väčšina elektronických bicích zostáv má vstavenémetronómy a nahrané piesne, čo znamená, že máte náskok pri nacvičovaní.

  • Máte úplnú kontrolu nad tým, ako Vaša zostava znie, čiže sa viete jednoduchšie prispôsobiť rôznym štýlom iba s jednou zostavou. Niektoré elektronické zostavy Vám dokonca umožnia zvuky upravovať alebo nahrávať vlastné výtvory!

  • Niektoré elektronické bicie zostavy majú veľmi realistické akustické bicie tóny. Záleží iba od Vášho rozpočtu, tie drahšie zostavy majú tendenciu mať viac reálne zvuky.