DJ decky a prehrávače

DJ decky sú najdôležitejšou súčasťou akejkoľvek DJ zostavy. V obchode Gear4music nájdete celý rad gramofónov a prehrávačov, takže či už sa rozhodnete hrať na CD deckoch, tradičných vinylových DJ gramofónoch alebo MP3 deckoch, máme čosi aj pre vás.

Zobraziť všetky informácie

Najobľúbenejšie DJ decky a prehrávače

O DJ deckoch & prehrávačoch

DJ decky pokrývajú rozsah od oldchoolových gramofónov až po pokročilé modené radiče. Nech už hľadáte čokoľvek, u nás nájdete bezkonkurenčný výber od výrobcov ako Pioneer, Native Instruments, Numark a Novation.

Mnoho DJ deckov je dnes hybridných, fungujú ako zvukové rozhrania pre pripojenie do zostavy na princípe počítača - Numark NDX800, napríklad, zahŕňa všetky tri médiá.

USB/MIDI kontrolery, ako je Numark NS7, sa používajú aj v kombinácii s virtuálnym DJ softvérom, ako je NI Traktor, dávajúc tak používateľom výkonný softvér, ale zachovávajúc si tiež dotykové kvality gramofóna.

Náš rozsiahly sortiment DJ výbavy na Gear4music.com obsahuje najnovšie DJ CD prehrávače, digitálne DJ doplnky, DJ slúchadlá, DJ mixpulty, DJ MP3 prehrávače, DJ softvér, DJ gramofóny, DJ reproduktory a DJ osvetlenie.