Whitehorse gitara ampéry

Gear4Music.com

Whitehorse vyrába širokú škálu butiku výšku poistného elektrickú gitaru zosilňovače pomocou špičkového komponentov, kvalita vyhotovením a najnovšie gitara amp technológie. View All Information

Whitehorse gitara ampéry

Prvých 0 produktov

Dozvedieť sa viac o ampéry gitara

Gitara zosilňovačom je zariadenie, ktoré pripája k elektrickým, electro-akustické alebo basové gitary a konvertuje ich signály na zvuk, ktorý sa potom vyrába cez reproduktor. Sú základné položky pre elektrické gitaristov a basisti a radom rôznych modelov sú k dispozícii vyhovoval potrebám hudobníci.

Existujú dva hlavné typy gitara amp: kombo zosilovač - ktorý obsahuje amp a reproduktory v jeden jediný kabinetu - a samostatný vedúci ampéry, ktoré vyžadujú reproduktory pripojené oddelene. Účelom amp určuje, aký typ gitarista by hľadáte ako aj veľkosť a množstvo energie vyžaduje používat. Študentov hľadáte gitara amp jednoducho tak sa môžete učiť na gitaru zvyčajne ísť na prax ampéry, ktoré majú tendenciu byť relatívne malé a nízke-napájaný a patria do kategórie so zoznamom. Tých, ktorí chcú zahrať v priamom prenose alebo vytvoriť typ zvuku, však môže nájsť vedúci jednotiek a oddeľte skrinky lepšie hodí pre ich potreby.